BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Kolega je teda echt kámoš, půjčit svoje auto na okruh a ještě k tomu SUV :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Pajjoun »

Vrooom píše:Myto za mnou. Bylo to fajn. Akorat mi prislo, ze lide byli mene ohleduplni a mnohem casteji jsem za nekym trcel (treba starsi chlapik v M3 E92, mel v tom zavodni sedacky, ale nez me pustil byla to vecnost).
Lepsi brzdovka se pozitivne projevila a konecne neumiraly brzdy po 10 minutach. Asi nebyla dobra volba jezdit s dost ojetyma prednima gumama (mel jsem v zime spatnou geo a jedna guma byla dost spatne sjeta), nebo se mi to jen zdalo, ale auto mi prislo nejaky nedotacivy. Uz abych nahodil jine gumy. Puzil jsem nejakou apku na mereni kol, v ni vyslo nejlepsi 54,51, ale to je imho blbost, dle videa mi vyslo 55,1 naopak jine kolo odmerila 55,8 a dle videa mi vyslo 55,2, ale ma fajn funkce, zaznamenava pozici na okruhu. Rek bych, ze v prumeru jsem jezdil okolo tech 56-57. (mozna merila spatne protoze jsme si dal na spatne misto pocatek okruhu.)
To je racechrono?

Oproti časomíře v Mostě mi to občas haprovalo o nějakou tu desetinku. Ale orientačně výborná appka. I díky tomu, že ukazuje rychlosti co si kde dosáhnul. Ale ta půlvteřina tam sem tam muže uletět, no..
TSs
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od mmira »

ten rozdil v case je imho dan tim, ze mobily pouzivaji jen 1 Hz GPS snimace. zvlaste na kratkych okruzich to muze hrat roli. kdysi jsem si kvuli tomu poridil BT 10 Hz GPS. pouzil jsem ho pak jen jednou :) a od te doby lezi v supleti.

nechcete nekdo?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Vroom: pěkné to je. Když to tak vidím, tak mám svrbění jako blázen, asi budu muset jet výhledově poškádlit miatku do Mostu. Dát si pár kol jen pro ten pocit...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

A proc nechces jet do Myta? Miatka je optimalni. Na tech dvou rovinkach ji chybi vykon, ale v zatackach funguje pekne. Treba bych necekal, ze se to bude libit lidem s vetsima autama, ale i majitel te M3 byl nadseny, den predtim si to uzil v moste kde brzdil z 210 na konci cilove rovinky, a tady si pekne zablbl s autem. Kazdy ma svoje kouzlo. Ja bych si do mostu rad zajel, ale je to tak desne daleko.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Jsem o tom i uvažoval, ale pak mi to bohužel časově nevyšlo, tak jsem se šel místo toho projet s kámošem po okreskách. Příště se polepším :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

N52-ky na cestach, super pojezdeni na Skritku :x Motorkaru by mohlo byt min, ale jinak super.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od francis »

jsem vas potkal cca v 15:15 ve chvalkovicich. Bylo mi jasne, ze jedete nekam :-bd
Mirek
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Kua koukam na desky a uz abych je pomalu zase menil, je tam mam tak 4 mesice 8-x
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Tak fakt, zadni desky to nejak nerozchodily, oblozeni z nich uplne opadalo :-D ... (jsem zvedavy jak nove desky zvladnou zajeti rovnou na okruhu) Jeste se musim pochvalit, jak jsem vymenil zarovicky tak mi poprve od koupe auta nesviti zadna kontrolka :-)

Obrázek
free image hosting
Odpovědět