BMW 507 - historie

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 507 - historie

Příspěvek od pjanda »

bandita: To je ale demagogie. Bylo Vam receno, abyste nezakladal temata jen a pouze na odkazu smerujicim na jine stranky, pusobi to jen jako reklama. Pokud zde chcete zacit seriosni diskusi, pak zde musite neco rict. Podpore receneho odkazem jinam se jiste nebranime, ale temata ve stylu: "tady je super stranka" nejsou tim, co bychom zde chteli mit.

Pokud zacnete tema tak, ze reknete treba: "poznal jsem to ci ono, zaujalo me na tom toto", pridate nejakou fotografii a k tomu, ze dalsi detaily o danem aute jsou k dispozici jinde, nerekne nikdo ani slovo.

Rozhodne mne ani mym kolegum nevadi tema jako takove, prave naopak. Vase nakladani s nim ale ano. Je tak tezke se tomu prizpusobit?
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
bandita
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: pát 04 bře 15:51

Re: BMW 507 - historie

Příspěvek od bandita »

Není těžké se přizpůsobit. Však jsem Vám to už psal! Prostě mou zálibou je historie už cca 15let jen jsem se chtěl podělit... Na větách co jsem publikoval : Zdarec fandové do Itálie Troška historie nebo Zdarec všichni co maj rádi BMW něco k počtení o historii... mě nepřipadá nic špatného... Připadlo mě, že se tady tak bavíme všichni.. Na rovinu nechce se mi někde na jiném webu označit celý článek zkopčitho a vloži ho sem. Proto ten odkaz pokud to někoho zajímá tak se podívá.. tak zatím
Odpovědět