OT z AR

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

OT z AR

Příspěvek od vasco »

15 let starej vtip s Marokem někomu vadí? :D :D :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Ano, potrefená husa (AR.cz) mne označila za rasistu!!!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od KoPP »

legrácky :D
Slow and serious
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

kdepak - byla po mne zcela vážně požadována omluva a když jsem jí odmítnul, dostal jsem BAN. Za tokové praktiky by se nestyděl ani zesnulý Kim nebo zdejší MF DNES :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od KoPP »

ale agenti KGB když jsou odhaleni jsou banováni (na oko), aby nepáchali rozvrat společnosti.
Slow and serious
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ale já jsem spící agent :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Navíc fórum je plné bordelu a sám admin se vyjádřil, že na to sere a nehodlá se o něj starat. A také se Vám patrně nelíbí, že jsou na něm zakázané veškeré komerční odkazy, na které jste zvyklý ;-)
Také bych se Vás rád zeptal, zda jste se Vy někoho dovoloval, když jste si registroval doménu onoho fóra ar-forum.cz :ymcowboy:
A
To vám ovšem nedává právo jej bez jeho povolení ukradnout a přenést na jiné fórum příspěvky ostatních členů, pokud nemáte ode všech souhlas. Kromě toho, od té doby má fórum nového moderátora a brzy bude převedeno na nejnovější platformu. Obšlehnutí cizího fóra a registrace volné domény jsou nebe a dudy a udělal jsem to právě z důvodů, že jsem podobný podraz tušil. Je zajímavé, že jste na novém fóru odstranil jenom linky na mé stránky, s odkaze na zákaz komerčních odkazů, ale všechny odkazy vašeho oblíbeného dodavatele ponechal nedotčené. Jaká to nestrannost a objektivita ...

K ostatním věcem jenom tolik, že na fóru jste byl zabanován adminem, a to kvůli celkovému vulgárnímu a neurvalému chování. Jestli jste si to přál nebo ne, popřípadě jste se o to přímo snažil, jak se to všem pokoušíte namluvit, není vůbec podstatné. Nevím, jak se to bude líbit zdejšímu adminovi a moderátorům, pokud vás slušně upozorní na nevhodné chování a vy je pošlete do (_!_) a okopírujete zdejší fórum na vlastní stránky.

Ohledně titulů máte asi nějaký komplex, protože se do nich strefujete v každém druhém příspěvku. Já opravdu nemohu za to, že se vám studovat nechtělo nebo jste na to neměl a teď žárlíte na každého, kdo studium na VŠ zvládl.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od KoPP »

radar neradar... všichni se tu obohacujete na úkor státu, kterej má vybírat rychlostní daň a nám, co jezdíme slušně snižit daně... mor na Vás ať již hned nebo ve správním řízení :P

btw by mě fakt zajímalo jak je to s tou CZ úpravou.... koupím jeden zde zmiňovaný detektor v DE, když bude fungovat jako to, co dodá zdejší zástupník a bude to fungovat lautr stejně (bob určitě rád dodá techniku) tak ho nechci a zaplatí ho v plné palbě tady lokálník, když naopak tak v plné palbě bob a zase ten krám nescu.

a ještě se hecněte nějakou vzájemnou sázkou a bude veselo...

co pistolníci jdeme na to???
Naposledy upravil(a) KoPP dne čtv 29 pro 00:10, celkem upraveno 2 x.
Slow and serious
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Je zajímavé, že jste na novém fóru odstranil jenom linky na mé stránky, s odkaze na zákaz komerčních odkazů, ale všechny odkazy vašeho oblíbeného dodavatele ponechal nedotčené. Jaká to nestrannost a objektivita ...
Ale no tak! Tohle je opravdu neurvalá lež, kterou si každý může lehce ověřit! Všechny odkazy v podpisech a další otevřenou reklamu jsem smazal a to u všech bez výjimky!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: K ostatním věcem jenom tolik, že na fóru jste byl zabanován adminem, a to kvůli celkovému vulgárnímu a neurvalému chování. Jestli jste si to přál nebo ne, popřípadě jste se o to přímo snažil, jak se to všem pokoušíte namluvit, není vůbec podstatné. Nevím, jak se to bude líbit zdejšímu adminovi a moderátorům, pokud vás slušně upozorní na nevhodné chování a vy je pošlete do (_!_) a okopírujete zdejší fórum na vlastní stránky..
S tamním adminem jsem diskutoval navýsost slušně, ale když mi přišla odpověď "sklapni" - tak to jsem opravdu neponechal bez náležité odplaty. Nějakej blbeček, kterej tam notabene nepáchnul, jak byl rok dlouhej, mne nebude poučovat, co je a není rasizmus.
AntiRadary.cz píše:Ohledně titulů máte asi nějaký komplex, protože se do nich strefujete v každém druhém příspěvku. Já opravdu nemohu za to, že se vám studovat nechtělo nebo jste na to neměl a teď žárlíte na každého, kdo studium na VŠ zvládl.
Víte Vy prd, co jsem studoval a co mám nebo ne. Ne každý si to píše všude, kam se jenom dá. A ano, mám z toho komplex - z lidí, kteří za bolševika vystudovali v Rusku, měli po 89tém roce viset, spolu s dalšími komunisty!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět