Subaru Boxer Sport Car - OT

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Subaru Boxer Sport Car - OT

Příspěvek od merlin »

goes píše:no pustila se do mirka, pritom o co jde? platil ten web ten ctenar? neplatil, tak at nekafra a drzi pusu
Ak je toto zakladna filozofia tohoto webu, tak nemam slov :-q


OT oddelene ze Subaru, nezmazano spise z archivnich duvodu

MMira
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od mmira »

nevim, ze by tady nekdo neco takoveho zaznelo. to jen nekteri nemohou snest pocit, ze by se meli prizpusobit pravidlum, za ktera jinde tak horuji.

tato odpoved a ostatni OT bude pozdeji smazano
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od goes »

zaznelo to naprosto jasne "ja v tom mam penize, tak bude po mem" a nedelej, ze o tom nevis. ale samozrejme nereknu, to toto rikal. jsem v tom gentleman.
A nevadi mi pravidla, nevadi mi, kdyz nekdo prijde a rekne "takze panove, chceme to takto" a proc ne. pokud ale nekdo zacne "ja to platim, tak skakej jak piskas" tim se totalne shodi.
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od merlin »

toto je podla mna celkom zasadna skutocnost :-? ak tu chcete len ludi co budu s Vami bez vyhrad suhlasit treba to povedat narovinu.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od goes »

ja vim presne jaka byla ;) nekdy se staci jednou silne povysit a uz to nesmazes, byt si to vysvetlis.

merlin: o tom to neni, to bylo kvuli OT v diskusich a proste napsalo se jasne, ze nekdo v tom ma penize a chce to mit nejake.
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od merlin »

to sa da napisat aj sposobom, my tu nieco tvorime a neradi by sme zbytocny OT v odbornych temach.
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od goes »

ano da, proto mne to od nej mrzi, protoze to bylo naprosto dementni povyseni se.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od ExFun »

Tak to nebylo. Vůbec nešlo o souhlas nebo nesouhlas s názory. Ani se Mirek nevyvyšoval.

Mirek vytkl Radkovi jeho chování na fóru a poprosil ho, aby se uklidnil s OT a nerozpoutával mimo ring flame. Radek to chtěl rozdmýchat, a nějak se to svezlo na otázku, proč si myslí, že jeho (MMirovo) slovo má větší váhu než jeho (nebo kdo určuje OT, nebo co mu dává právo určovat chování na fóru). Na to mu Mirek řekl, že proto, že web je z části jeho, a že když bude porušovat pravidla, tak bude sankce, ale že ho banovat teď nechce...

To je vše. žádná věcná polemika tam nebyla. Goes byl požádán o zklidnění, chtěl si na truc vyskočit a dostal jednu přímou...

Radku fakt kecáš. Mirek tě slušně požádal. Nevědomky ses ho v podstatě na to zeptal sám, tak ti popravdě odpověděl.. Jsi ten poslední, kdo by se z té situace měl cítit ukřivděný. Rozhodně nejsi oběť útlaku majitele fóra. Kdyby ses nesnažíl po napomenutí vyvolat hádku, vůbec bys o MMirovi jako spolumajiteli nevěděl...
Naposledy upravil(a) ExFun dne pát 11 bře 14:25, celkem upraveno 1 x.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od goes »

ExFun píše:Tak to nebylo. Vůbec nešlo o souhlas nebo nesouhlas s názory. Ani se Mirek nevyvyšoval.

Mirek vytkl Radkovi jeho chování na fóru a poprosil ho, aby se uklidnil s OT a nerozpoutával mimo ring flame. Radek to chtěl rozdmýchat, a nějak se to svezlo na otázku, proč si myslí, že jeho (MMirovo) slovo má větší váhu než jeho (nebo kdo určuje OT, nebo co mu dává právo určovat chování na fóru). Na to mu Mirek řekl, že proto, že web je z části jeho, a že když bude porušovat pravidla, tak bude sankce, ale že ho banovat teď nechce...

To je vše. žádná věcná polemika tam nebyla. Goes byl požádán o zklidnění, chtěl si na truc vyskočit a dostal jednu přímou...

Radku fakt kecáš. Mirek tě slušně požádal. Nevědomky ses ho v podstatě na to zeptal sám, tak ti popravdě odpověděl..
ja mam tu diskusi ulozenou a v mmira taky, takze mi tu nevykladej jak to bylo.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od Smrťák »

A OT stále pokračuje. :D Nevadí,já se chodím spíš bavit. A Subaru nemám. A když se to bude stejně hromadně promazávat tak co bych nepřispěl ,že :-bd GOES je ultradestruktor :D :D :D 8-x
Naposledy upravil(a) Smrťák dne pát 11 bře 14:32, celkem upraveno 1 x.
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět