BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 590
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: BMW Divize

Příspěvek od Kavis »

Je pravda, ze kolikrat byl trabl najit presny chladic i kdyz clovek mel oe cislo. Jestli te dobre chapu, tak tady jen setrili prachy a nechtelo se jim vyrabet dva druhy.. Tze kdyz mas auto, kde nevyuzijes ty male vytupy, tak je jen zavres a das to tam tak. S tou delkou spuntu to tak asi bude. Treba v galerii u NRF na tom granexu je to u rozkresu napsane.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16421
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

A mj. i proto nejraději nakupuju díly v autorizáku přes VIN = pasujou (teda aspoň doposud se mi nestalo, že by něco nepasovalo, aktuálně mám plný kufr dílů na podvozek z autorizáku, doufám, že to nezakřiknu).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2440
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

nemel jsi nahodou nejaky problem s motorkem valvetronicu?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16421
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Ne, pasoval (je v bramborovi2).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1398
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

kavis: jo je to tak.. Aftermarket většinou vyrábí jeden díl pro AT/MT a rozdíl je ve špuntech. Dáš tam špunt dle toho co maš.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16421
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: úte 27 úno 14:51Hned potom se bude Libor hrabat bramborovi2 pod sukněma.
.
Už se hrabe ..... a nachází další věci na udělání: zadní parkovací brzda (pakny) už téměř kaput = bude se měnit tež. A já si při skoro každém ranním startu říkal, že parkovací brzda zůstává viset - přikládal sem to předešlému večernímu zaparkování mokrého brambora2 = že přes noc to přirezlo. Prd.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16421
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Libor by (snad) měl mít brambora2 zítra hotového, taxem se chtěl hned objednat k p. Plachému na geošku a narazil sem - má plno, až fpondělí. Čuli zbytek týdne a víkend budu yezdit s úplně rozhozenou geoškou, to sem zvjedaff, jak moc to bude tahat za volant a dělat jiná pestva.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16421
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Brambor2 je hotový, Libor to stihnul neska dokončit. Supr. Ale na bmwklubu mě tak vystrašili (jezdit s neseštelovanou geoškou = eeee, gumy můžou umřít po pár km), že s ním zřejmě do toho pondělka (geo) jezdit nebudu, max tak na Benzinu pro plnou.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1398
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Já už mám objednaný chladič + oem kapalinu. A když to budu mít dole tak dám nový klínový řemen a kladku. Ještě si budu muset nastudovat zda je nutný proplach a jak se to dělá.. Nebo je to jen o tom vypustit chladící, nalejt tam destilku, nechat to běžet a zase vylejt? Takhle triviální to je?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16421
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: stř 06 bře 12:59 Brambor2 je hotový..... zřejmě do toho pondělka (geo) jezdit nebudu
Yezdim, musel sem na otočku dom (2,5km) a .... plave to jaxfiň, přední náprava zvláště, esli to geo nespraví, tak .... už vím co sem měl udělat hned (přední spodní ramena z ///M3 = větší odklony) . Skleroza, holt no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět