Subaru Boxer Sport Car - OT

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od ExFun »

Máš kulové....

Ještě si pamatuju, že tam padlo, aby ses nechoval jako na garáži, že to nebudou tady tolerovat a tys to chtěl rozdmýchávat tím, že ostatní se chovají stejně jako na garáži, tak ty budeš taky a proč napomíná tebe a ne je...

Nicméně to není můj boj, takže si to tady s MMirou vybojujte už sami. Z mého pohledu si teď stěžuješ, že jsi dostal facku, ale už neříkáš, že jsi před tím obtěžoval jeho přítelkyni...
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od goes »

do jeho mlade sem mu delal no co nadelame, sem krasnejsi ;) nicmene nemas pravdu a pamatujes si to utrzkovite, nepopiram, ze jsem psal OT, coz tu taky pisu, jde o jeho reakci a povysovani se. ty tvoje vety uz mas dost pomotane. ale chapu, zase tvoje poza "at se deje cokoli, opozice vuci goesovi"
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od Smrťák »

A jedeme dál =:) =:) =:)
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od mmira »

myslim ze tato debata, ostatne jako vsechny ostatni s goesem, nikam nevede. neco podobneho stalo na pocatku i toho predchoziho konfliktu. ja tedy znova zopakuji to, co jsem rekl predtim.

zadam vsechny, tedy vcetne goese, aby mimo Ring nevyvolavali flame, neurazeli oponenty (to ani v ringu) a vystrihali se prispevku nesouvisejicich s tematem. tot vse, nic vic, nic min.

a goesi, a kdokoliv jiny, jestli mas problem s respektovanim techto jednoduchych a zcela jasnych pravidel, nezbude, aby ses navstev tohoto fora pro priste zdrzel.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od goes »

chapu, platis to tu a nemam s tim problem. S cim mam problem, ze ten OT a flame tu vyvolavaji dalsi a dalsi lide ale jen ja ti vadim. Chces tu poradek a neumis byt ferovy.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od Smrťák »

Jdu si dát ~o)
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od mmira »

goes píše:chapu, platis to tu a nemam s tim problem. S cim mam problem, ze ten OT a flame tu vyvolavaji dalsi a dalsi lide ale jen ja ti vadim. Chces tu poradek a neumis byt ferovy.
ne, OT mazu vsem stejne, flame tu nikdo jiny provokativnimi otazkami nevyvolava a urazky ve stylu ten a ten je idiot a podobne jsem taky videl jen od tebe.

chci tu hlavne pohodu a ne "hospodu plnou letajicich pullitru". o ferovosti necht si kazdy udela obrazek sam.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od goes »

mas pravdu
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Subaru Boxer Sport Car

Příspěvek od Smrťák »

Hotovo? Už mi vaří voda ~o)
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Subaru Boxer Sport Car - OT

Příspěvek od goes »

je super mit svuj OT
Odpovědět