OT z AR

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Muselo by se to ale udělat tak, aby to z CZ/SK zastoupení nebylo manipulovatelné.
A jak by to mohlo být manipulovatelné, když tvrdíte, že VŠECHNY Stingery v DE mají frekvenci 34.00 GHz, tudíž to ani zmanipulovat nejde. Nebo si myslíte, že na naše upozornění teď Stinger narychlo vyvine speciální verzi pro DE bez 34.00 GHz a vymění všechny Stingery, které mají prodejci v DE skladem?
Pokud tím ovšem myslíte to, že upozorníme Stinger, aby dále neakceptoval žádné individuální požadavky z DE na dodání Stingeru s 34.00 GHz pro zákazníka, "co často jezdí do ČR", tak to se nemýlíte. Ovšem Stinger to již stejně dávno přislíbil, takže taková finta příště nevyjde a Stinger nás o podobné žádostí bude informovat.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27062
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Aha, takže když stejným stylem přesunete cizí peněženku z kapsy majitele do vlastní kapsy, tak to taky není krádež? A když si přesunete AutoForum na vlastní stránky, to taky bude OK?
Na poplatek za správu domény antiradary-forum.com a hosting se skládali všichni členové fóra, kteří projevili zájem a tato doména ani fórum nepatří žádnému prodejci, tím spíše mě. Moderují tam jedinou sekci Stinger, která byla neustále atakována konkurenci a zahlcována různým OT do té míry, až se admin rozhodl, že každou sekci dostane na starosti výhradní zastoupení značky a bude si to hlídat sám. Do ostatních sekcí nemám moderátorský přístup a nemohu je nijak ovlivnit.
Takže evidentně nechápete psaný text, konkrétně znění zákona, který jsem Vám zde postoval. Ono ukrást peněženku a text anonymního auta, který nepodléhá autorským právům, to je kapánek rozdíl. To pozná snad každý, kdo to poznat chce.
No vidíte a dneska se admin rozhodl, že si už nebudou prodejci moderovat nic - tedy kromě Vás a Vaší sekce ;-) Ta Vám, jako jedinému zůstala - vskutnu zářivý příklad nezávislosti a objektivity! :D
Jak hluboko jste byl v Zibbyho řiti? Smrdíte od hoven? A co na to Jan Tleskač?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:CCCP = zahraničí?? =))
A co si myslíte, jaké zahraničí bylo před rokem 89? V kapitalistické cizině mohli paradoxně studovat jenom děti stranických papalášů, zbytek musel vzít zavděk NDR, SSSR, Bulharskem a Polskem.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27062
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:A jak by to mohlo být manipulovatelné, když tvrdíte, že VŠECHNY Stingery v DE mají frekvenci 34.00 GHz, tudíž to ani zmanipulovat nejde. Nebo si myslíte, že na naše upozornění teď Stinger narychlo vyvine speciální verzi pro DE bez 34.00 GHz a vymění všechny Stingery, které mají prodejci v DE skladem?
Ne, ale tuhle jste halucinoval, jak rychle Vám odpovídají na maily a jak rychle řeší SW problém. Vy víte stejně dobře, jako já, že jde vše, když se jenom trošku chce.
Stále tvrdím, že 34,0 má.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od KoPP »

btw jsem ochoten dokonce oprášit mou výbavičku a prohledat zda se lyší HW...

aktualizovat SW v těch bazmekách jde? jen se ptám, kdyby se to člověk rozhodl flashovat na CZ-SK verze :)

a kdy pojedem kluci ušatí??? Beztak si budete v reálu rozumět nebo jen trpíte (Vy) schizofrénii.
Naposledy upravil(a) KoPP dne čtv 29 pro 01:28, celkem upraveno 1 x.
Slow and serious
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27062
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

[quote="AntiRadary.cz]A co si myslíte, jaké zahraničí bylo před rokem 89? V kapitalistické cizině mohli paradoxně studovat jenom děti stranických papalášů, zbytek musel vzít zavděk NDR, SSSR, Bulharskem a Polskem.[/quote]
A v Rusku mohl studovat každý? Dyť to nemohl ani v CZ!
Ale nechci rozebírat Vaše studia v Rusku...já v tom mám jasno a Vaše žvásty mne nezajímají.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27062
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

KoPP: záleží, jak v čom... V některých lze a v jiných nee...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:No vidíte a dneska se admin rozhodl, že si už nebudou prodejci moderovat nic - tedy kromě Vás a Vaší sekce ;-) Ta Vám, jako jedinému zůstala - vskutnu zářivý příklad nezávislosti a objektivity! :D
Asi získal dojem, že stávájící moderátoři vám pomohli s okopírováním fóra na vlastní stránku a rozhodl se dalšímu zneužití zabránit. Nemyslím si, že to udělal nejlépe, respektive už je stejně pozdě, ale je to jeho rozhodnutí a já jsem se jej dozvěděl až teď.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od KoPP »

jen pro jistotu mě to zajímá čistě jen tak, prd je mi potom, prodávat nějaké bastly nehodlám, záruka a tak... to jsem kdysi zkoušel v prváku na VŠ... a člověka pak doháněl vlastní stín v podobě ještě větších bastlířů než byl on sám :D
Slow and serious
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27062
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Asi získal dojem, že stávájící moderátoři vám pomohli s okopírováním fóra na vlastní stránku a rozhodl se dalšímu zneužití zabránit. Nemyslím si, že to udělal nejlépe, respektive už je stejně pozdě, ale je to jeho rozhodnutí a já jsem se jej dozvěděl až teď.
Kecy! Každý, kdo se v tomto oboru jenom trošku orientuje, přece ví, že to lze udělat zcela bez jakékoliv vnitřní podpory. A Zibby to také ví. A najednou je to jeho rozhodnutí :D Jakou pohádku na dobrou noc ještě máte v zásobě?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět