Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit jezdit)

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od řidičBOB »

goes: já vím, kde se to hlásí ;-)
BTW: furt lepší kopa lží než kopa sraček.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od goes »

to jsem rad, nejpozdeji v pondeli ti dorazi dalsi.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od beaumont »

řidičBOB píše:
beaumont píše: A parfém jsem u něj párkrát kupoval a byl naprosto OK, navíc na rozdíl od nejmenované konkurence byl opravdu schopen dodat, co tvrdil že má na skladě.
Ale ta "jeho" firma mne kurewsky otravuje spamem ~x( Ještě jednou od nich dostanu nějakou pikačovinu, tak je nahlásím - netuším, kde vzali mou adresu, bo jsem od nich nikdy nic nekoupil :ymdaydream:
Hm, já u nich nakupoval a nechodí mi buď nic nebo skoro nic a rozhodně mě to neobtěžuje.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od řidičBOB »

beau: mě obtěžuje každý spam... Když něco chci, tak použiju pana Googla. Spam je ten nejpřízemnější způsob propagace - to umí i cvičená vopice :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od goes »

Nejprizemnejsi je vymyslet si takove veci, ktere nejdou prokazat. Necekam, ze tu strelis email ktereho se to tyka a na to hresis. Tudiz jak jednoduche nekoho z neceho obvinit, kde neni moznost obrany. Nicmene u vybranych lidi, delajic i jine veci tohoto typu se tomu nelze divit. Takze jak jsem uz psal - udej nas. Jenze ono neni co, ze...
Dale uz se teto Bobovy afery nebudu venovat, protoze je to ryzi provokace, jak mne vtahnout do klasicke prestrelky.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Je goes psychopat? (z Dalkove studium - jak se naucit je

Příspěvek od řidičBOB »

Já myslím, že dobře víš, jak řídíš marketingové oddělení a jakej druh "inzerce" je nejlevnější. Bohužel to, že marketingový ředitel je již vyčpělý a trpí nedostatkem invence, není problém těch, co dostávají do emalových schránek nevyžádanou poštu :-(
BTW: prokázat, že se jedná o nevyžádanou poštu, lze velmi jednoduše ;-) Moc dobře víš, že svou emailovou adresu sem nedám a také víš, z jakého důvodu - takže bych od Tebe čekal nějakou méně zapáchající argumentaci na podporu nekalých praktik Tvého zaměstnavatele, protože Ty jseš jenom pěšáček, který dneska je a zítra může být nahrazen...stejně, jako tomu bylo ve Tvé kariéře redaktora :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět