Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit jezdit)

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit jezdit)

Příspěvek od Reese »

Je to OT a klidně to smažte, ale goes je podle mě psychopat a divím se, že mu tady jeho chování tolerujete. To je co téma, to naprosto nesmyslné vystupování, během kterého třikrát popře co sám předtím řekl a nepřinese vůbec nic k věci. Jen se motá se svými názory na všechno do diskuzí, ve kterých vůbec nemá co říct a odvádí je jinam. Opravdu nechápu.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Dalkove studium - jak se naucit jezdit

Příspěvek od goes »

Reese píše:Je to OT a klidně to smažte, ale goes je podle mě psychopat a divím se, že mu tady jeho chování tolerujete. To je co téma, to naprosto nesmyslné vystupování, během kterého třikrát popře co sám předtím řekl a nepřinese vůbec nic k věci. Jen se motá se svými názory na všechno do diskuzí, ve kterých vůbec nemá co říct a odvádí je jinam. Opravdu nechápu.
pokud sis nevsiml tuto diskusi sem si zalozil, abych se od fundovanych lidi dozvedel nejake informace. Bohuzel misto toho tu pise nejaky frustrovany "Reese" a resi mne. cos tu prinesl prospesneho mimo toto OT a sveho komplexu? Velke kulove co?
Takze se smir s tim, ze jsou lide, kteri umi byt nad veci a nemaji snahy ty s jinym nazorem hned blokovat, byt je svrbi prsty to udelat.
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Dalkove studium - jak se naucit jezdit

Příspěvek od metaljohn »

Reese píše:Je to OT a klidně to smažte, ale goes je podle mě psychopat a divím se, že mu tady jeho chování tolerujete. To je co téma, to naprosto nesmyslné vystupování, během kterého třikrát popře co sám předtím řekl a nepřinese vůbec nic k věci. Jen se motá se svými názory na všechno do diskuzí, ve kterých vůbec nemá co říct a odvádí je jinam. Opravdu nechápu.
Takhle horce bych to neviděl ;)
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od goes »

a modi se bavi :) libi se mi, jak to prestavaji zvladat :)
Uživatelský avatar
metaljohn
Mistr volantu
Příspěvky: 553
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Svitavy/M. Boleslav

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od metaljohn »

A já si říkal, jestli mi někam nezmizel příspěvek :D
MX-5 NB 10th AE, ex BMW E46 323i
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od goes »

ee, jen vyuzili sandi. Po letech boje proti utlaku diskutujicich se snazi pusobit, ze jsou desne nad veci, ale ve finale peni a zuri viz. exploze nervu s informaci o vlozene investici nekterych z modu ;) proste to nedavaji a to je vsechno. a toto je jen dukazem, ze si musi anonymne ulevit alespon takto :) holt jde videt, ze i ti nejvetsi "nad veci" jsou dost labilni.
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od Reese »

Jediný kdo je tu labilní jsi ty a to tak, že hodně. Nejlepší je někdo kdo tu vytahuje dodržování pravidel a ohání se nemožností anarchie, ale pak sám není schopný dodržovat pravidla fóra a diví se, že ho v tom někdo usměrňuje. Podle mě jsi opravdu nemocný.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od goes »

a ty jsi taky ukazka toho, ze to nedavas :) jinak jediny muj problem je, ze vybranym lidem nezobu z ruky ty jejich pribehy, na coz nejsou holt zvykli a tezce to zvladaji. Ono kdyz je nekdo "sef" a vsichni skacou jak piskaji, spatne se takovym lidem resi situace, kdy ho ma nekdo v pazi a nezobe.

Takze zobej Reesku zobej.
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od Reese »

To je právě tvoje pomýlená představa, že když odporuješ všemu a všem, tak jsi ten správný týpek nad věcí. Víš, on někdy někdo pravdu má a někdy ne a odporovat je mu třeba jen v případě číslo dvě a to s něčím v ruce. Ty očividně odporuješ všemu a nevíš přitom vůbec nic, nemáš žádný argument, jen hubu plnou keců. Výsledek je ten, že jsi to ty kdo si vymýšlí nepodložené příběhy, tím odporuje něčemu skutečnému a myslí si kdo ví jaký to není bůh. Nevěřím ti ani slovo.

Říkám ti, takhle se rozumný člověk nechová. Mysli a nechovej se podle té svojí hloupé šablony, jinak budeš akorát za blbce.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od goes »

no v ramci toho, ze stale reagujes, nenechava te to klidnym a o to jde. To, ez jsem stale v opozici je jen neci vymysl, ktery se tu snazi par lidi stale tocit dokola. Naopak ve vetsine pripadu souhlasim, ale nebudu souhlasit se vsim jen proto, ze tvuj idol to napise. Taky je problem v onech argumentech, ne ze by nebyly, ale opet je to zacarovany kruh. Tvuj idol o nich napise, ze to neni argument a tim padem to pro tebe skonci. Kdo chce, ten je tam najde.

Neres taky to, za co kdo je. Starej se o sebe. Jsou takovi, kteri se tim bavi a jini, ktere to prudi. Ty nejsi zcela urcite to prvni a dle tvych reakci ani nikdyn ebudes a o to jde. Mnozi to chapou a par slabonervovych ne. Otazkou je, kdo je pak za blbce. Zda ten, kdo provozuje naprosto pruhlidnou formu provokace uz par let, nebo ten, kdo o tomto vi a stejne se necha vytocit? Preber si to sam.

Ve finale je fajn, ze jsou lide jako ty, jinak by byl svet dost nudny.
Odpovědět