BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
racer
Autoškolák
Příspěvky: 81
Registrován: pon 12 lis 19:30

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od racer »

Ja mam dobrou zkušenost i s brzdovkou Millers Oils 300+, ale taky není z nejlevnějších. Přešel jsem na ni právě z SRF po problémech /na závodních brzdách bez posilovače/
Vrooom píše:Jj mam to v planu, akorat nevim proc ten castrol, kdyz motul ma vetsi bod varu a pritom stoji min nez polovinu.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Jsem si cetl o tech brzdovkach, a nekteri ji meni pomalu po kazdym track day, zda se ze ten castrol ma vysoky mokry bod varu (270°C) a nemusi se tak casto menit.

http://rennlist.com/forums/racing-and-d ... l-srf.html
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Jezdil jsem EBC 307 a úplně v klidu dala jednu sezónu a to těch track-days bylo hodně. Jen čím větší teplota brzdovky, tím víc se ti budou rozpínat oem gumový hadice, asi se nebude propadat brzdový pedál ale bude houbovitější.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

jerry píše:Po mailove konzultaci s Pavlem Jandou moje kroky vedou k Z4 Coupe. Mate s nim nekdo jiny osobni zkusenost? Nebo dokonce tu radost ho mit doma? Za kazdou zkusenost budu vdecny. Protoze ho chci uzivat i v beznem zivote, klonim se k normalni verzi, M se mi zda moc ostra, zvlaste na nase silnice. Jen jedna vec mi zarazi a to, ze prumerna cena prodavanych kusu je pomerne nizko ve srovnani s prodejni cenou. Nevite nekdo, zda by se dalo zjistit kolik bylo vyrobeno kusu v jednotlivych letech? Zkratka pojdme si o tomhle nadhernem aute pokecat :)
Tohle by mozna nemuselo byt marny. Ok cena, nizky KM. Zda se, ze i dobra vybava. Sport sedacky, xenony ...
http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C ... 46662.html

Skoda, ze tam neni relany foto misto tech renderu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od řidičBOB »

Teď jsě potkal nějakého pacienta v Z4 s RZ: Z4A•USTIN
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Konecne vic otestovano zda svor svoruje :-)

Kdo by to rekl, ze mam 20 kilaku od baraku takovy pekny vlasenky.


Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Svoruje slusne teda, ale zaujimave kolko vela plynu treba...uz sa necudujem ze ta mala mrska ritou cez plyn nehadze ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Vroom: super, i to z toho pohledu vypadá hodně rychle. Jen když si uvědomím, že tenhle rok už se asi nesvezu... PS: a 10b za to dřevo v interiéru :D (stylovka).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Dik hosi, je to super pocit tohle delat nazivo kdyz doted jsem jen slintal nad videama Ch. Harrise :-)

Snehulak: Jj ty zadni salamy 255 maji hodne trakce, je potreba byt na zacatku agresivni s plynem, i Ch. harris ve videu na silverstone s M5 rikal, ze pouziva 3/4 plynu - hodne. Nejvetsi nebezpeci je do toho jit moc opatrne a nechat si prekmytnout auto ve smeru kol, chce to ten plyn vazne drtit.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Pěkné :ymhug:
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět