BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Letos chci zajet na NS. Pouzivate nekdo desky hawk hp plus? Obyc desky mi prijdou, ze se upecou a pak jdou rychle doprcic.

Hawky stoji 6,8 k vcetne dane a postovnyho na amazonu. Jeste jsme nasel nejaky brembo sport predni 2,7k, zadni jsem nezjistoval, ale asi to bude komplet trochu levnejsi nez hawky. Ferodo ds2500 asi budou drazsi nez hawky.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Mám HP plus na miatě všude a na lehkým autě je to fajn kompromisní deska. Trochu bych se ale bál ti je doporučit na těžkou Z4 na klasický okruh typu Most (Brno). Na Ringu by ale mohli fungovat tam se zas tak extra nebrzdí a hlavně jsi je schopný dochladit na dlouhých rovinkách ve vysokých rychlostech. Pro sichr bych vzal vyšší řadu Hawků, nebo směs RayBestos ST-47 (nejlepší deska co jsem kdy měl, ale samo jsou i lepší ale ku.va dražší :) ) - ty fungovaly i na těžších autech. A samo pancéřový hadice a lepší brzdovku (alespoň tu ATE co má vyšší bod varu), to je za pár korun.

PS: taky se tam zjara s kámošema chystáme, už minulý rok jsem vynechal a sjíždím teď simulátor :D . Čeká mě malý zbrojení a rád bych se trochu posunul s časem (nalitej jsem se vsadil, že by to mělo jít pod 9m :D ).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

jarka píše:Mám HP plus na miatě všude a na lehkým autě je to fajn kompromisní deska. Trochu bych se ale bál ti je doporučit na těžkou Z4 na klasický okruh typu Most (Brno). Na Ringu by ale mohli fungovat tam se zas tak extra nebrzdí a hlavně jsi je schopný dochladit na dlouhých rovinkách ve vysokých rychlostech. Pro sichr bych vzal vyšší řadu Hawků, nebo směs RayBestos ST-47 (nejlepší deska co jsem kdy měl, ale samo jsou i lepší ale ku.va dražší :) ) - ty fungovaly i na těžších autech. A samo pancéřový hadice a lepší brzdovku (alespoň tu ATE co má vyšší bod varu), to je za pár korun.

PS: taky se tam zjara s kámošema chystáme, už minulý rok jsem vynechal a sjíždím teď simulátor :D . Čeká mě malý zbrojení a rád bych se trochu posunul s časem (nalitej jsem se vsadil, že by to mělo jít pod 9m :D ).
Zas tak tezky to neni :-D ~1300kg. Ja uz mam ted lepsi brzdovku castrol srf, takze propadani jse, vyresil v Myte (v Brne jsem nebyl), ale o to vetsi coud dostavaji desky. Ktery se pak zacnou rozpadat. (I kdyz ted nejaky ultra levny brembo celkem drzi). Nicmene mam strach, ze se nekde na NS rozpadnou.
Zas nejaky extra jako jsou ty ST-47 nepotrebuju.
Has the highest friction and torque available to date. It has been engineered for long-lasting extreme heat situations and maximum rotor life. If you are looking for the most advanced-performing road race brake pad, that will simply out perform all the rest, this is it.
Az pojedete tak se ozvi, treba bych se pridal, nebo i nekdo dalsi :-) Nejlepsi by bylo naplanovat pro co nejvic lidi at se plati co nejmin za ubytovani.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Endless
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

vroom: ty st-47 jsou boží, ale chce to už lepší kotouč a člověk je ocení hlavně na okruhu když se zahřejou - to pak úplně lepí, najednou ani není třeba tak moc mačkat pedál. Dám vědět až budem razit.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Btw zajet to pod 9 s miatou bude dost makacka, ne? Jsem zkusil vzit v assetu miatu NA a pod 9 jsem to nedal :-D ...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Víš jak to je, člověk si musí dávat velké cíle (hlavně je to o 10 piv :D ). Ale počítal jsem si zlepšení v mostě oproti stavu auta co jsem byl na ringu a pokud by byl progres stejný i na ringu, tak bych se měl dostat k 9:02. Každopádně žádný time-attack to stejně nebude, na pohodu a když to padne tak to padne a bude doma 10 piv :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

A co ze jsi s tim delal? Ja myslel, ze akorat pokratil. Nechtel jsi to nechavat seriovy? :-D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Jako nic velikýho, jen takový drobný ale zásadní věci: podvozek+geo, decat, lepší gumy, hp+ a teď ještě to zkrácení (na to se těším, protože jsem poznal i přechod ze 185/55 na 185/60). Prostě jen trochu doladěná sériovka. Bez zkrácení jsem tím posunul čas v mostě z 2:13,2 na 2:08.3. Teď už ale do toho fakt šahat nebudu :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Max. nějaký kompresůrek ;))
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět