Pravidelné parkování u letiště

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.

Pravidelné parkování u letiště

Příspěvekod Drea » stř 22 čer 11:00

Ahoj! :-) Máte někdo trochu více zkušeností s parkováním na různých hlídaných parkovištích u letiště? Čekají mě až do konce roku pravidelné pracovní lety a přemýšlím, kde nechávat auto. Počítám s tím, že to bude vždy maximálně na 3 dny +/-. Četla jsem zatím nějaké články a pár diskusí, které odkazují na srovnávač cen parkovišť, podle kterého mi nejlépe vyšlo (vzhledem k ceně na 2-3 dny, vzdálenosti od terminálu a recenzím) parkoviště U Výkupního střediska. Raději bych se ale nejdříve trochu poradila, protože oficiálním recenzím nikdy moc nevěřím... Chtěla bych se zeptat, jestli tam náhodou někdo nenechával auto a taky, jestli některé parkoviště nenabízí něco jako zákaznickou slevu v rámci pravidelného využívání služeb apod. Taky by mě zajímalo, co si myslíte o úrovni autoservisů na hlídaných parkovištích u letiště. Napadlo mě, že bych tam při té příležitosti nechala udělat generálku motoru, ale trochu se bojím, aby to neodfláknuli... Byla bych velice vděčná za jakékoli informace a názory. Kdyby tu už byla diskuse na podobné téma, tak se prosím nezlobte a nasměrujte mě, děkuji...
Drea
Dítě v autě

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvekod pavproch » stř 22 čer 11:32

lepší cestovky dávají bezplatné parkování přímo na letišti jako "favour".... :-)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Re: Pravidelné parkování u letiště

Příspěvekod Henry.kouk » čtv 19 led 18:13

Jestli potřebuješ pravidelně někde parkovat, tak tu pro tebe mám něco jako seznam možných parkovacích míst v Praze, která jsou zadarmo, můžeš se zkusit v nich orientovat, ale nebyl bych si jistý bezpečnosti auta.

tady: http://magazin.cz/cestovani/10959-kde-z ... aze-zdarma
Henry.kouk
Spolujezdec

Zpět na Odpad