Xdrive z auta ven

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Xdrive z auta ven

Příspěvek od Vana »

Uff to jsem rád že nepatřím mezi takové štvance :)
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Xdrive z auta ven

Příspěvek od 911T »

Koubes píše:BudVlad má opravdu kompletní konverzi vč. výměny diferáku za kratší z automatu. Kvůli motoru musíš vyměnit sání, dál je tam jiný koncový díl výfuku a 3. a nejpodstatnější věc je SW úprava. BudVlad to má upravený u DSmotorsport.de. Vyšlo ho to na mysim 1800E, co mi tenkrát psal. Ale výkonově je ještě výš než u 30i. Já se k tomu ještě pořád nedostal.
Jo suma sumarum sa to nevyplati. Za tie naklady +- by kupil origo 330i ktora bude mat aj vyssiu trhovu hodnotu oproti prerobenej 325i.
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: Xdrive z auta ven

Příspěvek od Koubes »

911T: vždycky je to o prioritách a vstupní výši financí, které je ochoten do toho člověk dát.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Xdrive z auta ven

Příspěvek od pavproch »

já myslím, že u BudVlada je to v prvé řadě vášeň.... on by bez teho, že sa dlúbě v autě, nemoh ani žít....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Xdrive z auta ven

Příspěvek od Dallen »

Jsem rád, že nejsu jediné :x
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
ndex
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22 zář 10:09

Re: Xdrive z auta ven

Příspěvek od ndex »

Xdrive se dá vypnout úpravou softwaru v ŘJ, nebo modulech, sice budeš pořád vozit těch 80kg navíc, ale budeš mít zadokolku. Dost často se to dělá když odejde VTG (elektronická převodovka xdrivu, nová stojí kolem 80tis.) Jedinou nevýhodou je, že ti bude na palubce pořád svítit chyba 4x4 (Prej to nejde nijak hacknout). Což může být problém na STK. Teoreticky by to mohlo jít použitím potřebných jednotek z auta bez xdrivu (těžko říct na kolik to výjde).
Odpovědět