Audi A3 1.6

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Gog
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: pon 04 led 15:12

Audi A3 1.6

Příspěvek od Gog »

Dobrý den,

chci se zeptat, zda mám jít do koupě tohoto vozu - http://www.sauto.cz/osobni/detail/audi/ ... oFrom=list

Nevím, zda najeté KM odpovídají 200K a zda to již není na tento motor příliž. Pokud ano, mohli byste mi doporučit jiný vůz okolo 20-35K?

Mockrát děkuji za odpověď,

JH.
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Audi A3 1.6

Příspěvek od k86 »

podle fotek ti nerekne nikdo nic, podle me a interieru to rozhodne nema jen 200tkm, ale tak 400. Pokud se o to starali, tak to neni nic pro motor ani prevodovku, ale tohle auto je docela domlacene, lakovane blatniky a zadni naraznik.
Pokud chces levne auto, tak doporucuju nekoukat po VW koncernu a nekoukat na Sbazar, podivej se na francouze, italy a od soukromniku - bazos.cz
Konkretne treba Clio, 206ka, Megane, 306, Xsara - tu doporucuju
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Noldo
Řidič začátečník
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 01 bře 18:45

Re: Audi A3 1.6

Příspěvek od Noldo »

200k km pre motor problém samozrejme nieje. Za tú cenu to až na tlačidlá v interieri nevyzerá najhoršie. Nie je odfotený veniec volantu, ten často veľa napovie. Sedačky veľa nepovedia, pretože sú menej namáhané 60kg ženou ako 120 kg chlapom. Ošúchanie tlačidiel by skôr naznačovalo dvojnásobok udávaných kilometrov. Pokial malo auto naozaj dobrú starostlivosť, tak bude ešte dlho slúžiť. Treba to vidieť na vlastné oči, ideálne skúseným okom.
Z menovaných som sa viezol v 206 v dosť zlom stave a to auto mi naozaj nebolo sympatické, nemuselo by ale byť zlou voľbou.
Mojím tipom by bolo trochu pridať a nájisť Fiat Stilo. Zaujímavým by mohla byť kombinácia 1,4 a 6st. prevodovky, alebo iný benzínový motor. Nafte by som sa vyhol z výnimkou 1,9 Tdi/Sdi v dobrom stave.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi A3 1.6

Příspěvek od 970ka »

Tak ,je to olítanej šuplík,co k tomu říct,ale zase za pár korun,zrovna s A3 se však skvěle jezdí,klidně něco takového s tím,že se to pak zahodí,nebo se to zase za podobnou cenu prodá,bych to moc neprožíval.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Gog
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: pon 04 led 15:12

Re: Audi A3 1.6

Příspěvek od Gog »

Děkuji za názory a rady.

Našel jsem toto Japonské auto, jaký máte názor -

http://auto.bazos.cz/inzerat/55763423/M ... Kemise.php

děkuji.
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Audi A3 1.6

Příspěvek od KoPP »

přesně s tímto motorem jsem v O1 najel 350 tkm.... sice bral trochu olej, ale jinak cajk... motor je to poslední čeho bych se bál... max preventivně rozvody s pumpou a je to :)
Slow and serious
Odpovědět