servis LPG

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
Petrdan
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: stř 19 srp 13:55

servis LPG

Příspěvek od Petrdan »

zdarec chlapi, máte někdo zkušenosti se servisem LPG v servise autogascoubal v Praze? chci tam zajet a nechat udělat servis LPG, jelikož mi auto škube :/ tak chci aby se na to podíval nějakej odborník. Máte s tímto servisem někdo zkušenosti? díky za každou radu
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: servis LPG

Příspěvek od oxik »

Cukání při startu? Ono by možná stačilo vyjet jednu nebo dvě nádrže kvalitního benzínu a pročistit benzínový vstřiky..
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: servis LPG

Příspěvek od oxik »

To abych bral benzín 2x týdně, blbost.
blacksmith
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: pon 24 srp 09:22

Re: servis LPG

Příspěvek od blacksmith »

já jsem tam byl a za mě pohoda
Pech.
Adept autoškoly
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28 říj 11:27

Re: servis LPG

Příspěvek od Pech. »

oxik: jenže to je pravda... když se na to abych ujel občas kousek na benzín celý léto vyseru, tak je to pak při přepnutí zkraje na posrání jak se to chová, moc se tomu nechce jet, poškubává to... trvá to několik km než se to docela srovná, když pak vyjezdím třeba půl nádrže je vše OK a můžeš bez problémů přepínat jak chceš...
prostě Pech. :-)
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: servis LPG

Příspěvek od oxik »

precti si prosim jeste jednou na co jsem reagoval.. projedu 2 nadrze plynu tydne a mel bych tedy kazdy tyden vyjet 85l benzinu? Blbost. Poslednich 5km pred chcipnutim motoru vzdycky jedu na benzin a jednou za mesic vyjedu 15l benzinu pri vysokych otackach motoru. Kdyby se mela na kazdou druhou nadrz plynu vyjet jedna nadrz benzinu, tak se plyn nevyplati


btw. to co píšeš jsem psal už dávno
oxik píše:Cukání při startu? Ono by možná stačilo vyjet jednu nebo dvě nádrže kvalitního benzínu a pročistit benzínový vstřiky..
AlikBer
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: sob 09 kvě 21:23

Re: servis LPG

Příspěvek od AlikBer »

Servis si tam nech urcite udelat, je to kvalitni servis a firma ktera provozuje predelavani aut na lpg, ja byl vzdy s timto servisem spokojen :)
Odpovědět