Dříve M135i, nyní ///M2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Sato
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 19 srp 13:06

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Sato »

presne, tú tmavozelenú F21čku som myslel. Videl som to tuším na videu od Shmeeho. No kapotu už takú mám.. tak už len pár úprav :D
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

M4 ramena super, taky sem si na to rychle zvykl. Jaky ses spokojenej s GYSS vlastne? Ja sem ted najel nekolik set km za hustyho deste s Cup2 a nestacil se divit jak dobre to zvladaly, nejlepsi guma co sem kdy mel
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5504
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od M.Z. »

Akorát musí mít vzorek :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

EDA: Jo ramena jsou fajn. Nevím zda přidávají grip, spíš jen jde auto akčněji do zatáčky. Jinak včera v Mýtě to bylo zvláštní. I když bylo 26 °C tak se auto dost přehřívalo a olej šel po chvíli nad 120. (Což bylo mega otravný). Zajímavé když tam nejsou šikany tak je to v pohodě, ale takto tam člověk dokáže vytočít šestku až přes 7k, což se tomu moc nelíbí.
Jinak ty GYSS drží slušně, už šlo vyjíždět zezatáček pod plynem a ne jen řešit prokluzující kola. Zato přední MPSS, se chovaly dost zvláštně, nevím zda tím že už si zažily nějaké to utrpení, ale stalo se mi že se mi blokovala kola při brždění, přitom předchozí Mýto auto brzdilo moc hezky. Ale už jsou stejně na vyhození, úplně jsme je dorasoval na obrubnících.
Tady asi jediné video, kde se naháním s M2C. (Nechal jsem se v tom povozit, je to tužší a dynamicky mi přišel rozdíl spíš převodovka, než že to nějak extra jinak táhne na rychlost, ale v Mýtě nění moc prostor ... )



Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Bond007 »

Vrooom píše: ned 27 srp 11:44 EDA: Jo ramena jsou fajn. Nevím zda přidávají grip, spíš jen jde auto akčněji do zatáčky. Jinak včera v Mýtě to bylo zvláštní. I když bylo 26 °C tak se auto dost přehřívalo a olej šel po chvíli nad 120. (Což bylo mega otravný). Zajímavé když tam nejsou šikany tak je to v pohodě, ale takto tam člověk dokáže vytočít šestku až přes 7k, což se tomu moc nelíbí.
Jinak ty GYSS drží slušně, už šlo vyjíždět zezatáček pod plynem a ne jen řešit prokluzující kola. Zato přední MPSS, se chovaly dost zvláštně, nevím zda tím že už si zažily nějaké to utrpení, ale stalo se mi že se mi blokovala kola při brždění, přitom předchozí Mýto auto brzdilo moc hezky. Ale už jsou stejně na vyhození, úplně jsme je dorasoval na obrubnících.
Tady asi jediné video, kde se naháním s M2C. (Nechal jsem se v tom povozit, je to tužší a dynamicky mi přišel rozdíl spíš převodovka, než že to nějak extra jinak táhne na rychlost, ale v Mýtě nění moc prostor ... )



Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mam zkusenost ze na BMW neni dobre michat pneu na napravach od ruznych vyrobcu, jednou jsem to udelal na 550i e60 a to auto se chovalo silene…
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5504
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od M.Z. »

Ty jo, Bond žije :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Bond007 píše: ned 27 srp 20:38
Vrooom píše: ned 27 srp 11:44 EDA: Jo ramena jsou fajn. Nevím zda přidávají grip, spíš jen jde auto akčněji do zatáčky. Jinak včera v Mýtě to bylo zvláštní. I když bylo 26 °C tak se auto dost přehřívalo a olej šel po chvíli nad 120. (Což bylo mega otravný). Zajímavé když tam nejsou šikany tak je to v pohodě, ale takto tam člověk dokáže vytočít šestku až přes 7k, což se tomu moc nelíbí.
Jinak ty GYSS drží slušně, už šlo vyjíždět zezatáček pod plynem a ne jen řešit prokluzující kola. Zato přední MPSS, se chovaly dost zvláštně, nevím zda tím že už si zažily nějaké to utrpení, ale stalo se mi že se mi blokovala kola při brždění, přitom předchozí Mýto auto brzdilo moc hezky. Ale už jsou stejně na vyhození, úplně jsme je dorasoval na obrubnících.
Tady asi jediné video, kde se naháním s M2C. (Nechal jsem se v tom povozit, je to tužší a dynamicky mi přišel rozdíl spíš převodovka, než že to nějak extra jinak táhne na rychlost, ale v Mýtě nění moc prostor ... )



Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mam zkusenost ze na BMW neni dobre michat pneu na napravach od ruznych vyrobcu, jednou jsem to udelal na 550i e60 a to auto se chovalo silene…
Já myslím, že ta guma zdegraduje po té co jí v mýtě zahřeju. A nebo to bylo tím že vzadu byly "nové" GYSS a předek jim nestíhal, ale to dost pochybuju. Protože předtím jsem tam byl s MPSS vepředu a Falkenama vzadu a to bylo ok, akorát mega přetáčivé. Ale už jsem objednal dopředu GYSS a asi vezmu dozadu nové GYSS protože to vypadá, že bych se mohl kouknout na NS \:D/

Nejradši bych pořídil nějaká kola jen na track days, ale nechce se mi za to platit, ale když by jste někdo věděli o rovných ale starých, r18 ráfcích na bmw ...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5604
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše: pon 28 srp 07:28 Nejradši bych pořídil nějaká kola jen na track days, ale nechce se mi za to platit, ale když by jste někdo věděli o rovných ale starých, r18 ráfcích na bmw ...
Mam jednu prednu 18" z bejvalky ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1394
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Předseda »

M.Z. píše: ned 27 srp 21:22 Ty jo, Bond žije :D
bond žije a koukám, že na letošek má z příspěvků splněno :D
  • 08.09.2021 12:50
  • 17.12.2022 19:10
  • 27.8.2023, 21:38
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše: pon 28 srp 09:28
Vrooom píše: pon 28 srp 07:28 Nejradši bych pořídil nějaká kola jen na track days, ale nechce se mi za to platit, ale když by jste někdo věděli o rovných ale starých, r18 ráfcích na bmw ...
Mam jednu prednu 18" z bejvalky ;)
Škoda že nemáš další 3 ... :D, já to teda myslel že bych koupil, ale něco levnýho. Nicméně doma mám jedny r17 disky po MZ, co jsem kdysi koupil. Ale musel bych dokoupit TPMS ventilky. Ale možná by na to šly dát federaly 235/45 r17?! Myslím, že mají šířku 7.5.
Odpovědět