BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já chtěl napsat to samé..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Rek bych ze nizsi spotreba u N53 asi neprevazi jeho vetsi problemovost. Ja bych dal prednost neprimovstriku kdyz je moznost. Nicmene nekdo muze jit po moznostech vybavy a ta asi bude u LCI lepsi?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Já se znova zopakuju: do daily s velkým nájezdem (a s dostatkem peněz na servis) N53, do auta pro zábavu N52.

Aspoň já to takle mám a funguje to.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5510
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Ja jsem pochopil, ze pri palbe N53 teda min zere. A to se vyplati, kdyz tam co ctvrt mega kilaku naseres pul mega bez dane :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3408
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Pánové, pro mě by e93 nikdy nebyla volbou. Proto jsem dotyčnému doporučoval najít pěkný kousek e46 330Ci, když vzhledem k rodině chce 4-místný auto. Rozhodně mu sdělím i vaše názory. Ale kdyby na e93 trval, tak pak doporučím předFL s N52. Co jsem četl, i řízení bylo u předFL lepší.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3408
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

pavproch píše:Já se znova zopakuju: do daily s velkým nájezdem (a s dostatkem peněz na servis) N53, do auta pro zábavu N52.

Aspoň já to takle mám a funguje to.
PP, promiň, trochu si rejpnu. Nebylo by lepší auto s větší spotřebou a menšími nároky na servis?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Odjakživa tvrdím, že nemám patent na rozum.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1946
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Divize

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pan vrchní sazometčík Stepan by si mohl uvědomit, že si to pan úspěšný podnikatel může dovolit a nepotřebuje vrhat dusivé mraky z výfuku ostatním do ksichtu proto, aby si užil co nejvíce rychlých km za co nejméně korunek.

A pak se divíme, že máme třetinové nebo čtvrtinové platy ve srovnání se Západem, když člověk, který dokáže na místní poměry relativně štědře ohodnotit práci druhého ať už jde o cokoliv, sklidí od ostatních často posměch (skrývající závist urputných kolenovrtů) místo respektu za schopnost vydělat peníze nejen vlastnímu egu a kapse užitečnou pracovní aktivitou a ochotu se o ně bez velkých cavyků i podělit.

Prostě nadprůměrnost se tady neodpouští a většině zdejších obyvatel vyhovoval více předchozí režim, který svou represivní moc projevoval sice hruběji a byl mnohem nesvobodnější, však o to nezodpovědněji a lehkomyslněji jste se mohli chovat, v jednom kuse pochlastávat a přikrádat ze "státního". Kdo ale tvoří stát, že by jeho občané? Takže koho jsme okrádali a okrádáme? Sami sebe. Čehož samozřejmě prozíraví kapitalističtí "přátelé" ze západu uměli felmi topže fyušít, še áno, takže dnes konkurujeme platy Číně, počtem státních zaměstnanců Zimbabwe a počtem alkoholiků Rusku. x_x
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5510
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

N52 i N53 je oboji benzin, ty mindracku. ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od Dallen »

Tak ono celkově je prdel, když tady někdo kecá někomu do toho za co utrácí své peníze :D
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Odpovědět