AR - OT po 107

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

AR - OT po 107

Příspěvek od AntiRadary.cz »

vojtadub píše:antiradary.cz: Pokud se nemyslim, tak tady mmira neco dost jasne napsal. Dalsi prispevek a ja si nemuzu pomoci, ale vcelku ho nerespektujes.
Proč nerespektuji? Proto, že reaguji na nabídku jiného prodejce, který tady neodpoví na jediný technický dotaz a jenom nahodil vlastní nabídku, kde se navíc snaží zájemce vmanipulovat do pro něj neziskovějšího antiradaru? Já mám u přenosných antiradarů prakticky stejný zisk u všech modelů, takže je vcelku jedno, který zákazník koupí, takže proč bych mu nepomohl vybrat řešení, které bude pro něj nejoptimálnější a nejlevnější? Ovšem u distributora konkrétní značky to neplatí, protože na své značce má mnohem vyšší zisk než u jiné značky, kde není distributorem.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Ovšem u distributora konkrétní značky to neplatí, protože na své značce má mnohem vyšší zisk než u jiné značky, kde není distributorem.
Asi není důvodem rozebírat zde zisky těch nebo oněch - o tom je přece podnikání. Ti šikovnější mají vyšší, ti méně šikovnější nižší. Závist sem nepatří.
Já bych taky mohl vyprávět, jaké marže jste měl a máte na detektorech. Ale vše má své meze.
Asi je opravdu správné, že modi budou Vaše podobné výlevy (a mé reakce na ně) závisti reagovat mazáním.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Ja zde vystupuji pod jednim nickem...ale nejsem si uplne jist, zda jsem problematika marzi patri. Vy jste se taky slusne pakoval v dobach, kdy zde byl CD a Vy. Nikdo Vam to nevycital a nevycita - proste jste vyuzival mezeru na trhu.
Sveho postaveni jste vyuzival take pozdeji...cca jeste pred rokem. Ale jak rikam - tohle sem nepatri. Je to uz totiz ten nejspodnejsi level, vytahovat na sveho byvaleho dodavatele marze a zneuzivat tak informaci v obchodnim styku k vlastni propagaci.

Ad citlivost: povolejte msp_x - ten vysmahne v kuchyni na stole nejakej graf, pak jej 3x zmeni a bude to! Vy k tomu dodelate mapku, ragamix titulky a vono se na to nejaky blbec zakaznik chytne.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:...ale nejsem si uplne jist, zda jsem problematika marzi patri. Vy jste se taky slusne pakoval v dobach, kdy zde byl CD a Vy.
Ale problematika nejvýhodnějšího detektoru pro zákazníka sem patří naprosto určitě a pro něj není jedno jestli si koupí detektor za skoro 16.000 Kč, když stejně dobře by mu posloužil detektor za necelých 10.000 Kč. CD měl závazné koncové ceny a jejich dodržování striktně kontroloval, takže dost dobře nešlo mít nižší ceny, byť byl na to dostatečný prostor. Snažil jsem se proto poskytovat slevy aspoň v individuální rovině nebo jsem k detektorům přidával různé příslušenství zdarma, např. poštovné, kabel pro skrytou montáž, suchý zip pro montáž na palubní desku a pod.
To všechno už jsou ale záležitosti staré 5 let a pro současné zájemce je to naprosto irelevantní, na rozdíl od současné situace ohledně výrazně různých cen prakticky stejných detektorů.
anti-antiradary.cz píše:Jen taková technická, když u vás zákazník reklamuje Valentine One z důvodu nedetekce, tak jak reagujete?
Nijak, protože žádná nedetekce se u Valentine ONE již přes 4 roky nevyskytla a to mám informace i od jiných firem, které se specializují výhradně na Valentine ONE. Problém s nedetekcí byl u Valentine ONE aktuální v létě a na podzim 2007 a jenom u firmware 3.863. Na jaře 2008 vyšel nový firmware s rozšíření frekvenčního pásma na +-100 MHz a s opravenou teplotní stabilizaci a od té doby jsem o žádné nedetekci neslyšel, pokud neberu do úvahy marketingová tvrzení distributora Belscortu a jeho vazalů:

m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Myslím, že se opět uchylujete k pomluvám, které jsou Vám vlastní...a také myslím, že mmira se jasně vyjádřil, že to sem nepatří.
Já jsem se rozhodl, že jeho výzvu budu respektovat a nadále se odmítám účastnit Vaší štvavé a pomlouvační kampaně Vašeho bývalého dodavatele a dalšího OT v tomto tématu. Váš příspěvek jsem řádně nahlásil.
Bavme se o technických otázkách a vhodnosti použití toho nebo onoho. Otázku verzí asi nevyřešíme, protože šedivý dovozce tvrdí, že je to stejné a autorizovaný prodejce zase, že rozdíly jsou... Tohle asi nikdy nevyřešíme a je nejlepší, ať si to potencionální zákazník vyřeší sám tím, že si oba detektory zapůjčí a sám se rozhodne. Nabízíte to Vy, nabízí to i autorizovaný prodejce, takže není co řešit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Aha, takže technické informace a vysvětlení cenové výhodnosti jednotlivých variant jsou pomluvy a OT, ovšem vaše neustále urážky a nechutné narážky jsou vysoce relevantní příspěvky? Myslím, že pokud se zdržíte osobních urážek, pomluv a dalších OT příspěvků v tomhle vlákně, tak to bude jenom ke prospěchu věci.

Edit:
řidičBOB píše:Bavme se o technických otázkách a vhodnosti použití toho nebo onoho. Otázku verzí asi nevyřešíme, protože šedivý dovozce tvrdí, že je to stejné a autorizovaný prodejce zase, že rozdíly jsou... Tohle asi nikdy nevyřešíme a je nejlepší, ať si to potencionální zákazník vyřeší sám tím, že si oba detektory zapůjčí a sám se rozhodne. Nabízíte to Vy, nabízí to i autorizovaný prodejce, takže není co řešit.
Tohle je konečně rozumný příspěvek a naprosto s ním souhlasím. Zákazníkům tenhle postup již dávno doporučují a zatím se mi nestalo, že by některý z nich byl se svým výběrem nespokojen.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
anti-antiradary.cz
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22 led 10:53

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od anti-antiradary.cz »

antiradary.cz: Pokud tedy u Valentine One žádná nedetekce nehrozí, tak v čem je relevantní ten "pseudoproblém" který vypichujete, týkajícího se prohlášení zákazníka, že pokud tam nedetekce bude, tak že s tím počítá?

Vypadá to, jako by jste úmyslně šířil paniku, aby jste mohl prodat vaše dražší a přitom identické detektory.

Dále tady neustále píšete "bludy" o tom, jak antiradary.net prodávají identické detektory dráž než vy, ale jak koukám, tak detektory o kterých je řeč nabízíte vždy dráž. Nehledě na vaše ceny u antiradarů Stinger, kde jste oproti konkurenci i o více než 10 000Kč dražší! Jediný detektor, který nabízíte levněji je Beltronics 975, které jste si nasyslil a teď se vám chílí ke konci záruční lhůta a potřebujete se jich zbavit.

Váš přístup, kdy parazitujete na výhradním zastoupení jiných značek a šíříte lži mezi nic netušící zákazníky v žádném případě nepřipomíná seriózní podnikání...
Tento nick vyvrací demagogické polopravdy a nepravdy...
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

anti-antiradary.cz píše:antiradary.cz: Pokud tedy u Valentine One žádná nedetekce nehrozí, tak v čem je relevantní ten "pseudoproblém" který vypichujete, týkajícího se prohlášení zákazníka, že pokud tam nedetekce bude, tak že s tím počítá?

Vypadá to, jako by jste úmyslně šířil paniku, aby jste mohl prodat vaše dražší a přitom identické detektory.
Naopak, paniku šíříte Vy a nutíte zákazníka podepsat prohlášení, že se spokojí s "podřadnějším" detektorem, který mu vlastně ani nemusí fungovat nebo ať si vybere "pořádný" detektor (čti tzv. CZ verzi), který byť je za mnohem vyšší cenu, tak mu bude fungovat naprosto spolehlivě. Samozřejmě, že běžný zákazník, který neví, o co tu běží, tak podlehne a vybere si "ten správný" detektor od Výhradního, i když stejnou službu by mu udělal detektor o 50% levnější. Tohle už není běžný marketing, ale manipulace se zákazníkem a klamání spotřebitele!
anti-antiradary.cz píše:Nehledě na vaše ceny u antiradarů Stinger, kde jste oproti konkurenci i o více než 10 000Kč dražší!
Jediná konkurence Stingeru v ČR je Váš alternativní eshop antiradar-shop.cz, kde nabízíte levně to, co neprodáte za
draho na jednom ze svých oficiálním eshopu. Taky tam nabízíte zboží konkurenčních značek za dumpingovou cenu jenom kvůli tomu, aby jste donutili zákazníka Vám zavolat a přesvědčit jej k nákupu jiné značky, na které máte vyšší zisk, t.j. stejná politika jako v případě Valentine ONE nebo Laser Interceptor.
Mimochodem, nákupem Stingeru na uvedeném eshopu si zákazník moc nepomůže, protože získá, byť levně, starou verzi Stingeru bez CZ/SK databáze, takže cenová úspora bude vyvážena horší užitnou hodnotou. Mnohem lepší variantou jsou testovací kusy, které se pravidelně objevují v prodeji a kde je cena srovnatelná nebo dokonce ještě nižší, ale přitom se jedná o plnohodnotnou verzi s aktuální CZ/SK databázi a s minimálními známkami použití. ;)
anti-antiradary.cz píše:
Váš přístup, kdy parazitujete na výhradním zastoupení jiných značek a šíříte lži mezi nic netušící zákazníky v žádném případě nepřipomíná seriózní podnikání...
Poznávám ten slovník a fráze, akorát nechápu, proč se autor stydí tady vystoupit pod svou pravou identitou a přispívá výhradně anonymně.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Aha, takže technické informace a vysvětlení cenové výhodnosti jednotlivých variant jsou pomluvy a OT, ovšem vaše neustále urážky a nechutné narážky jsou vysoce relevantní příspěvky? Myslím, že pokud se zdržíte osobních urážek, pomluv a dalších OT příspěvků v tomhle vlákně, tak to bude jenom ke prospěchu věci...
Pokud jsou technické informace poupraveny tak, aby vyhovovaly Vaší nynější rétorice a byly poplatné Vašemu e-shopu, který neustále všude propagujete, tak jsou popravdě k hovnu. Ale to se bavíme pořád dokola o tom samém...jak si nyní obhájit šedivý dovoz.
Když se nad tím zamyslíte, tak opravdu velmi komicky z Vašich úst působí informace o tom, že EURO a EURO CZ je pouze ke klamání spotřebitele, ale Stinger, ten dělá detektor speciálně pro ČR a žádný, koupený v D zde nebude fungovat...nebo informace o tom, jak jsou potisky na CZ detektory podvrh, ale jenom Stinger nyní přichází s tím, že bude tisknout na hlavu nějaký nápis, že je určená pro SK trh. Vždyť se nad tím celým zamyslete, jak je to absurdní a já velmi pochybuji, že Vy těm hovadinám, které zde produkujete, věříte.
Osobní urážku na Vaší adresu jsem naposledy užil na tom fóru, které je v podstatě Vašim e-shopem. Užívám na Vás pouze označení lhář a podvodník, což není urážka, ale holá pravda. Laditelný imitátor jste měl k dispozici velmi dlouho před tím než jste přišel s převratným odhalením, které nyní interpretujete ve svůj prospěch a já vím, že rozsah pásem u jednotlivých produktů jste si testoval...takže pokud bych přijal Vaší tezi o to, že EURO = CZ, tak i Vy jste léta své zákazníky podváděl, ale nevadilo Vám to, protože jste z toho měl velmi slušný profit. Nyní ho nemáte a snažíte se svou konkurenci poškodit ve stylu: nemám já, nebude mít ani on. Rozdíl mezi mnou a zbytkem zdejších uživatelů je ten, že já o Vás vím mnohem víc, protože jsem byl jednak Vaším zákazníkem a jednak se v této problematice pohybuji již značnou řádku let, i když v ní nepodnikám...takže já vím, k jakým informacím jste měl přístup a co vše jste o detektorech věděl, co jste si zjišťoval a testoval. Sebe a zdejší uživatele klamat můžete - mě ale NE.

Myslím, že již bylo řečeno vše potřebné a není proto nutné dál rozvádět OT na toto téma.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
anti-antiradary.cz
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22 led 10:53

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od anti-antiradary.cz »

Ba naopak, paniku tu šíříte vy a naopak vy klamete spotřebitele. To že si v dnešní době černý dovozce, navíc ten, který stejné zboží prodává dráž než oficiální zastoupení dovolí veřejně takto lhát je polytováníhodné...

Mimochodem k dané problematice na webu oficiálního zástupce vyšel nedávno článek, který danou problematiku poměrně komplexně obsahuje a vysvětluje:
http://www.antiradary.net/antiradary-be ... lzifikaty/

Co se týče Stingeru na levném eshopu, tak chápu, že vás to sere, ale to je asitak všechno co s tím můžete dělat. Kecům o tom, že je "starý" a podobně se každý může jenom smát. Samozřejmě je blbost, aby ostatní ditsributoři v EU (odkud by taky nabízený Stinger byl že?) prodávali nějaké "zastaralé" zboží a jen zachránce chudých pan Gnip nabízel Stingery zbrusu nové... Všechny aktualizace jsou dostupné online a zařízení lze aktualizovat přes PC na poslední verzi. Co se týká databáze, tak jsem rád, že opět přesně víte co dělá vaše konkurence. Já jsem si u té firmy Stinger nekupoval, takže toto nemohu posoudit, co ale vím z ostatních fór kde se vychloubáte tím vaším zázrakem, že v nejbližších týdnech bude možné za "minimální poplatek" jak jste sám uváděl stáhnout celoevropskou databízi. Takže pokus to z vaší strany byl sice pěkný, ale opět pouze naprosté plkání :-@ .

PS: Nemáte naprosto tušení kdo jsem, to vás sere asi nejvíc, ale bohužel ani vaše snaha o mé znevěrohodnění se vám nějak nedaří... 8-}
Tento nick vyvrací demagogické polopravdy a nepravdy...
Odpovědět