Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013 - odpad

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od goes »

Pawlik píše:Žádnou "starou"nemám. Přítelkyni bych si nikdy nedovolil takhle oslovit. Naše sexuální záležitosti jsou naší vlastní věcí, nikdo zvenčí, ani "stát" ani "někdo" do toho nemá co mluvit.
Ale těžko to vysvětlovat někomu, kdo si myslí, že existuje nějaká "vyšší moc"...
Ano, bojuju proti nacismu, proti fašismu EU, proti systému, který se z nás snaží dělat blbce. Pokud máš pocit, že to, co se momentálně děje, je dobré... Tak jdi bečet někam jinam.
zkus si precist znovu co pisu, mi jsou vase sexualni zalezitosti putna a nijak je neresim, neresil sem je a resit nebudu. Jenom tvuj absurdni priklad, ve kterem ses srovnal na uroven bojovniku proti fasimu, kapku upravil.
Jinak blbce z tebe nikdo nedela, to delaji lidi sami ze sebe. Mas-li takovy pocit, pogratuluj sobe. Navic asi uz v ramci veku senilnis, ty tu od rana fnukas a brecis, jak je system hrozny, ne ja. Takze ja jsem spokojeny, ty jsi ufnukane... ale to nepochopis, realita je uz mimo tve chapani.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od goes »

řidičBOB píše:A co když adresa i osoba na ní existovat bude a lajstro úřadu se vrátí s nápisem: нет дома ???
prece bys nebyl lharem ;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od řidičBOB »

Nikoliv, oznámil bych osobu, která vozidlo řídila - tak, jak mi nařizuje zákon.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od goes »

ale kdyz nahlasis nejakeho rusaka a ne sebe, aby ses ochranil, pak lzes. ze ti to zakon umoznuje je jina vec, ale na tom, ze jsi lhar se nic nezmeni.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od řidičBOB »

já nikde nenapsal, že bych někoho hlásil místo sebe! Pouze jsem nastínil příklad, který se klidně může stát. Takže si toho lháře nech na doma.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od goes »

doma si ho nech ty. Ja ti zase dal priklad, ze pokud bys toho rusaka nahlasil misto sebe, byl bys lharem. Pokud ses s tim ztotoznil a dotkl se te teoreticky priklad a vzal sis ho za svuj, pak jim mozna uz jsi i nyni, byt to ja nevim a nebudu to tvrdit. Tudiz znovu pro Boba, ktery nechape slova - pokud bys mmisto sebe nahlasil nekoho jineho budes lhar a to tady i doma.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od řidičBOB »

ze jsi lhar se nic nezmeni.
to je přítomný čas... Takže si nejdřív přečti, co píšeš... Když se to později snažíš změnit na podmiňující způsob...kdybys označil, byl bys...je trapné a nehodné Tvé mistrnosti.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od goes »

řidičBOB píše:
ze jsi lhar se nic nezmeni.
to je přítomný čas... Takže si nejdřív přečti, co píšeš... Když se to později snažíš změnit na podmiňující způsob...kdybys označil, byl bys...je trapné a nehodné Tvé mistrnosti.
no kdyz uz chces operovat s cestinou, zkus trochu zapracovat na uzivani casu. I v minulosti a o minulosti se lze bavit v pritomnem case. No ale co bych zase po tobe chtel.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013

Příspěvek od řidičBOB »

myslím, že tato diskuze je dále zcela zbytečná.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jacík
Pan Řidič
Příspěvky: 497
Registrován: sob 19 úno 11:05
Bydliště: Svitavy a občas Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpoplatnění práva nevypovídat až od 2013 - odpad

Příspěvek od Jacík »

No, když pominu tradiční Radkovy chybičky, kdy se zamotá do svých výplodů a Bob ho nachytá, zaráží mě, jak si člověk, který káže o morálních hodnotách, může dovolit nazývat něčí přítelkyni nebo manželku "starou"
To mi přijde hodně trapné, možná až ubohé...
Odpovědět