AR - OT po 101

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27083
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

AR - OT po 101

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Ale ta E14 v avataru je z podzimu 2008 a vygeneroval ji tenkrát nový AL G9! [-x
Tak jsem to dohledal a tahle fotka byla pořízena 9.7.2008, což rozhodně podzim není. AL G9 přišel na trh o měsíc později.
Takže bych doporučoval kvalitněji archivovat emaily, začít užívat Ginko Forte nebo prostě přestat lhát :D :ymhug: :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:AL G9 přišel na trh o měsíc později.
Na trh ano, ale český distributor měl testovací verzi již několik měsíců předem a celý test se uskutečnil jenom kvůli AL G9! To, že se tam testovaly i jiné typy a značky (AL G8, Blinder M20) bylo proto naprosto nedůležité.

I když se to teď někomu moc nehodí, tak paměť mám mám náhodou velice dobrou a pokud si trochu zavzpomínám, tak tady bude ještě dost veselo.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27083
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Ale jděte...dyť jsem Vás zcela jasně usvědčil, že nemluvíte pravdu. Nebo snad červencem začíná podzim?
Pokud se testoval nějaký produkt, který nebyl oficiálně v prodeji, pak je zcela zbytečné se o něm bavit. Já vím, Vy testujete produkty za oknem na parapetu nebo rovnou na zákaznících. Apropos: o čem vypovídá fakt, že ten nebo onen produkt vykazuje tu či onu chybu ve verzi, která není v prodeji a je určena k testování - právě proto, aby se odhalilo maximální množství problémů. I když pořád trvám na tom, že G9 se zde vůbec netestovala.
Zavzpomínejte - jenom nezapomínejte, že srát si do vlastního hnízda (i když jste ho teď přetapetoval) není rozumné. Snad víte, co jste prodával posledních 16 let a jak ;-) A bylo by také dobré, kdyby Vaše paměti nebyly poznamenány příchutí falešna a lhaní, jako teď ta poslední - červenec na podzim =)) =)) =))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Ono těch testů na Kladenské bylo totiž víc, ale 100% vím, že E14 vygeneroval AL G9!

Mimochodem, a kdo potvrdí věrohodnost o 9.07.2008 nebo to máme všichni brát jako axiomu jenom proto, že to řekl velký řidič Bob, který si pravdu upravuje, jak se mu hodí a neštítí se obšlehnout cizí fórum, jenom aby se tam mohl udělat adminem a mohl znevažovat značku, která mu leží v žaludku?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27083
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Ono těch testů na Kladenské bylo totiž víc, ale 100% vím, že E14 vygeneroval AL G9!
Tohle byl jediný test, kterého jste se zúčastnil. Chlape, já Vás fakt nechápu...takhle srostě lhát ve Vašem věku #-o
AntiRadary.cz píše:Mimochodem, a kdo potvrdí věrohodnost o 9.07.2008 nebo to máme všichni brát jako axiomu jenom proto, že to řekl velký řidič Bob, který si pravdu upravuje, jak se mu hodí a neštítí se obšlehnout cizí fórum, jenom aby se tam mohl udělat adminem a mohl znevažovat značku, která mu leží v žaludku?
Myslím, že v tom nahraném fotu jsou vidět i vlastnosti té fotografie - stačí se podívat. Pokud se po pořízení fota provede jakákoliv změna, i toto je datumově zaznaménáno. Datum pořízení ale měnit nelze. Prostě jste se ve svých pamětech seknul a teď nemáte ani ten ksicht říct, že jste ustřelil. Ale mne to nepřekvapuje. Lhář zůstane lhářem :ymhug:
O fóru jsme se zde již bavili...buďte rád, že nemusíte mazat a upravovat názory těch, kteří se Vám do Stinger krámu nehodili.
ale přece si neodpustím poznámku: Na rozdíl od vás, jsem já smazal všechny příspěvky a všechny uživatele, kteří o to požádali - celkem byli tři a všechny jsem bez diskuze odstranil. Přesto, že vy jste byli žádáni několika členy starého fóra o totéž, odmítli jste to, byť se o těchto lidech vyjadřujete jako o zlodějích a zmrdech. Ale jak je vidět - o jejich příspěvky vám jde - asi proto, že smazáním by jste přišli o cca 10 tisíc příspěvků a tím pádem by vám tam zůstalo akorát kulový :D Ale já to beru...jen si prosím nechte od cesty to hloupé moralizování, které je z Vaší huby prázdné a falešné.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Tohle byl jediný test, kterého jste se zúčastnil..
Pokud jste se na Kladenské zúčastnil jenom jediného testu, tak to je váš problém. Já si pamatuji minimálně 2!
řidičBOB píše:Chlape, já Vás fakt nechápu...takhle srostě lhát ve Vašem věku #-o
Nepletete si mě s některým z vašich kamarádů a dvorních dodavatelů zabezpečovací techniky?
AntiRadary.cz píše:O fóru jsme se zde již bavili...buďte rád, že nemusíte mazat a upravovat názory těch, kteří se Vám do Stinger krámu nehodili.
ale přece si neodpustím poznámku: Na rozdíl od vás, jsem já smazal všechny příspěvky a všechny uživatele, kteří o to požádali - celkem byli tři a všechny jsem bez diskuze odstranil. Přesto, že vy jste byli žádáni několika členy starého fóra o totéž, odmítli jste to, byť se o těchto lidech vyjadřujete jako o zlodějích a zmrdech.
Do původního a dosud jediného nezávislého fóra o antiradarech na antiradary-forum.com jste přispíval vědomě a dobrovolně, na rozdíl od sprostě obšlehnutého fóra byly příspěvky okopírovány bez dovolení většiny jeho členů. A to je podle mě hodně velký rozdíl! Nebo je normální, když si člena nějakého fóra po zabanování okopíruje původní fórum se všemi příspěvky na novou doménu, udělá se tam adminem a vydává to za objektivitu a nezávislost? Jsem opravdu zvědav, kdy vznikne forum.autoforum.net s adminem Bobem v hlavní roli.
O svých oponentech se jako zmrdech zásadně nevyjadřuji a zloděj je u mě zlodějem, nezávisle od toho, jestli ukradne auto nebo cizí fórum!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27083
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Nepletete si mě s některým z vašich kamarádů a dvorních dodavatelů zabezpečovací techniky?
Ne, Vy se jen tak snadno splést s někým jiným nedáte - kreatur jako Vy chodí po světě velmi málo - to mi věřte.
AntiRadary.cz píše:Do původního a dosud jediného nezávislého fóra o antiradarech na antiradary-forum.com jste přispíval vědomě a dobrovolně, na rozdíl od sprostě obšlehnutého fóra byly příspěvky okopírovány bez dovolení většiny jeho členů. A to je podle mě hodně velký rozdíl! Nebo je normální, když si člena nějakého fóra po zabanování okopíruje původní fórum se všemi příspěvky na novou doménu, udělá se tam adminem a vydává to za objektivitu a nezávislost? Jsem opravdu zvědav, kdy vznikne forum.autoforum.net s adminem Bobem v hlavní roli.
O svých oponentech se jako zmrdech zásadně nevyjadřuji a zloděj je u mě zlodějem, nezávisle od toho, jestli ukradne auto nebo cizí fórum!
Ano, přispíval. Ale byl jste to Vy a Váš brat z MAROKA, kteří jste přišli s myšlenkou, že příspěvky jsou autorské... A když jsou autorské Vaše, tak jsou i ty moje a těch ostatních. A v době, kdy je s nima manipulováno bez mého vědomí a souhlasu (jsou přesovány, upravovány a mazány), tak tyto úpravy rozhodně neberu jako dobrovolné a rozhodně jsem s nimi nikdy nesouhlasil! Proto jsem (a ne jenom já) odvolal souhlas s jejich dalším ponecháním na stránkách. Je opravdu k smíchu, že na jedné straně mi nemůžete přijít na jméno a na straně druhé toliko lpíte na tom, aby tam moje příspěvky zůstaly :D
Znovu Vám opakuji, že pouze 3 členové (Vy, lhář z MAROKA a davidt) nesouhlasili a všechny jejich příspěvky byly bez vytáček smazány. Tak to prostě je a nic na tom nezmění ani Vaše lži, které mají zakrýt Váš skutečný charakter.
K tomu, co je krádež jsem Vám již zákonnou citaci postoval. Že neumíte chápat český text, protože jste rusofilní čobol, je zcela Váš problém. Akorát znovu opakuji, že doufám, že mi Vaší větu o tom, že jsem zloděj, zopakujete jednou i do očí...že nejste jenom internetový frajer :ymhug:
A rozohodně se musím smát tomu, že nezávislé fórum je to, které má pod palcem prodejce anitiradarů, který do každého svého příspěvku postuje odkaz na své stránky, jako přezdívku používá obchodní jméno své firmy a to má použité také v avataru =)) =)) =)) Nemluvím o tom, že názory, které nesouhlasí s jeho obchodní politikou, obratem maže - tak, jak ho cenzuře naučili soudruzi v CCCP :D To si vážně myslíte, že všichni jsou blbci nebo si děláte jenom legraci?
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne ned 15 led 22:38, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27083
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Mimochodem, a kdo potvrdí věrohodnost o 9.07.2008 nebo to máme všichni brát jako axiomu jenom proto, že to řekl velký řidič Bob...
Dal jsem Vám jasný důkaz, že datum je nedílnou součástí vlastností fotografie, tak bych očekával, že místo tlachání a odvádění pozornosti přiznáte svou chybu... Když jste tedy takový charakter :D :D :D
Ale co už - zloděj zůstane zlodějem a bolševický lhář, bolševickým lhářem 8-x

Mimochodem: koho bylo to fórum, když říkáte, že jsem ukradl cizí fórum?? Dyť ten sociál Zibby neměl ani pár stovek na jeho provoz...a z těch, kteří na něj přispívali, je většina v novém ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Ale co už - zloděj zůstane zlodějem a bolševický lhář, bolševickým lhářem 8-x
Jsem rád, že jste toho zloděje uznal veřejně. :-bd
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27083
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od řidičBOB »

Pouze jsem parafrázoval Vaše bolševické pindy ;-) Chápu, že čeština není Vaše rodná řeč, ale za tu dobu, co tady otravujete vzduch, se snad na Vás už něco nalepit mohlo a chápání psaného textu by Vám nebuselo činit takové problémy...koukám ale, že nenalepilo a činí.

Ale když už jste z toho tak natěšený, tak bych prosil, aby jste neignoroval otázky, na které nechcete odpovídat... Takže znovu se táži, pokud jsem někomu něco ukradl:
Mimochodem: koho bylo to fórum, když říkáte, že jsem ukradl cizí fórum?? Dyť ten sociál Zibby neměl ani pár stovek na jeho provoz...a z těch, kteří na něj přispívali, je většina v novém.

Jestli sázíte na to, že dokola opakovaná lež se stane pravdou, tak nestane. Krádež je jasně definovaná a proto bych byl rád, kdyby jste své obvinění také řádně definoval. A ne pouze plácal do větru ty své demagogické blbosti ;)
Já jsem Vám jasně a konrétně napsal, kolik lidí nesouhlasilo s odklonem svých příspěvků a také jsem Vám napsal, jak jsem na to reagoval. Ať se Vám to líbí nebo ne, zbytek lidí s tím souhlasil ;-)
Navíc se opět přikláníte k argumentaci, že jsem ukradl příspěvky, což je autorský počin... A na stejné bázi žádám já, aby byly mé příspěvky ze starého fóra odstraněny - jsou mojím autorským počinem a já nesouhlasím s tím, jak jsou bez mého vědomí upravovány pro vaší bolševickou propagandu. Ale tady Vám už Váš argument nevoní, že?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět