AR - OT po 101

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše: ...chápání psaného textu by Vám nebuselo činit takové problémy...
To je právě váš problém a když něco nepochopíte nebo poplete 2 věci dohromady, např. plavání rozsahu starých V1 a následnou nedetekci, popřípadě se vám jeho odpověď nehodí do krámu, tak jej nazvete lhářem.
řidičBOB píše:Mimochodem: koho bylo to fórum, když říkáte, že jsem ukradl cizí fórum??
Já jsem Vám jasně a konrétně napsal, kolik lidí nesouhlasilo s odklonem svých příspěvků a také jsem Vám napsal, jak jsem na to reagoval. Ať se Vám to líbí nebo ne, zbytek lidí s tím souhlasil ;-)
Fórum bylo všech jeho členů a jenom oni měli právo rozhodnout, jestli se něco ze starého fóra bude kopírovat na nové fórum. Opravdu souhlasilo všech cca 460 členů, což je počet, který mělo fórum na moment jeho nesankcionovaného okopírování? A zeptal jste se jich předem ještě před počátkem kopírování? Pokud ne, tak je to pro mě zůstává krádeží, byť to zkoušíte omluvit trapným citováním různých paragrafů.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od řidičBOB »

V Ceske republice plati zakony a ne to, o cem si Vy myslite, ze je nebo neni kradez. ;-) Mozna, ze v CCCP to mate hozene jinak, ale sve bolsevicke praktiky mne osobne vubec nezajimaji.
Takze ano, bav me se o tom, co je a co neni proti platnym zakonum teto zeme, ve ktere ja ziji... Jestli se Vam to nehodi, tak se do toho Ruska odstehujte nadobro...alespon bude klid.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od řidičBOB »

A k te nedetekci: takze Vy jste o plavani frekvenci u V1 a nasledne nedetekci vedel a stejne jste mi, tehda jako Vasemu zakaznikovi, tento detektor prodal??? Takze navic jste jeste take podvodnik, krome toho, ze lzete? To musi byt radost u Vas nakupovat :-) :-) :-)
Btw: uz se tesim na Vas post, kde jiste nezapomene uvest, ze oni to delaji taky :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Mozna, ze v CCCP to mate hozene jinak, ale sve bolsevicke praktiky mne osobne vubec nezajimaji.
Pokud jste to ještě nezaregistroval nebo jste trochu mdlejšího rozumu, tak SSSR již cca 20 let neexistuje a je to stejně debilní logika, jako označit někoho, kdo z obchodních nebo soukromých důvodů jezdí do Německa, náckem nebo fašistou navštěvujícím Třetí říši.
řidičBOB píše:A k te nedetekci: takze Vy jste o plavani frekvenci u V1 a nasledne nedetekci vedel a stejne jste mi, tehda jako Vasemu zakaznikovi, tento detektor prodal??? Takze navic jste jeste take podvodnik, krome toho, ze lzete? To musi byt radost u Vas nakupovat :-) :-) :-)
A proč ne, když jste V1 schválně bral na vyzkoušení a otestování? Také jste jasně deklaroval, že mu zatím moc nedůvěřujete a budete jej používat spolu s paralelně zapojeným BELem. Navíc mě váš současný guru prosil, ať z toho nedělám kovbojku, že nedetekce na imitátoru (který tenkrát sám neměl a musel se na to běžet podívat ke mě) nemusí znamenat nedetekci na radar a dokud to nebude 100% potvrzeno, tak ať to nikde neříkám. Já své dodavatele, na rozdíl od Vašich kamarádů, nepodrážím a špinavé prádlo jsem nikdy na veřejnosti nepral. Chtěl jste ale 100% pravdu a nic jenom pravdu, takže ji budete mít, a to v takovém množství, že vám z toho nakonec bude špatně!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 101

Příspěvek od řidičBOB »

Jasne, nejlepsi je ocistit si ruce a krasne to hodit na nekoho jineho...navic na nekoho, kdo tuhle diskuzi ani necte ;-)
Vy nic, Vy muzikant...chapu. Jestli mate potrebu spinit nekoho jineho, je zcela Vase vec. Nezapominejte ale na to, ze veskere veci, ktere jste zatim dal do placu, jste delal Vy a svym obchodnim jmenem...tzn. at Vam to narizoval kdokoliv, Vy jste se toho aktivne ucastnil...takze opravdu ma vyznam srat si ted na hlavu a obvinovat nekoho tretiho za vlastni jednani???

CCCP pouzivam proto, ze zmenou nazvu statu se nezmeni jejich mentalita. A pokud jsou me info spravne, tak tam nejezdite obchodne...leda, ze by jste obchodoval s bilym masem :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět