BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od doriftonigga »

A co desky od Bremba, když brzdy jsou taky od nich? Teď tam jsou Juridy, a nic moc.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Ma smysl dat nejakou lepsi brzdovku, pripadne jakou? Na US forech jeste doporucuji desky hawk hp+, ale pry by to nedelalo dobrotu s obyc prednima.
http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=646203
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 787
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Hawky nejsou špatné, vyšší modely už jsou ale často hlasité, tak nevím, jestli by ti to hvízdání nevadilo. Taky si nejsem jistý, zda je tady v EU pořídíš o tolik snadněji než ty Stoptechy.
Lepší brzdovka se hodí, fajnšmekři doporučují lahůdky jako Motul RBF 600, nicméně já to tolik nehrotil a doposud dávám na doporučení mého servisu a lijou mi tam ATE SL.6 DOT 4; zatím nezklamala a pedál se nepropadá.
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Prave, ze moje brzdy moc duveru nevzbuzuji. A treba v tom Brne se uz propadly. Pri jednom brzdeni uz bylo rozhozeny i vyvazeni prava leva strana.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 787
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Se mi zdá, že holt budeš muset pustit nějakou tu zlatku a dát to do kupy :D
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Udelam stage 1 :-DD - Necham tam nalit lepsi brzdovku, zadni desky dam asi nejaky obyc, asi zkusim ATE (dal bych ty stoptechy ale vadi mi dat 600 za postu)
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Možná bych zkusil mrknout co jezdí na Z4 lidi na Ringu, to by mohl být takový rozumný kompromis street-race. Opletené hadice a lepší brzdovka je doslova za pár peněz a příjemně to pomůže tvrdosti pedálu (jen je potřeba se smířit s častější výměnou - cca jednou za 2roky, prý víc chytají vodu).

Jo a taky proti přehřívání brzd hodně pomůže se naučit správně :D - to je podle mě ale to nejtěžší.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od MadJoe »

Taky jsem měl několikrát v minulosti problémy s brzdama - nejlepší upgrade za pár korun, který můžeš udělat, je pořádná brzdová kapalina.
V porovnání i s ostatníma závodníma se mi nejvíce osvědčila Castrol SRF Racing, pro mě nejlepší brzdovka, kterou jsem mohl do auta/motorky nalít... :-)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Jj mam to v planu, akorat nevim proc ten castrol, kdyz motul ma vetsi bod varu a pritom stoji min nez polovinu.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od d1.8t »

Spectral píše:Hawky nejsou špatné, vyšší modely už jsou ale často hlasité, tak nevím, jestli by ti to hvízdání nevadilo. Taky si nejsem jistý, zda je tady v EU pořídíš o tolik snadněji než ty Stoptechy.
http://www.bmwklub.cz/forum/viewtopic.p ... hilit=hawk
RWD
Odpovědět