Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

Snad na Wikipedii nelžou:

"Methanol vzniká i při alkoholovém kvašení, avšak nikoliv v množství ohrožujícím život (povolené množství je 12 gramů na litr)"

Z čehož vyplývá že konzumací koncentrovaných destilátů se člověk "mírně" tráví methylalkoholem a zároveň si podává jako protilátku ethylalkohol. No to je fakt paráda! Na zdraví!

Na fakta o účincích alkoholu na několik oblastí mozku odpovědných za vylučování "hormonů štěstí", což z něj činí při konzumaci potenciálně nebezpečnější drogu než methamfetaminy, opiáty(heroin) atd. odpovídáte, že nemáte POCIT, že by byl alkohol považován (kým?) za nebezpečnou drogu (doporučím navštívit pár protialkoholních léčeben nebo setkání AA) a přidáte nějaké svévolně nahodilé a nesmyslné srovnání velmi odlišných látek s nulovou vypovídající hodnotou.

2 deci vodky - 4-5 velkých panáků do sebe běžný pravidelný konzument alkoholu hodí vcelku bez problému během hodiny či dvou.
Rád bych byl svědkem situace, kdy by konzument hašiše vyhulil za 2 hodiny 200 g. Naprostý blábol.
Zjevně jsou vaše znalosti této problematiky velmi nedostatečné, téměř jako mé z oblasti chemického názvosloví.

Vaše neustálá potřeba někoho obviňovat z demagogie je příznačná pro skutečného povýšeného demagoga vašeho ražení, jinými slovy "zloděj křičí chyťte zloděje".

Alles gute!
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Jak říkal doc: Skála - alkoholik je ten, co neumí pít.
Nicméně, ani konzumenta alkoholom a ani konzumenta drog nikdo nenutí, aby si dal před jízdou panáčka nebo gramíček. Obojí je u nás zakázané a tvoje srdce by mělo plést, že ČR netoleruje za volantem žádné "drogy". Prostě nulová tolerance.
Takže se dostáváme na začátek - řídit pod vlivem je zakázané a každý, kdo usedne za volant chemicky upravený je pitomec a musí počítat s tím, že případná hlídka se na něm vyskotačí.
BTW: já jsem nikde nepsal kdo a za jak dlouho něco vypije nebo vyhulí. Psal jsem o rozdílech mezi alkoholem a drogami, které jsou drogami z pohledu legislativy a účincích v rámci množství. Stačí chápat psaný text...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše:
Jacík píše: hoď kamenem kdo za mladých let nejel ožralej z města domů nebo neřídil brzo ráno po akci, kdy mohl být zbytkáč klidně 1 promile+
Já se hlásím O:-) Za mlada totiž opravdu nikdy...ale čím jsem starší, tak tím se do podobných situací (tedy hlavně ten zbytkáč) dostávám víc. :ymblushing:
řidičBOB píše: ad sulcik: ano, třeba se mu to nemůže stát. Nechci mluvit za něj, ale sám za sebe: ano, nikdy se mi nemůže stát, že sednu za volant s alkoholem, zbytkovým alkoholem nebo pod vlivem drog. Je to věc, kterou ovlivňuji sám. Takže ano - dobře mu tak, když je hloupý, fetuje a pak s tím usedne za volant. Nikdo ho k tomu nenutil.
Nerozumím
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: on původně odpovídal tobě, takže jsem napsal, že nechci mluvit za tebe, ale já to mám hozený tak, že alkohol za volant nee. A když (a tady jsem se, možná neobratně, vrátil k autorovi prvního postu) někdo usedne za volant s alkoholem/drogami, je to prostě jeho boj, kdy s následky prostě musí počítat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

Všem těm, kteří dokáží udržet své neřesti na uzdě a vždy a za všech okolností řídit s naprosto čistou hlavou a krví, patří můj dík a obdiv.

Pojem "nulová tolerance" je naprosto nepřirozený a lživý sociální konstrukt předpokládám nějakého "vševěda" právníka, jehož aplikace v praxi způsobuje spoustu utrpení a já každému doporučím, aby se s tímto konceptem rozhodně neztotožňoval, nemá-li v úmyslu množit a rozvíjet už tak dost velké množství násilí ať už v myšlenkách, slovech či skutcích.

Btw. srovnávat 200 ml destilátu s 200 g hašiše je zcela nesmyslné a zavádějící, tedy hodno maximálně politiků či mediálních mdrek a nemá nic společného s tím, kolik je kdo schopem vychlastat či vyhulit. Neurážejte svou přirozenou inteligenci.

Na závěr přidám pár příkladů k zamyšlení:

Co byste považovali za volantem za potenciálně nebezpečnější - člověka, co si dá jednu dvanáctku po obědě, nebo například člověka zcela střízlivého, se kterým se právě rozešla partnerka (např. za hysterického řevu a vzájemného ponižování a la máš malé péro, nic neumíš, málo vyděláváš...). Což takhle člověk právě vyhozený z práce, opět ponížený šéfem a ve strachu o zajištění své existence. Nebo takový řidič profík, který skoro nespí a falšuje údaje z tachografu pod tlakem vedení/vyhrožování vyhazovem. Co člověk kouřící za volantem cigaretu, jemuž spadne žhavý popel do klína. Vletí mu do auta vosa a bodne ho do obličeje. etc. - Které "(bio-)chemicky upravené" mozky z těchto příkladů byste považovali za potenciálně nebezpečnější?

Edit. Podíváme-li se k sousedům do Rakous či Němec, zjistíme, že nic takového jako nulová tolerance u nich neexistuje. Obě země zavedly toleranci do 0,5 promile. Ovšem my jsme Češi s mimořádnými charakterovými a mozkovými kvalitami a dovednostmi - asi proto je zde po 26 letech relativní svobody mimo jiné minimální mzda na čtvrtinové úrovni ve srovnání s Ös/De, "špičková" dálniční/silniční síť s exkluzivní kvalitou povrchu atd. - potřebujeme mimořádné zákony.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Lachende Bestien píše:
Btw. srovnávat 200 ml destilátu s 200 g hašiše je zcela nesmyslné a zavádějící, tedy hodno maximálně politiků či mediálních mdrek a nemá nic společného s tím, kolik je kdo schopem vychlastat či vyhulit. Neurážejte svou přirozenou inteligenci.
Tak ještě jednou i pro ty pomalejší: nikde nic nesrovnávám. Pouze jsem uvedl 3 příklady, na kterých jsem chtěl poukázat na nesmyslnost, tebou prezentovaného názoru, alkohol je vysoce nebezpečná droga. Ve své snaze nebo vat můj příklad mi ale vlastně dáváš za pravdu, když tvrdíš, že to nelze srovnávat, protože 200g alkoholu je v pohodě a 200g haše je blbost. Ono to ve skutečnosti blbost není, akorát takové množství není možné zkonzumovat, protože toxický účinek pro tělo, by byl fatální. V tomto kontextu tudíž alkohol nelze považovat za velmi silnou drogu.
Já myslím, že modří už vědí...a na tebe už nemám dál náladu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

1. Poté co jsem to obrátil proti vám, jste mě najednou přestal označovat za demagoga. Zajímavé.

2. Hovoříte o nebezpečí 1% roztoku alkoholu nebo alkoholu o maximální možné koncentraci, když jej "nesrovnáváte" s 2 gramy pervitinu a 200 g hašiše? I zde prosím o upřesnění čistoty a koncentrace účinných látek v methamfetaminu a hašiši.
Jinak neustále srovnáváte nesrovnatelné. Nenapadá mě konkrétní příklad, abych vám to polopaticky vyložil, ovšem co člověk pochopit nehodlá, to nepochopí, ani kdyby se vysvětlující na uši stavěl.

Takže zmíním takovou vodu - nikdo ji neoznačuje jako drogu, přesto ji každý z nás denně konzumuje a do 3 dní bez příjmu této chemické látky (sloučeniny vodíku a kyslíku) většina lidí zemře. Takže smrtící závislost dalo by se říci. Pokud ne, dokažte to tím, že ji přestanete pít i přijímat v potravě, a uvidíme, jak budete prospívat.

Ovšem pokud stále tvrdíte, že je voda naprosto bezpečná a neexistuje důvod, proč ji nekonzumovat, pak jí vypijte třeba 20 litrů během hodiny. Nic se vám přece nemůže stát, jde o bezpečnou, pro zdraví i život člověka nutnou látku.

Pošlete pak pohled ze záhrobí a nezapomeňte uvést, zda jste už zvládl pochopit pro vás zjevně nesmírně složitou problematiku DÁVKOVÁNÍ a ROZDÍLNOST UVÁDĚNÝCH ÚČINNÝCH LÁTEK.

Neustálým omíláním vaší mantry o 200 gramech hašiše (nechte si to já nevím třeba vytetovat na čelo, když vás to tak fascinuje) už se stáváte velmi nudným a předvídatelným. Nevíte o tom ani prd, pravděpodobně jste hašiš viděl maximálně ve snu či filmu a projevujete se jako čím dál větší ignorant a demagog, s čímž zároveň přímo úměrně roste vaše iracionální a povýšená suverenita.

Ovšem v jednom máte pravdu.

Je to marné, marné, marné....

Jinak díky za videa z provozu.

Buenas noches, comrade!

A na zdraví!
Snad vám někdo nezamění váš oblíbený ethanol za methanol. Ale to byste se svým až ke Slunci dosahujícím egem určitě jako vyvolený na první pohled poznal, že ano.

Edit. A co zbytek mého předchozího příspěvku, ten se vám už nehodilo do krámu okomentovat?
Není psychické rozpoložení člověka, který právě prodělal bouři negativních emocí/spadla mu hořící cigareta do klína/píchla ho vosa do obličeje za volantem potenciálně nebezpečnější než 1 pivo po obědě?

A co na to říká 200gramová cihla hašiše?
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne stř 22 čer 21:52, celkem upraveno 1 x.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Domníval jsem se, že normálního stačí požádat jednou. Evidentně jsem se spletl. Nehodlám diskutovat s někým, kdo mne vědomě uráží i přes upozornění, že mi to oslovení vadí a vadí mi velmi, jelikož komunisti se na naší rodině vcelku vyřádili a nějaké tupé hovado mne bude nazývat soudruhem...
Jdeš do ignoru.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od Lachende Bestien »

ŤUŤUŤUŤUŤUŤUŤUŤUŇUŇUŇUŇUŇUŇUŇUŇUŇU.

Chudáček vážený pan ublížený Bobík se nám ráčil urazit neboť cítí naprostou prázdnotu svých zavádějících pseudoargumentů.

Božínku, Ježíšku na křížku co já teď jen budu dělat!?

A opět sis z celého mého předchozího postu velmi pečlivě vybral, tentokrát jen jedno slovo a dokázal sis ho jako velký kluk i přeložit.

No to už jsi ale opravdu velký kluk, uražený soudruhu!

P.S. Pokud se svým přebujelým egem a sebelítostí nezačnete včas něco dělat, způsobíte především vašim nejbližším respektive těm, s nimiž trávíte nejvíce času, mnoho utrpení. Pokud tak činit nehodláte, doporučím stranit se lidí co nejvíce, abyste způsoboval utrpení jen sám sobě.
Naposledy upravil(a) Lachende Bestien dne stř 22 čer 22:00, celkem upraveno 1 x.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o zkrácení zákazu řízení v polovině trestu

Příspěvek od řidičBOB »

Diskuze ne věcné úrovni mi nevadí. Spíš mne vadí pitomci, kteří při ztrátě argumentů, začnou oponenta urážet. Můžeme mít rozdílné názory, ale to neznamená, že mne můžeš urážet...navíc, když jsem tě požádal, abys to nedělal.
Tvůj poslední post mluví za vše....svá doporučení si strč do prdele.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět