BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

M.Z. píše:Max. nějaký kompresůrek ;))
Kdyby náhodou bylo něco z motorem a muselo by se to řešit, tak jedině nějaký ten stroker-kit nebo jak tomu říkají. Pak by to mělo cca 2L a něco kolem 200koní (proti tomu bych asi úplně nebyl :x ).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Lednove myto se vydarilo. Akce byla znacne komorni. Bylo jen par ucastinku. Poprve jsem absolvoval track day na rozumnych gumach ve vsech rozich. To se projevilo na vyrazne lepsim zajetem case. Nejlepsi byl 0:52.53, coz je o vic jak 2s lepsi nez jsem kdy v myte zajel. Nicmene diky gripu vzadu se auto spis nedotaci nez pretaci, je to dobre na cisou stopu, ale na suchu ted prakticky nejde utrhnout.

Bohuzel na akci nebyla zadna svizna auta, tesil jsem se na 911, ta ale nebyla ve forme a neradila 2ku. Nicmene ke konci akce prijela pekelna micina :-D. Nemuzu rict, ze by to bylo auto nejak blizke memu srdci, nicmene nazivo je to zcela bestialni zalezitost a dokazu pochopit proc ji da nekdo prednost pred M3, 911 apod. autem. Majitel to mel hodne v ruce a krasne si ji vodil :x
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od metaljohn »

Já si říkal, že to musíš být ty, když jsem viděl bílou Z4 :) Čas 0:52 je solidní!
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Diky :-) Snazil jsem se najit nejaky casy co se tam jezdi, ale moc uspesny jsem nebyl. Nevim kolik je OK cas. Ted s novyma gumama to ma vzadu dost velky grip, predek se v pomale zatacce spis sune, nez ze by se utrhl zadek. Trochu mi to pripomina caymana GT4 v asseto to je taky nedotacivy, ale dle stopek rychly :-D Nejak by to chtelo predek postelovat, aby mel vetsi grip.

Ale mam lepsi cas nez toto :-D https://www.youtube.com/watch?v=IZXimXq73UA Coz je kara na semislikach s podvozkem a kompletne poladena, takze jsem spokojeny, ze to moje mini GT s kozkou, drevem a elektrickyma sedackama pojelo :-DDD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Pěkná jízda (máš to v ruce) a super čas, tuna máš time-table :) : http://jdm-meeting.cz/forum/viewtopic.p ... 71&start=0
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Tak gratulujem ze Z4 jazdi zase este lepsie ;)
A ten Hellcat si to tam slusne dava...hlavne ked to ma skoro 3x tolko koni jak Z4 :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

jarka: Dik za casy, not bad z me strany :-D

snehulak: hellcat byl famozni, pri vytoceni to znelo jako hromobiti, jediny auto co slo slyset na druhe strane okruhu. Byl to zazitek videt ho v akci. Trochu jsem pokecal i s majitelem. Pry slo jezdit tak na 20% plynu, jinak jel hned bokem. Zvladl vzdycky tak 3 kola nez se predek prehral a sel do haje. Na letnacich to musi byt masakr. Zdal se jako fanda do aut a chce si tam zajet i v lete :-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to verim...tie vonkajsie zabery ten zvuk potvrdzuju a tych 20% plynu tiez ;))

Verim, ze uz sa aj mne niekedy v lete podari dojst (musim 3dv. M135i vyskusat ako rodinny prepravnik...uz caka hotova, ale kvoli inym prijemnym povinnostiam sa nemam ani kedy po nu zastavit v servise, je trochu dalej...) :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
glider
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: ned 20 úno 00:08

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od glider »

Na konci videa si to skoro napral do Hellcata :D

Zvuk parada, a na rovine to slusne odskocilo.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

vroom: počkej až se přemluvíš a zajedeš do Mostu, budeš se tetelit blahem jak skvělý to oproti malým okruhům je. A pak přijde Ring :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět