Porsche - vse o sportovnich modelech

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od 970ka »

Tak to máš pravdu,jsem měl všechny Carrery čtyrkoly a jednu dvoukolku a ty čtyrkoly měly v řízení trochu větší odpor,jak píšeš takové otupělé,což je logické.Sakra,ani se o tom nemohu bavit,jak mi serre,že ji ještě nemám. :-)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Ted
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09 led 13:20

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Ted »

otupele... ridici lepsi nez my dva dohromady tvrdi o 991 4s, ze je to nejlepsi 911...

ja teda c2s nemam problem utrhnout pri bezne akceleraci pri jizde rovne, ale mam asi zazracnou nohu :)
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Pavelpu27 »

Ted píše:otupele... ridici lepsi nez my dva dohromady tvrdi o 991 4s, ze je to nejlepsi 911...

ja teda c2s nemam problem utrhnout pri bezne akceleraci pri jizde rovne, ale mam asi zazracnou nohu :)
Taky umím protočit kola ale dokážeš s tím driftovat? Ten grip je tak mohutný, že se jen lehce sklouznu, ale že bych jel dveřma napřed, to teda ani náhodou. Co vidím na tom videu, bych na silnici fakt nedokázal.
Ted
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09 led 13:20

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Ted »

drift je o tom to utrhnout a rozhodne se to nedeje jen pridanim plynu, aspon na suchu ne.
tam musis mit dostatecnou najezdovou rychlost a trosku to fliknout.

videls ta videa? prijde ti, ze 911 jde malo bokem ve ctyrkolce? neni pro nekoho, kdo nejezdi na hrane nakonec lepsi 4s po vsech strankach?
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Pavelpu27 »

Ted píše:drift je o tom to utrhnout a rozhodne se to nedeje jen pridanim plynu, aspon na suchu ne.
tam musis mit dostatecnou najezdovou rychlost a trosku to fliknout.

videls ta videa? prijde ti, ze 911 jde malo bokem ve ctyrkolce? neni pro nekoho, kdo nejezdi na hrane nakonec lepsi 4s po vsech strankach?
Já to právě viděl a přijde mi, že abys to urval tak potřebuješ širokou mokrou dráhu a jet jako psycho, což na silnici nikdy nepojedu. Jak píšu, rozdíl je celkem malý, ale je tam. Hele, asi nemá cenu se hádat. Bavíme se v podstatě o tom, jestli je lepší: naprosto skvělý, anebo totálně boží? :D
Ted
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09 led 13:20

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Ted »

Nehadam se :) jen jsem se nakonec sam rozhodl pro 4s protoze i vypada lip a dava vic jistoty. A ve vysledku umi hazet zadkem taky. Abys dostal sirsi carreru, musis u dvoukolky minimalne do gts a to je zase financne jinde.
Ale auto pro sebe vybirej podle sebe samozrejme :)
A mas pravdu, vybiras mezi bozimi auty!
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Pavelpu27 »

Ted píše:Nehadam se :) jen jsem se nakonec sam rozhodl pro 4s protoze i vypada lip a dava vic jistoty. A ve vysledku umi hazet zadkem taky. Abys dostal sirsi carreru, musis u dvoukolky minimalne do gts a to je zase financne jinde.
Ale auto pro sebe vybirej podle sebe samozrejme :)
A mas pravdu, vybiras mezi bozimi auty!
Já mám vyřešeno, ale s tou GTS to ve skutečnosti není vůbec tak jednoznačný. Když totiž u klasický C2S zaklikáš všechny příplatky, které jsou v GTS standard, tak jsi dokonce o fous výš.
Ted
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09 led 13:20

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Ted »

Jednak je gts vzadu siroka a jednak si podstatne lepe drzi cenu. Takze pokud novou dboukolku...
Ted
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pon 09 led 13:20

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Ted »

Daval nekdo z vas auto do folie? Kde, za kolik a doporucite?
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche - vse o sportovnich modelech

Příspěvek od Vrooom »

Nechcete nekdo nejaky organy? :x :x
http://www.autoforum.cz/predstaveni/por ... ni-razeni/

500hp, 9000 otacek, boze boze ^:)^
Odpovědět