BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2554
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Ja verim ze to frci pekne i s manualem, spis zda to nespadne do blbych otacek kdyz mas zatacku na 2-ku a chces si ji uzit :-)) ...
Tady se mu to prave pekne pokazde utrhne :-))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Pozri z akych nizkych otacok to uplne v pohode ten krutak pretlaci.
Fakt to nepotreebuje 8 rychlosti. Aj keby to malo 4 tak to si to nestrati nic na rychlosti.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2554
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Snad jo. Treba jednou vyzkousim sam :)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2554
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše: úte 04 led 10:43 Jo ja prave myslim, ze na zadok sa nieco dat musi pevnejsie...trosku pocit ako najprv predok ide a zadok sa len o nieco neskor zhupne :-?

Ja bych automat do toho nechcel uz len z principu, ale on ten motor prave vobec nevyzaduje mat tak nakratko poskladane prevody. Vsetko to obstara krutak a ano M135i a ani Bondova M140i nemaju vyslovenu spicku vykonostnu. Jednoducho tam mas cely cas za 3 a predbehnes aj behom najkratsej rovinky kolonu aut @-)

M135i mi prisla ze ma charakternejsi motor s viac dramatickym nastupom okolo 3500ot, kde M140i isla o nieco linearnejsie, zvuk ma lepsi taktiez M135i a v neposlednom rade nema este tie debilne medziplyny :-w

Takze ak tak bych siel do M135i LCI - krajsi exterier a interier, poladeny podvozok, ale stary motor a bez medziplynov :-bd
A ano LCI je fajn, jeste teda jednorozec je 135i Lci manual, tam se davala N55 + to ma hydraulicky rizeni. Ale skoro zadny nejsou :-|
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 168cd1528d
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to bych snad teda fakt radsej :ymhug:

Ja si na to aktivne riadenie fakt nikdy nezvykol...pre mna osobne je to najhorsie riadenie ake som v akom aute asi zazil. Mozno sa da na to castym pouzivanim zvyknut, ale mne to proste vzdy udrelo do oci a parkrat som to tu o nom uz pisal.
Kazdopadne sam bych to nepovedal lepsie ako v tomto teste... https://youtu.be/52nfHGts1bY?t=616
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2554
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

No tak to je super ... :D, ja bych rad vyzkousel auto s dobrym rizenim. Dost me laka i ta GR86, nejak si rikam, ze kdyz je to Japonec, aspon se to nerozpadne a -200Kg nebo kolik oproti M135i je taky fajn :-)
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Předseda »

Teda to řízení bych si měl zkusit. Vážně je to taková trága? Jak že se ten shit projevuje?
V e90 mám první generaci el. řízení a je to v pohodě. Ostatně i muldix to v komentářích potvrdil, že tehdy si to ještě nějakou zpětnou vazbu od kol odneslo.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Bohuzel M135i mala vzdy aktivne riadenie a aj PJ na neho hromzil, no prekvapivo menej nez bych čakal a nez by si zasluzilo... Ja si na neho nikdy nezvykol a pri striedani aut proste vynikne jaky je to shit. Mne na tom najviac vadilo, ze kazda zakruta si vyzadovala ine natocenie volantu a aj pri rovnakej zakrute ale inej rychlosti ~x(
V nejakej 7er budiz, ale tu... L-)

Vrooom: A GR86 bych bral aj ja vsetkymi 10timi a myslim ze to riadenie bude podobne GT86 a tu si predsa jazdil ne?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2554
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Ja uz si to nepamatuju, je to davno. Jen vim, ze tehdy mi neprislo, ze by to bylo nejak lehkonohe vuci Ztku, melo to ok odpich, gumy co nedrzi a divny zvuk. Vic si napamatuju ...
Se mi libi ze to je z Japonska, tak treba to vydrzi?! :D

Ja tomu nerozumim, jak jako jiny zatoceni pri ruzne rychlosti?? Ja myslel, ze to ma nejak promenny pomer zatoceni podle uhlu natoceni, treba ze prvnich 180° je jinych nez dalsich??
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5597
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Tak vono Z4 neni nejake nudne orezavatko :p

Mna na tom lakaju tie gumy co nedrzia v kombinacii s RWD so svorom a kratkou prevodovkou a 2+2 je pre mna tiez dost vitany bonus ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět