AR - OT po 104

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

řidičBOB píše:
ragamix píše:je zaujimave sledovat reakcie "bojovnikov za pravdu" (bob, vs ale aj dalsi).. namiesto kritizovania toho kto vedome klame o CZ verziach sa to snazite zakryt utokom na cloveka ktory na toto poukazal. ale to sa dalo cakat od takych ludi ze...
Od jakých lidí? Čím mne Vy chcete nazývat?? Vy, který na jedné straně prodáváte detektory a na druhé straně se bratříčkujete s PSR a jste přímo zainteresován na prodeji měřící techniky tomuto orgánu?! Vy chcete o něčem kázat??
Nebo když nejde obchod s AR technikou (pokud vím, tak zastoupení na Laser Interceptor Vám už pro neschopnost sebrali), tak alespoň budete podjebávat své zákazníky na druhé straně barikády?
je to tu.. ked nenisu argumenty zacinas sa rozculovat :D ale davaj si pozor lebo tvoja (a nielen tvoja) snaha robit druhym zle moze mat casto necakany uplne opacny ucinok ako si povodne zamyslal. a len tak pre info nikto mi ziadne zastupenie nezobral takze klud.. nasi zakaznici sa bat nicoho nemusia
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:No vidíte..a já si pamatuji doby, kdy jste firmě, kterou nyní postujete v odkazech, nemohl přijít na jméno. Ale je vcelku normální, že komunisti převlékají kabáty podle toho, odkud vane vítr. Je mi z lidí, jako jste Vy, na zvracení!
Ano, rovněž na základě falešných informací od mého dodavatele zboží, který neměl zájem na tom, abych náhodou začal spolupracovat s někým jiným a proto všechny rozeštvával! O převlékání kabátů komunistů nic nevím, nikdy jsem v žádné straně nebyl a ani nikdo z blízkého příbuzenství, ale slyšel jsem, že ze zlodějů jsou nejlepší policajti a jak je vidět, platí to i opačně! :D

Mě je zase na zvracení z lidí jako jste vy - arogantních hulvátů, kteří se schovávají za anonymitu Internetu, dělají ramena a všechny kolem uráží, ale když si na ně někdo došlápne, tak se staženou (_!_) hned zametají stopy a mění nicky, viz. kauza TV Nova: http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... &sk=t&sd=a.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Mohu Vás ujistit, že se za žádnou anonymitu neskrývám. Vy velmi dobře víte, kdo jsem, protože jsem byl Vaším dlouholetým zákazníkem. Stejně tak PJ, mmira a acer.t vědí, kdo jsem a možná tomu nebudete věřit, ale známe se i osobně.
A ano, netoužím být za hvězdu v TVNOVA, protože novináři jsou lháři (čemuž Vy musíte velmi dobře rozumět) a v této oblasti se od nich nedá očekávat pravdivá informovanost...viz. kauza v Pardubicích. Ale možná Vás uklidní to, že po odvysílání reportáže jsem byl na policii dobrovolně, jestli existuje nějaký důvod/problém a zda mne skutečně hledají. Nemám jediný důvod se schovávat, ale rovněž nemám jediný důvod cokoliv vytrubovat do světa nebo nechat vláčet svůj ksicht v pořadech televize.
Takže asi tolik, milý lháři a podvodníku.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše: je to tu.. ked nenisu argumenty zacinas sa rozculovat :D ale davaj si pozor lebo tvoja (a nielen tvoja) snaha robit druhym zle moze mat casto necakany uplne opacny ucinok ako si povodne zamyslal. a len tak pre info nikto mi ziadne zastupenie nezobral takze klud.. nasi zakaznici sa bat nicoho nemusia
Moc si fandíte. Já nejsem rozčílen. Jenom mi vadí, když začíná moralizovat levák Vašeho zrna. To je celé.
Já jsem nikdy otevřeně (pomocí odkazů, cen, atd) nepropagoval Robertovu firmu a už vůbec ne tak masivně, jak to dělá ten, který teď s oblibou říká, jak byl léta podváděn. Člověk by tomu snad i věřil, kdyby v jednom kuse neopakoval, jak je v oboru již 20 let, s námi pak od 15 do 17ti let, jak je velkým odborníkem, jak si vše poctivě testoval, atd. - stěží lze uvěřit tomu, že někdo jako ON by prozřel zrovna v době, kdy z důvodu vlastní blbosti přišel o možnost autorizované distribuce produktů, které tady skutečně léta prodával. Vždycky jsem dával pouze videa, bez vlastního komentáře... Ta doba ale skončila a když tak po tom tedy voláte, tak se můžete těšit na srovnání DSI vs Protector - a to hlavně doplňkových funkcí (třeba té Vaší skvělé databáze). Detekce nemá smysl moc zkoumat, protože u Stingeru jsou známé z mých videí a 975tku snad ani takový velelhář, jakým je ynženýr, zpochybňovat nebude ;-)
Jestli jste to chtěli takto, tak se oprostíme od toho, kdo-co-kde a komu a zaměříme se blíže na srovnání Vašeho a konkurenčního výrobku.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

řidičBOB píše:... novináři jsou lháři (čemuž Vy musíte velmi dobře rozumět) a v této oblasti se od nich nedá očekávat pravdivá informovanost...
no vida ale tv joj vsetci vsetko zerete :))
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Takže asi tolik, milý lháři a podvodníku.
řidičBOB píše:Já jsem nikdy otevřeně (pomocí odkazů, cen, atd) nepropagoval Robertovu firmu a už vůbec ne tak masivně, jak to dělá ten, který teď s oblibou říká, jak byl léta podváděn.
řidičBOB píše:Osobně bych Ti doporučil ale TOHLE zařízení. Citlivost je +/- stejná jako u 975tky, ale množství FP je nižší.
Pokud má více peněz, tak ideální je TATO varianta ...
A pak kdo tady lže ... :D
řidičBOB píše:Rozměry jsou věc moc pěkná...a co cena? Kolik stojí 3 čidla SL, které poskytnout prý srovnatelnou ochranu jako single u AL G9RX??
O cca 10.000 Kč víc, ale na to se VS neptal. Holt, Stinger není pro šetřivé, pro které je spíše LT400 nebo Blinder. Antilaser ale taky není pro socky a přesto jej lidí kupují, byť takový Laser Interceptor stojí měně a má srovnatelnou účinnost.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

řidičBOB píše:Ta doba ale skončila a když tak po tom tedy voláte, tak se můžete těšit na srovnání DSI vs Protector - a to hlavně doplňkových funkcí (třeba té Vaší skvělé databáze). Detekce nemá smysl moc zkoumat, protože u Stingeru jsou známé z mých videí a 975tku snad ani takový velelhář, jakým je ynženýr, zpochybňovat nebude ;-)
Jestli jste to chtěli takto, tak se oprostíme od toho, kdo-co-kde a komu a zaměříme se blíže na srovnání Vašeho a konkurenčního výrobku.
ano a urcite bude zrovnavanie objektivne ako doteraz ze ano. zrovnavanie produktov od fandu a kamarata konkurencie to je teda vrchol objektivity. tomu uz veri len uplny blazon =)) bez ohladu na to dolezite je co si myslia a ako to vidia zakaznici nez nejaky pisalek na forach.
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Každý si může udělat obrázek o nestrannosti řidiče Boba a jeho nezávislém fóru sám, stačí když propingne stránky http://www.antiradary.net a http://www.antiradary-forum.net a zjistí, že sídlí na stejné adrese. Když pak pingne i stránky http://www.antiradary-recenze.cz, tak zjistí, jak je to s objektivitou těchto "recenzí" a proč tam některé produkty typu Stinger DSI maximálně zdrbou a jiné vychválí do nebes, byť praktické zkušenosti jsou úplně jiné.

Obrázek
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

to už tady bylo...co tam máte dál?
BTW: a co je objektivní? Třeba to, že prodejce/ynženýr je zároveň moderátorem kategorie, na nezávislém fóru (jak to má v podpisu), pro produkt, kterého je zároveň jediným dovozcem do ČR? :D :D :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše:ano a urcite bude zrovnavanie objektivne ako doteraz ze ano. zrovnavanie produktov od fandu a kamarata konkurencie to je teda vrchol objektivity. tomu uz veri len uplny blazon =)) bez ohladu na to dolezite je co si myslia a ako to vidia zakaznici nez nejaky pisalek na forach.
ukažte mi jediné mé video, které by se v něčem odlišovalo od těch, které sem postujete Vy nebo ten Váš poskok/lhář v ČR? Ukažte mi, v čem je neobjektivní! Nebo jsou snad objektivní Vaše videa - čili videa prodejců?
Musím opět opakovat: Bel je konkurence pro pana ynženýra cca necelý rok. Já točím videa cca 12 let - pořád stejná. Pana ynženýra znám cca 10 let, Roberta cca 5-6 let... Já pořád používám hlavně výrobky Bel, protože jsou léty prověřené a ne jako kampaň na Stinger - v ČR měsíc a už je to jednička na trhu...přitom nikdo neví, jak dlouho vydrží hlava, displej a další věci. I když je to produkt známý v zahraničí, tak pro ČR je nový a podle Vašich slov se od toho EU zásadně liší.
A myslím, že ani Vy nevěříte tomu, že jsem nějaký internetový pisálek, který nikoho nezajímá... alespoň se vy dva lháři domluvte, protože pan ynženýr zase tuhle psal, že zvyšuji popularitu Stingeru...takže moje videa a příspěvky zřejmě někdo sleduje..Vy zase píšete, že ne...Tak já vám už nevím... :-@ :-@ :-@
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět