Opel a vsechno co s nim souvisi

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od pjanda »

Opel tu zatim zanedbavame, je treba tomu ucinit pritrz :) A neni vhodnejsi prilezitosti nez pri predstaveni dle meho soudu nejkrasnejsiho Opelu poslednich let, nove Astry GTC:

Obrázek

Opravdu se mi libi :)

Kompletni predstaveni zde http://www.autoforum.cz/predstaveni/ope ... a-prileta/, pokud se pod kapotu dostane i 2,0T v nejake rozumne verzi (ne nutne OPC), mohlo by to byt zajimave
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
RedBaron
Řidič začátečník
Příspěvky: 148
Registrován: stř 09 bře 09:24

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od RedBaron »

Ten design rozhodně není svébytný, protože při pohledu na něj se mi vybavuje nová Fiesta nebo Mégane ale rozhodně je to ucelenější a smysluplnější design sladěný v celku i detailech než je nové BMW řady 1, které má zase pro změnu tu správnou techniku a koncepci. No a pak si má člověk vybrat...
O II 1.9TDI Combi | Ex: [E30]325i P406b [E46]330dT [E32]735iA [E34]525i24V [E34]525i [E34]524td [E34]540iA [E24]635CSi OpelMonza3.0E Trabant601
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od pjanda »

Spravnou koncepci jednicka ma, ale techniku? Motory budou typove uplne stejne (1,6T, 2,0T, 2,0 diesel), manualni prevodovky umi lepe Opel, automaty lepe BMW, kdysi bych u BMW sazel na podvozek, ale od prichodu runflat pneumatik to neplati... Nerikam, ze Opel je nejaka technicka hvezda, ale doby, kdy bylo BMW uplne jinde, jsou davno pryc. A paradoxne ne proto, ze by Opel sel vzhuru, ale hlavne proto, ze BMW slo dolu...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od beaumont »

Když mají u Opelu zrovna den, tak umí navrhnout a vyrobit hodně dobré auto. Pamatuju si, jak mile překvapený jsem byl z Astry Coupé Bertone (z předminulé generace Astry). S motorem 2.0 Turbo to auto fungovalo naprosto skvěle a dobře vypadalo a mělo i rozumnou cenu.
Obrázek
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od pjanda »

Co rikate na prvni ilustraci nove Astry Cabrio? Zda se, ze kdyz uz nic jineho, vrati se k ladnym tvarum :)

http://www.autoforum.cz/bleskovky/opel- ... vni-skica/

Ty prebujele zadky kupe kabrioletu se mi trochu zajidaji...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od Pajjoun »

Za mě palec nahoru. Plátěnou střechu taky vítam, má to pak větší kouzlo. :-)
TSs
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od Reese »

Psal jsem to pod článkem, dobře že móda pevných střech je v háji. Takhle to auto líp vypadá, je lehčí, vyváženější... Stejně s tím nejde jezdit ostře, když je střecha nasazená, pevná stahovacíc střecha je u většiny aut omyl. Pěkně to vypadá snad jen na SLK a možná SL. U Mercedesu s tím snad i přišli první...
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od Deli »

tak tak, jediné MB to umí udělat, ostatní CC jsou naprostá zoufalost, včetně Ferrari :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel a vsechno co s nim souvisi

Příspěvek od Dix »

Insignia:

Od prosince 2011 se bude vyrábět naftový motor biturbo 140 KW a točivý moment 400 Nm.Bude nad tím dvoulitrem,co má 118 KW.První dodávky dealerům v Německu únor/březen 2012.
Bez bodů
Odpovědět