BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Dalsi Myto za mnou. Tohle bylo trochu neplanovane a vlastne jsem se rozhodl az vcera. Nelituji! Byla pritomna nejzajimavejsi varka aut.
Tahle M3 byla nadherna, v manualu, dvoubarevny interier.
Obrázek
+ nejake to posilnenicko motoru. Nadhera.
Obrázek
A pro me vrchol, ac se zda zvenku osuntela, tak to co bylo vevnitr byl poklad.
Obrázek
Swap motoru z corvetty.
Obrázek
To auto jelo zcela neuveritelne, doslova letelo, z-ko nemelo sebemensi sanci, pripadal jsem si jako statysta. Navic oba ridici co auto ridili to meli perfektne v ruce. Jeden si ji dokazal krasne prehazovat z driftu do driftu, nebo jet cistou stopu. Perfektni. Pp by se mel vysrat na srace N53 a swapnout tam tu ls6 :-D, ja z toho vazne nemuzu. Ten zvuk slysim jeste ted :x

Za me se docela osvedcilo zajeti brzd na okruhu :-D, auto zatim brzdilo nejkonzistneji za celou dobu. pilot sport 4 nejsou teda zadny lepidla. Ale po upusteni celkem drzely. Chtelo by to semi, pod plnyma brzdama se obcas blokovaly. Nevim jestli jsou lepsi nez pzera. Ale minimalne maji lepsi grip nez pzera sjety na platno z minule kdy jsem se potykal s mnohem vetsi nedotacivosti. Docela by me lakalo zkusit na Zku nejaky semi, ale s tou mou cetnosti navstev okruhu nevim zda to ma cenu. Jinak jsem povozil asi 4 lidi, vsem se to myslim docela libilo. Majiteli 130i jsem ukazal k cemu je samosvor a jak se to pak da vodit klidne jednou rukou. Za me parada, asi nejlepsi myto. Casem dodam nejake video, ale tolik jsem toho nenatocil jak jsem casto nekoho vozil.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od 911T »

Mal si ist do cup2. Na take vyuzitie idealne obutie. Nedam dopustit.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Ty jsou silene drahy, zcela mimo moje moznosti. Navic co jsem slysel a cetl, tak ty gumy moc nevydrzi a rychle se sjedou, to by byla sakra draha sranda. Max bych byl ochotny vyzkouset neco jako jsou yoka ad08r, ale i to uz mi prijde overkill na to moje obcasne jezdeni. Dobry je na Zku ze moc nenici gumy, i kdyz to obcas trochu hrnulo tak predni jsou porad krasny. Zadni az tak moc ne =))
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od metaljohn »

Docela líbilo je nehorázně slabý označení, já se směju ještě teď! :D To bylo vynikající svezení, takový krásný bokování se zas tak často nevidí, fakt klobouk dolů B-)
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od doriftonigga »

Bylo Mejto? Sakrys. Kdy pojedes priste? Rad bych se tohle leto dostal jednou na okruh.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

metaljohn: to jsem rad. :-). Mne se zdalo o swapu motoru z corvetty do Zka :-D ... ta rx byla snad nejfamoznejsi auto co jsem kdy videl nazivo, kdyz nepocitam ferrari. Bych ji bral radsi nez 911. Uz se tesim az budou na netu fotky a videa, i kdyz to z nich tak nevynikne jak nazivo.
dn: myslim, ze dalsi je az na podzim.
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od 911T »

Vrooom píše:Ty jsou silene drahy, zcela mimo moje moznosti. Navic co jsem slysel a cetl, tak ty gumy moc nevydrzi a rychle se sjedou, to by byla sakra draha sranda. Max bych byl ochotny vyzkouset neco jako jsou yoka ad08r, ale i to uz mi prijde overkill na to moje obcasne jezdeni. Dobry je na Zku ze moc nenici gumy, i kdyz to obcas trochu hrnulo tak predni jsou porad krasny. Zadni az tak moc ne =))
Jo su drahe, ale investicia do pneumatik ma velku pridanu hodnotu. Pneumatiky su pri takomto vyuzivani jednoducho zaklad.
Inak tie AD08R stoja aspon v mojich rozmeroch rovnake peniaze. Ak chces nieco dostupnejsie, ja som na Z4 kedysi obuval FEDERAL 595RSR. Tie stoja par supov a funguju velmi dobre. Myslim ze ked na to raz obujes semislik tak uz nebudes chciet inak. Ta stabilita a grip je o level dalej. Akurat to nasuchu budes mat problem odlepit co moze byt pre niekoho minus. :)
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Kavis »

Ja nekde cetl, ze nejlepsi zajizdeni brzd je nekolikrat po sobe (myslim ze tam bylo 10x) z kila stale intenzivneji brzdit do cca 10kmh,tak aby to nezastavilo, pze by se mohly obtisknout na kotouc, nebo by se to mohlo vypect nerovnomerne, ci co. Mozna bych v mailu jeste dohledal ten clanek v pdf, kdyby byl zajem. Davalo to docela hlavu a patu. Samozrejme tam toho bylo o brzdach vice. Psal to nejaky cizinec a preklad prezentoval myslim stoptech. Jmenovalo se to brakemyths.
enthusiastic.driver
Řidič začátečník
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 02 úno 12:40

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od enthusiastic.driver »

Vroom: Jezdilo ti to moc pekne. A hlavne je na tobe videt pokrok, jak jsi to vodil treba loni a jak letos :-)

Jinak s tou RX-7 musim souhlasit. Ja mel tu smulu, ze jsem se svezl. A ze to byla smula myslim opravdu vazne. Zkurvil jsem si zivot :D Zazitek z toho auta vysoce prekrocil vse, co jsem dosud zazil. Byt to v Moste, nedejboze na okresce ,tak bych asi kadil strachy i usima. I tak ze me behem projizdky lezly jen skreky a vulgarismy. :D

To LS6 si s lehkou RX jen pohazovalo. Punch, ktery to davalo na dvojku a trojku je tezke popsat. Jak to pri chladicim kole na petku nekde kolem 1500 otacek hrave predjizdelo auta do kopce, to me lamalo v pase... A jak to fungovalo, jak i se seriovym torsenem to dokazalo jezdit drift i stopu, a jak to bylo diky PU silacum neskutecne mechanicke, z toho mi padala huba... No a Honza je neskutecny typek. Jednak strasny pohodar a pak, kdyz do kopce predjizdi na trojku v lehkem driftu a desivem tempu ostatni auta a do toho stiha vypravet historky o aute, to ma clovek chut vyradit se z genofondu jakozto neschopny kokot. :D Vysledkem toho vseho je, ze kdyz pak clovek projede Myto bokem v M3 Competition, ma pocit, jako by jel v Hyundai i30 pro chleba...


Kavis: jak zahoret konkretni desticky uvadi kazdy vyrobce trosku jinak a je dobre dodrzovat onen konkretni doporuceny postup
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5586
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom: Jeden dotaz na Z4 problem...jak sa ti zacal prejavovat mrtvy posilovac? Bolo to zrazu, alebo mal nejake sprievodne symptomy? Pri kolkych cca km to urobilo? Diky :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět