BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5605
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Stepan píše: stř 08 kvě 05:51 Na tom inzeratu je spatne snad vsechno, ale motor / prevodovka / barvicka odpovida zadani.

https://auto.bazos.cz/inzerat/184254925 ... manual.php
:x

To by bola skoda nepozriet \m/
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Raději něco z Německa, větší výběr aut s doložitelnou historií, ceny stejné.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5490
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

než mý předky nahnali do dobytčáků, Německo to bylo :ymparty:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

To nemá s národností nic společného. Jen je to větší trh, více lidí si mohlo koupit tak drahé auto jako nové, jezdili s ním pravidelně na servis do autorizáku, používali jako 3.auto jen v létě. Prostě otázka peněz. To ale neznamená, že tu nejsou pasti jako hrom. Ojetá auta jsem vždy kupoval od majitele, který mi o něm mohl vše doložit. A ten mladík v inzerátu z Teplic už jen kvůli věku 1.majitel být nemůže. Ani jeho cena není nijak výjimečná https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... n=parkItem
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5490
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Já jen,ze linkovane auto neni manual a divat se pri vyberu ctvrteho auta predevsim na “vyjimecnou” cenu je mimo moje chapani :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5605
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Tak tak, je to manual a ten predsa len sa zaprve tahsie zhana, mensi vyber a tam bych fakt radsej obehal vsetky kusy, ktore mozem a az nasledne "zatracoval" majitela a povod a podobne. K 650i s manualom so 70tisic na hrbe sa k tomu malo kto bude spravat s neuctou.
Nasu M3 nam tiez predavalo miestne mlade ucho :p a pritom patrilo cely cas panovi v starsom veku ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16419
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já jsem tak ráth za linearitu N52 od volnoběhu až do redline... i dyž je pomalejší (ve zrychlení z nižších rychlostí) než foukaná 30i (neska sem dojel "soutěživého" borce ve 130i - nepoznám která generace to byla, myslím, že aktuální) - dyž přidal, tak parádně ze dvou laufů zabrumlal a vyrazil vpřed (m4Zlik napřed nestíhal, až kolem redline mi přestal odjíždět)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Včera mi tu nalomili Předseda a Vrooom do automatu, že do velkého cabria s V8 patří :D S automatem je pak výběr samozřejmě větší. Ale stejně tomu klukovi z Teplic zítra zavolám, aby mi pověděl detaily o historii auta ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

pavproch píše: stř 08 kvě 14:50 Já jsem tak ráth za linearitu N52 od volnoběhu až do redline... i dyž je pomalejší (ve zrychlení z nižších rychlostí) než foukaná 30i (neska sem dojel "soutěživého" borce ve 130i - nepoznám která generace to byla, myslím, že aktuální) - dyž přidal, tak parádně ze dvou laufů zabrumlal a vyrazil vpřed (m4Zlik napřed nestíhal, až kolem redline mi přestal odjíždět)
No jestli tam bylo napsano 130i, tak zadna s turbem neexistuje. To byla prvni generace R6 N52 ...
jerry
Letec
Příspěvky: 3378
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Včera i dnes jsem zkoušel kontaktovat prodejce https://auto.bazos.cz/inzerat/184254925 ... manual.php. Dnes se mi ozvalo volané číslo, které mi poslal bazoš, a žádné auto dotyčný neprodává a neprodával. Buď si z něj někdo udělal srandu, údajně už mu několik zájemců volalo. Nebo je to nějaký pokus o podvod, protože chtěl, abych mu poslal odkaz na inkriminovaný inzerát, že si to s bazošem vyřídí. A udal mi dost podivnou mailovou adresu. Takže jsem nikam nic neposílal. Přece si to může najít na bazoši sám. Ať je to, jak je to, volal jsem mu z čísla, které normálně nepoužívám a ze starého "hloupého" telefonu bez připojení na internet. Od počátku mi bylo divné, že prodávající se fotí v autě, navíc s placenou SPZ.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět