AR - OT po 105

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

AR - OT po 105

Příspěvek od řidičBOB »

Takze opet zadne relevantni informace, natoz nejaky dukaz v podobe videa... Jenom propagandisticke pindy komouse...nic noveho.
God bless your customers (rusofilove jiste pouziji Google) :-)
btw: ja nemam zadny ukol...ma nenavist vuci rusum, lharum, podvodnikun a komunistum je me zivotni poslani!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Takze opet zadne relevantni informace, natoz nejaky dukaz v podobe videa... Jenom propagandisticke pindy komouse...nic noveho.
Když je někdo sám a namísto rodiny po večerech exibuje na fóru a dokazuje si, jaký je king, je to jeho výběr a jeho život. Já mám jiné priority než dokazovat blbci, že je blbec, jelikož to stejně nepochopí, protože je blbec. :D

Mě, na rozdíl od vás, zákazníci věří a ví, že se na mě mohou spolehnout. Ty komunisty jste asi měl v rodině nebo blizkém okolí, že se od nich tak distancujete. Já s tím problém nemám, nikdy jsem ve straně nebyl a ani jsem se tam nechystal. Naopak, párkrát jsem kvůli své mladické horkokrevnosti a prostořekosti měl namále, ale naštěstí to nikdo moc nerozmazával, takže jsem se nakonec disidentem nestal.
řidičBOB píše:...ma nenavist vuci rusum, lharum, podvodnikun a komunistum je me zivotni poslani!
To je najednou hrdinství, když o nic nejde. Jsem zvědavý, jestli byste to samé psal před 25-ti lety a pod svým občanským jménem. Ovšem proti lhářům a podvodníkům můžete bojovat i dnes a nejlépe, když s tím začnete u svých přátel, kde vás čeká hodně práce. B-)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Já Vám věřím... Mít paralelní rodinku v CCCP, to bude asi fuška. Já sám ale nejsem a na rozdíl od Vás mám život zařízen tak, že mám na fórum a jiné kratochvíle mnoho času...který Vy trávíte lhaním v práci ;-) Se svým životem jsem zcela spokojen a Vaše debilní doporučení si ponechte pro svého dementního zaměstnance.
Ano, já byl také Vaším zákazníkem...a spolehnout se mohu akorát na to, že jste mě i jiným prodával V1čky, o kterých jste věděl (podle Vašich slov mnohem dříve něz jsem na to přišel já), že mohou být nefunkční. Děkuji, ale takový spoleh si klidně nechám ujít. Stejně tak zveřejňování identit Vašich zákazníků, kteří nesdílí Vaše nynější nadšení ze Stingeru zde nebo na jiných veřejných fórech - na to se jistě mohou spolehnout také, že?!
Vy víte, kdo jsem a tak asi víte, kolik mi bylo let před 25 lety. Na rozdíl od jiných jsem ale nikdy neměl ambice studovat v bolševickém Rusku a už vůbec ne v době totality. Každý jsme hold nějaký.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Mít paralelní rodinku v CCCP, to bude asi fuška.
Asi jste to ještě nezaregistroval, ale CCCP, stejně jako ČSSR, již několik desítek let neexistují. Možná by občas neškodilo přečíst si nějaké noviny nebo se podívat na aktuální zprávy v TV. S tou rodinkou máte pravdu, je to fuška a kdyby jste věděl i pravý důvod, tak by vám sklaplo a přestal byste se do toho navážet. Je to ovšem má soukromá věc a vám do toho nic není.
řidičBOB píše:Vy víte, kdo jsem a tak asi víte, kolik mi bylo let před 25 lety. Na rozdíl od jiných jsem ale nikdy neměl ambice studovat v bolševickém Rusku a už vůbec ne v době totality. Každý jsme hold nějaký.
Ano, před 25 lety jste (skoro) ještě tahal kačera, takže možná nevíte, že když byl tenkrát někdo opravdu dobrý a chtěl studovat netradiční obor, tak možností pro studium v zahraničí moc neměl a mohl si vybrat maximálně mezi SSSR, NDR, Polskem a Bulharskem. Jelikož Polsko a Bulharsko bylo spíše pro studenty v oblasti potravinářství a námořní plavby, NDR zase pro textilní a lehký průmysl, tak zbytek studentů studoval v SSSR. Mimochodem, i dnes jsou v Rusku některé obory na takové úrovni, že je studenti, a to i z ČR, preferují před západními VS a univerzitami. Vám ale studium v zahraničí nehrozí, ovšem ambice nebudou tím pravým důvodem. :D
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Asi jste to ještě nezaregistroval, ale CCCP, stejně jako ČSSR, již několik desítek let neexistují. Možná by občas neškodilo přečíst si nějaké noviny nebo se podívat na aktuální zprávy v TV. S tou rodinkou máte pravdu, je to fuška a kdyby jste věděl i pravý důvod, tak by vám sklaplo a přestal byste se do toho navážet. Je to ovšem má soukromá věc a vám do toho nic není.
Název krajiny se sice změnil, ale mentalita, způsoby chování a vše ostatní zůstalo při starém. Jak se říká - vrána k vráně sedá. A to platí i o tom, jaký studijní obor a kde jste se rozhodl získat. Já studoval v CZ to, jsou jsem chtěl a jsem s tím spokojený...sice mne to neživí a nikdy neživilo. Myslím, že nemá smysl to rozvádět dál a i ty mladší ročníky si pamatují, že v CCCP studovali komunističtí prominenti...a maskovat to Vaší extra inteligencí je pro lidi, kteří Vás znají, spíše úsměvné.

AntiRadary.cz píše:Ano, před 25 lety jste (skoro) ještě tahal kačera, takže možná nevíte...
Neposuzujte lidi podle sebe... Jestli jste v tom samém věku, na který u mne narážíte, tahal za sebou ještě kačera, tak se už pak ničemu nedivím.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Název krajiny se sice změnil, ale mentalita, způsoby chování a vše ostatní zůstalo při starém.
Sice jsem tam nebyl, neznám to, ale když si to myslím, tak to musí byt, protože já jsem řidič Bob, já mám vždy pravdu, co neznám, tak si domyslím, ale pak je to axiom, přes který nejede vlak! B-)

Díky vám jsem poznal, co je horší než srážka s blbcem - srážka s příliš sebevědomým blbcem!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Co Vy víte, kde jsem já byl nebo nebyl... Ono v podstatě není potřeba ani cestovat přímo tam...stačí navštívit Karlovy Vary. Jestli tam máte pár známých, kteří se vymykají průměru, je to sice hezké, ale nic to nemění na celkové mentalitě toho celého národa.
BTW: je hezké, že jsem nyní pro Vás blbec...není to tak dávno, co jste mne vychvaloval, jaký jsem bezva zákazník a kdyby takových bylo více! Ale to jsem ještě nerozporoval tu Vaší slavnou jedničku na trhu, ze které se vyklubal průměrný detektor za nadprůměrnou cenu, že?!
Ač se Vám to možná nezdá - je přesně vidět, jaká krajina formovala Váš charakter.

Myslím, že není dále potřeba rozebírat to, kdo je vetší debil nebo podvodník. Lidé, co od Vás něco kupovali v minulosti si asi Vaše názory pamatují a ty současné zde prezentujete dostatečně. Já jsem známá postavička (i když jste řekl, že názory nějakého internetového pisálka nikoho nezajímají, tak mne tento týden citoval tyden.cz) také již řadu let, takže mé názory na AR problematiku také všichni znají velmi dobře. Na rozdíl od Vás jsem je nezměnil.
Bylo by mnohem lepší, kdyby jste sem postnul nějaká videa ohledně toho Vašeho zázraku, které by asi více přesvědčily Vaše zákazníky než ty propagační pindy, co zde produkujete. A kdyby se našel ještě nějaký uživatel (kromě Vás jako prodejce, který máte z toho profit) - to by bylo teprve super. Vynechte prosím pan bambulaka, což je Váš zaměstnanec - pan B.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

pokud se nepletu, to jste napsal Vy na má videa než jsem je vůbec postnul! A není to tak dlouho. Stačí mít lepší paměť a ne být zaslepen tím, kolik zákazníků dneska ojebu ;-)
ragamix píše:
řidičBOB píše:Ta doba ale skončila a když tak po tom tedy voláte, tak se můžete těšit na srovnání DSI vs Protector - a to hlavně doplňkových funkcí (třeba té Vaší skvělé databáze). Detekce nemá smysl moc zkoumat, protože u Stingeru jsou známé z mých videí a 975tku snad ani takový velelhář, jakým je ynženýr, zpochybňovat nebude ;-)
Jestli jste to chtěli takto, tak se oprostíme od toho, kdo-co-kde a komu a zaměříme se blíže na srovnání Vašeho a konkurenčního výrobku.
ano a urcite bude zrovnavanie objektivne ako doteraz ze ano. zrovnavanie produktov od fandu a kamarata konkurencie to je teda vrchol objektivity. tomu uz veri len uplny blazon =))
Takže ten, kdo má kamaráda prodejce objektivní již dopředu nebude, ale videa přímo od prodejce objektivní jsou. Chápu to dobře??? =))

A teď fakticky: nikdo jiný, kromě Vás a prodejce v CZ nedosáhl takových detekcí, jako právě Vy dva. A už vůbec nikdo nedosáhl tak fatálního selhání STička proti Stingeru. V CZ znám minimálně dva lidi, kteří mají Stinger od toho podvodníka, co studoval v CCCP a jejich detekce NEBYLY a NEJSOU takové, jako prezentují prodejci. Takže asi tolik.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pát 20 dub 11:49, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

vidis tieto kecy su presne dovodom preco s tebou vobec nema zmysel diskutovat alebo sa snazit odpovedat na otazky
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Jaké kecy? Já jsem Vás pouze citoval...kdy jste mne obvinil z neobjektivity ještě před tím než jsem postnul videa, které jsem navíc nenatočil! Jestli to považujete za kecy, tak smekám před Vaší sebekritikou.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět