Dříve M135i, nyní ///M2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od M.Z. »

Průnik cizího tělesa do karoserie.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

jožko píše:čo čo čo? Čo sa tam deje? Prečo demontaz?
Tak tak... zazilo takovy tvrdší facepalm ;))

Preto som sa k nej dostal a preto nie je 130i...zatial... :)
Naposledy upravil(a) Snowman000 dne pon 28 led 15:34, celkem upraveno 1 x.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Jsme zvedavy jak se ti to bude libit, precijen mas zkusenosti s lehkonohym sportackem.

Ja to dneska taky testoval, ale jen virtualne :-D ...

Obrázek
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Ja taky dooost zvedavý...tak trochu viem čo čakať vdaka Bondovi...pôjde to ako šialené, ale viac ako určitej nemotornosti sa obavam tej predigitalizovanosti a ze vo vysledku budem lietat 200+...

Prinajhoršom zachránim jednu M135i, pošlem ju do sveta a zoberem 130i s pocitom že uz nebude nič pre mna osobne lepšie...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od jerry »

Držím palce, ať se oprava podaří. Taková rána to zase nebyla. A taky jsem zvědav, jak budeš hodnotit to dělo. Ale tys mladý kluk, tak proč ne. Já se v mých letech už bál zážitků v 200+, proto jsem šel do miaty.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Diky diky...podla poskodeni to tipujem na nejaky kolik/tycku a nasledne cumakom do priekopi...iked nechapem ako mohli prezit svetla bez jedineho ulomeneho drziaku...

Jako mne MX-5 vyslovene slaba a pomala nikdy neprisla...bez strechy mi prisla rychlostne ideal a nevidim moc vyznam v rychlejsich kabrioletoch ale prave ta jednoucelovost ma na nej obmedzuje...som rad ked prejdem nejakych 200 nudnych km kludne po dialnici a potom tych poslednych 50 sa vyblaznim na okreskach...no tu dialnicu nechcem byt cely zapraseny, alebo ohucany, alebo spoteny a docista otraveny, potom mi je tych zvysnych zabavnych 50 u prdele, bo uz na ne nemam chut ani energie...

A byvala E46 bola genialna na dlhu trasu, dostatocne zaujimava aj pri obic cestovani, ale tych poslednych 50 sice zabava, ale nebolo to ono...

Takze hladam nieco medzi a uvidime kam som sa trafil :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od M.Z. »

My jsme to s Miatama drtili bez střech až na Nordschleife :)
Mě to v NC právě přišlo geniálně vymyšlené, ta aerodynamika, letěli jsme normálka okolo 160 i 200 se někdy přitrefilo.

M135i tě bude bavit, z toho strach nemám. Já to auto miloval a těšil se do něj každý den, i po 3 letech soužití.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Tak v tomto bude NC asi lepšie vymyslene...ja s NBckom tiez lietal k 200ke a príležitostne to je vydrzatelne...ja dal na nej BA -BJ bez strechy dialnica 160+ ale uz bych to moc zažiť nechcel a to mi vadí najviac ze ja nie som ten typ čo sa ide rano povoziť...chcem ho využiť a užiť aj ked byť v ňom musím...

Uvidíme uvidíme určite bude"Recenze"...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
emko
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 12 lis 21:52

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od emko »

Zdravím,

delší dobu tu sleduji vlákna a tak jsem se rozhodl zaregistrovat. Chtěl jsem požádat o radu. Mám M135i xDrive, kterou bych chtěl vyměnit za jiný (větší) model, za kolik se dá reálně prodat RV 2016 s 20k km, internet a další, první majitel?

Díky
M135i xDrive, 2016 LCI :-)
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od jarka »

snowman: Jsi nějaký pohodlný, 600km za den se střechou dole úplně na pohodu :) . Ad. M135i: bych se toho nebál, zas takový supersport to nebude, ono aby se z toho člověk posadil na zadek tak by ta výkonová hmotnost musela být úplně jinde, ale bude to paráda. Jsem zvědavej až to složíš, jaký budou pocity v porovnání NB vs M3 vs M135i.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět