AR - OT po 104

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:
řidičBOB píše:Takže asi tolik, milý lháři a podvodníku.
řidičBOB píše:Já jsem nikdy otevřeně (pomocí odkazů, cen, atd) nepropagoval Robertovu firmu a už vůbec ne tak masivně, jak to dělá ten, který teď s oblibou říká, jak byl léta podváděn.
řidičBOB píše:Osobně bych Ti doporučil ale TOHLE zařízení. Citlivost je +/- stejná jako u 975tky, ale množství FP je nižší.
Pokud má více peněz, tak ideální je TATO varianta ...
A pak kdo tady lže ... :D
Tohle je post ze včerejšího dne, Vy troubo! Přečtěte si to, kde jste mě citoval... Snad i v ruské škole Vás učili, co je to minulý čas ;-)
Takže žádné lhaní..to jenom člověk, co si píše Ing. CsC. i na hajzlpapír, ve skutečnosti neovládá základy gramatiky a tudíž si špatně vykládá psaný text. To ale nereklamujte u mě, ale někde v Maroku, kde jste chodil na základku.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od Krysa »

monolog?
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

ok tak sa uz teda rozhodni.. ak su videa rovnake (ako pises) tak preco stale pises ze moje su zmanipulovane? uz sa v tom fakt prestavam orientovat lebo stale si vyberas nejaky iny argument B-)

ak odhliadneme od toho ze mas staru verziu tak este jeden rozdiel by su bol.. sam si pisal ze mas vyhrievane celne sklo. mozno nakonec aj to ma nejaky vplyv (moze to byt dane inym typom anteny)
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše:ok tak sa uz teda rozhodni.. ak su videa rovnake (ako pises) tak preco stale pises ze moje su zmanipulovane? uz sa v tom fakt prestavam orientovat lebo stale si vyberas nejaky iny argument B-)
Za podivné jsem označil ta Vaše videa, kde mělo STiR+ naprosto propastnou detekci proti Stingeru. S STiR má natočeno hodně přes 100t km a tak vím, že detekce, které jsi postoval, jsou blbost.
Že jsou stejná jsem ale nikde nenapsal!
Se Stingerem aktuálně nějakých 20t km, takže srovnání mám vcelku pěkné. Pokus jsi všimnete, tak rozdíl v detekcích není nijak zásadní...někdy je dokonce Stinger lepší než STiR... Minimálně jsou detekce na mých videích mnohem vyrovnanější než na těch Vašich. Ynženýr dokonce raději srovnávací videa netočí vůbec.
Je mi ale divné, že dokud ynženýr bral produkty z výhradní distribuce, tak mu moje videa (bez víjimky) NIKDY nevadila a NIKDY nezpochybňoval ani metodiku a a ni mou podjatost pro někoho nebo něco. Copak se najednou změnilo?
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne sob 14 dub 16:08, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše: ak odhliadneme od toho ze mas staru verziu tak este jeden rozdiel by su bol.. sam si pisal ze mas vyhrievane celne sklo. mozno nakonec aj to ma nejaky vplyv (moze to byt dane inym typom anteny)
Starou verzi nemám! Na vedlejším fóru jsem zjišťoval jak verzi SW, tak verzi hlavy a obojí mám stejné, jako lidé, co měli Stingera zapůjčeného od ynženýra...nebo dokonce koupenýho. Takže s tímhle na mne nechoďte ;-) Kromě databáze, která zatím neobsahuje ČR/SR, se moje DSI Comp v ničem neliší od toho Vašeho. To je prostě fakt, který se Vám možná nezamlouvá, ale je to tak. Od té doby, co si to ynženýr na našem fóru přečetl, se na svém "nezávislém" také tímto argumentem přestal ohánět. Chtělo by to, aby jste mezi sebou více komunikovali :ymcowboy:
BTW: aktualizovat verze přes PC umím taky... 34,0GHz je přece HW záležitost...jak říkáte.
Vy vždy přijdete s něčím, proč by to mohlo být tak nebo onak. Přes vyhřívané čelní sklo jsem otestoval již desítky detektorů a nikdy to žádný vliv nemělo. Každý, kdo nějaký ten rok "jede" v problematice AR Vám řekne, že není pozorováno žádné zhoršení detekcí u vozidel s vyhřívaným čelním sklem pomocí drátků ;-) Ale chápu, že by se to hodilo...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

řidičBOB píše:
ragamix píše:ok tak sa uz teda rozhodni.. ak su videa rovnake (ako pises) tak preco stale pises ze moje su zmanipulovane? uz sa v tom fakt prestavam orientovat lebo stale si vyberas nejaky iny argument B-)
Za podivné jsem označil ta Vaše videa, kde mělo STiR+ naprosto propastnou detekci proti Stingeru. S STiR má natočeno hodně přes 100t km a tak vím, že detekce, které jsi postoval, jsou blbost.
Se Stingerem aktuálně nějakých 20t km, takže srovnání mám vcelku pěkné. Pokus jsi všimnete, tak rozdíl v detekcích není nijak zásadní...někdy je dokonce Stinger lepší než STiR... Minimálně jsou detekce na mých videích mnohem vyrovnanější než na těch Vašich. Ynženýr dokonce raději srovnávací videa netočí vůbec.
Je mi ale divné, že dokud ynženýr bral produkty z výhradní distribuce, tak mu moje videa (bez víjimky) NIKDY nevadila a NIKDY nezpochybňoval ani metodiku a a ni mou podjatost pro někoho nebo něco. Copak se najednou změnilo?
to sa sa ti to nezda este automaticky neznamena ze je to blbost. ja mozem napisat uplne to iste - so stingerom mam najazdene velmi vela a vela z toho bolo dokonca v case ked som mal v aute naraz sti aj dsi takze tiez mam co porovnavat.. hmm tak neviem ze by som videl jedine video kde by bol stinger lepsi ako stir.. ja viem viem treba vybrat tie kde to bolo naopak. a znova mozem aj na napisat ze je podivne ze ked som v minulosti postoval videa s sti ktore sme v tej dobe predavali tak tiez ich nikto nespochybnoval. copak sa asi zrazu zmenilo?
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše: to sa sa ti to nezda este automaticky neznamena ze je to blbost.
No vidíte..a já napíšu, že zde budu postovat videa, která ukáží rozdíly mezi Stingerem a Protectorem - dokonce napíši, že to nebude ohledně detekcí, ale ohledně funkčnosti a Vy už jste to označil rovnou za neobjektivní.
Prosím, co může být neobjektivní na tom, že Protector komunikuje česky, má velmi aktuální databázi nebo že velmi pěkně spolupracuje s AL G9. To jsou prostě fakta, která budete moci vyvrátit videem se Stingerem v tom samém místě...že to umí také. Ale Vy víte dobře, že to máte prohrané...protože nic z toho Stinger nemá...dokonce ještě pořád neumí správně zobrazovat frekvence na displeji. A to se ynženýr bušil do prsou, že problémy odstraňují do 24h...že takovou podporu ještě nezažil. No, já jsem tedy zatím nezažil detektor za 50tisíc, který neumí korektně zobrazovat kmitočet 34,0GHz - ani na displeji a dokonce ani v logu. To umí i levné čínské mrdky \m/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

řidičBOB píše:
ragamix píše: ak odhliadneme od toho ze mas staru verziu tak este jeden rozdiel by su bol.. sam si pisal ze mas vyhrievane celne sklo. mozno nakonec aj to ma nejaky vplyv (moze to byt dane inym typom anteny)
Starou verzi nemám! Na vedlejším fóru jsem zjišťoval jak verzi SW, tak verzi hlavy a obojí mám stejné, jako lidé, co měli Stingera zapůjčeného od ynženýra...nebo dokonce koupenýho. Takže s tímhle na mne nechoďte ;-) Kromě databáze, která zatím neobsahuje ČR/SR, se moje DSI Comp v ničem neliší od toho Vašeho. To je prostě fakt, který se Vám možná nezamlouvá, ale je to tak. Od té doby, co si to ynženýr na našem fóru přečetl, se na svém "nezávislém" také tímto argumentem přestal ohánět. Chtělo by to, aby jste mezi sebou více komunikovali :ymcowboy:
BTW: aktualizovat verze přes PC umím taky... 34,0GHz je přece HW záležitost...jak říkáte.
Vy vždy přijdete s něčím, proč by to mohlo být tak nebo onak. Přes vyhřívané čelní sklo jsem otestoval již desítky detektorů a nikdy to žádný vliv nemělo. Každý, kdo nějaký ten rok "jede" v problematice AR Vám řekne, že není pozorováno žádné zhoršení detekcí u vozidel s vyhřívaným čelním sklem pomocí drátků ;-) Ale chápu, že by se to hodilo...
to ze je fw anteny rovnaky este neznamena ze je rovnake nastavenie. takze na teba s tym idem lebo to tak je ;) ono je to trosku komplikovaniejsie ako si myslis ale urcite chapes ze detailne to rozpisovat nebudem.

vyhrievane sklo sice horn antenam na prvy pohlad nevadi ale je dost mozne ze patch array antene v stingeru trochu ano. hlavne ked robis porovnanie tak aj nepozorovatelne zhorsenie citlivosti sa prejavi. kazdopadne ked je jeden detektor v narazniku a druhy za vyhrievanym sklom rovnake podmienky to nie su. ale to je nekonecna diskusia vzdy je ina situacia
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:to už tady bylo...co tam máte dál?
BTW: a co je objektivní? Třeba to, že prodejce/ynženýr je zároveň moderátorem kategorie, na nezávislém fóru (jak to má v podpisu), pro produkt, kterého je zároveň jediným dovozcem do ČR? :D :D :D
A kde byl Robert moderátorem značek, u kterých je dovozcem on? Určitě mi to přijde férovější než obšlehnout cizí fórum, hodit ho na vlastní hosting a svého kamaráda - hulváta tam udělat hlavním adminem!
řidičBOB píše:Tohle je post ze včerejšího dne, Vy troubo! Přečtěte si to, kde jste mě citoval... Snad i v ruské škole Vás učili, co je to minulý čas ;-)
Takže žádné lhaní..to jenom člověk, co si píše Ing. CsC. i na hajzlpapír, ve skutečnosti neovládá základy gramatiky a tudíž si špatně vykládá psaný text. To ale nereklamujte u mě, ale někde v Maroku, kde jste chodil na základku.
Včera není minulý čas? Asi fakt tu gramatiku moc neovládám a budu se učit u vás:
řidičBOB píše: tak mu moje videa (bez víjimky) NIKDY nevadila
:D
řidičBOB píše:Starou verzi nemám! Na vedlejším fóru jsem zjišťoval jak verzi SW, tak verzi hlavy a obojí mám stejné, jako lidé, co měli Stingera zapůjčeného od ynženýra...nebo dokonce koupenýho. Takže s tímhle na mne nechoďte ;-)
Ale máte a ani o tom nevíte a proto máte FP tam, kde je měl X2005, který měl stejnou verzi jako vy a která se v ČR vůbec neprodávala!
řidičBOB píše: Kromě databáze, která zatím neobsahuje ČR/SR, se moje DSI Comp v ničem neliší od toho Vašeho.
Ale hlavně, že všude píšete, jak má Stinger neaktuální a zastaralou DB! Ten váš ji nemá žádnou, takže to vůbec nemůžete hodnotit. Lžete jak tiskne, kradete cizí fóra, z kterých vás vyhodili za hulvátství a ještě si dovolíte křivě obviňovat ostatní? Tomu říkám vrchol drzosti!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

řidičBOB píše:
ragamix píše: to sa sa ti to nezda este automaticky neznamena ze je to blbost.
No vidíte..a já napíšu, že zde budu postovat videa, která ukáží rozdíly mezi Stingerem a Protectorem - dokonce napíši, že to nebude ohledně detekcí, ale ohledně funkčnosti a Vy už jste to označil rovnou za neobjektivní.
Prosím, co může být neobjektivní na tom, že Protector komunikuje česky, má velmi aktuální databázi nebo že velmi pěkně spolupracuje s AL G9. To jsou prostě fakta, která budete moci vyvrátit videem se Stingerem v tom samém místě...že to umí také. Ale Vy víte dobře, že to máte prohrané...protože nic z toho Stinger nemá...dokonce ještě pořád neumí správně zobrazovat frekvence na displeji. A to se ynženýr bušil do prsou, že problémy odstraňují do 24h...že takovou podporu ještě nezažil. No, já jsem tedy zatím nezažil detektor za 50tisíc, který neumí korektně zobrazovat kmitočet 34,0GHz - ani na displeji a dokonce ani v logu. To umí i levné čínské mrdky \m/
tak vychadzam zo skusenosti z minulosti.. cize da sa ocakavat ze to iste sa zopakuje aj u tychto videi. podpora od stingeru je vynikajuca ale su veci ktore su pre nas dolezitejsie nez zobrazovanie frekvencie na 34.0 je to dobra vec ale nie je to tak nevyhnutne. hlavne je ze detektor s nou interne pracuje velmi presne. stigner je kompaktne zariadenie, ma display, vsetky komponenty su od jedneho vyrobcu, ma moznot ochrany proti autoveloxu, ma homologaciu atd atd. to su proste fakta a to ten bast nema. ale nejde o to chcel som poukazat na to ze su to rozne zariadenia a kazdemu vyhovuje nieco ine. ani bwm a mercedes nie su rovnake a kazdy ma niektore veci z pohladu jedneho zakaznika lepsie a niektore horsie ale nikto nema vsetko.
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Odpovědět