AR - OT po 104

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

AR - OT po 104

Příspěvek od řidičBOB »

Já také ne. A na rozdíl od Vás je neprodávám a tak nemám motivaci lhát a podvádět, jak to děláte Vy - již 17 let :-)
Měl by jste mít ze mne radost, že dělám reklamu tomu Vašemu zázraku, protože jsem zatím natočil více videí s detekcemi než Vy a ten Váš povedený marocký kamarád (ano, je to ten, co prodává AR a vedle toho také Multarary Polícii SK) dohromady...a ne mne nazývat lhářem :-\
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:A na rozdíl od Vás je neprodávám a tak nemám motivaci lhát a podvádět, jak to děláte Vy - již 17 let :-)
Že by snaha zalíbit se svému kamarádičkovi? I když moc to nechápu - kupovat od kamaráda antiradary dráž než je má konkurence pro běžného zákazníka, vědět, že tzv. EURO CZ verze jsou jeden velký podvod, který má za cíl jenom omluvit enormně zvýšenou cenu a ještě jej obhajovat a napadat ostatní, kteří to odhalili - to mi hlava nebere.
řidičBOB píše:Měl by jste mít ze mne radost, že dělám reklamu tomu Vašemu zázraku, protože jsem zatím natočil více videí s detekcemi než Vy a ten Váš povedený marocký kamarád
To také mám, protože byť se snažíte Stinger zkompromitovat kde se dá a neustále jej napadáte, tak jenom díky vám se ta značka dostala do povědomí a lidé se o ní začali zajímat.

Mimochodem, váš kamarád musí z vás mít opravdovou "radost" - rozeštval jste jej s jeho největším dealerem, výrazně jste napomohl propagaci konkurenční značky, která díky vám získala na popularitě, vyprovokoval jste mě k tomu, že jsem se začal pídit po tom, jak to vlastně s těmi CZ verzemi a frekvenčním rozsahem Valentine ONE je a hlavně jste mě donutil se Stingeru a jeho distribuci věnovat více než jsem na počátku měl vůbec v plánu. :ymapplause:

Když se na to tak dívám, nemstíte se mu náhodou za něco? Že by za ty přemrštěné ceny tzv. CZ verzí, které jste mu dosuď zaplatil ... ;)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:I když moc to nechápu - kupovat od kamaráda antiradary dráž než je má konkurence pro běžného zákazníka, vědět, že tzv. EURO CZ verze jsou jeden velký podvod, který má za cíl jenom omluvit enormně zvýšenou cenu a ještě jej obhajovat a napadat ostatní, kteří to odhalili - to mi hlava nebere.
Mě zase hlava nebere, že ve svém věku jste se snížil ke lhaní a podvádění a také Vám to necpu. :-h
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Mimochodem, váš kamarád musí z vás mít opravdovou "radost" - rozeštval jste jej s jeho největším dealerem, výrazně jste napomohl propagaci konkurenční značky, která díky vám získala na popularitě, vyprovokoval jste mě k tomu, že jsem se začal pídit po tom, jak to vlastně s těmi CZ verzemi a frekvenčním rozsahem Valentine ONE je a hlavně jste mě donutil se Stingeru a jeho distribuci věnovat více než jsem na počátku měl vůbec v plánu. :ymapplause:

Když se na to tak dívám, nemstíte se mu náhodou za něco? Že by za ty přemrštěné ceny tzv. CZ verzí, které jste mu dosuď zaplatil ... ;)
Myslím, že jste již dlouho nebyl jeho největším dealerem...ale to je vcelku jedno.
K tomu, že neustále opakujete, že všichni chtějí Stinger, jsem už svoje řekl a není důvod to papouškovat, jak to děláte Vy.
Videa, která teď postujete nevznikla v těchto dnech, ale dávno před tím. Dokud jste byl Robertovým dealerem, tak pro Vás nebylo vhodné je zveřejňovat, protože celou dobu jste z cenové politiky na CZ trhu profitoval a tudíž držel hubu a krok. Nyní vidíte, že Robert pokračuje dál a Vy se musíte poohlížet po šedivém dovozu a tak je vcelku logické, že musíte něčím přesvědčit své zákazníky, že mezi Vaším produktem a jeho je rozdíl - a zvolil jste evergreen v detektorech: rozdíl ve verzích. A podle zásady, že když nemám já, tak nebude mít ani ten druhý, tak jste řádně snížil ceny u produktů, které máte již řadu měsíců na skladě - viz 975tka, kterou tam máte cca 2 roky ;-)
A jen tak na okraj: od antiradary.net dostávám lepší podmínky než jsem kdy dostal od Vás. Byť jste mě měl, podle Vašich slov, za známého, tak jste mě řádně bral na hůl. Jestli se v tom chcete šťourat, tak mohu nahodit i nějaké doklady od Vás pro porovnání ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od VS* »

AntiRadary.cz píše: kteří to odhalili - )
Buďte aspoň chlap a řekněte pravdu..........všichni to víme-NIC jste neodhalil........jen se pokoušíte mstít za to že už nemáte přístup k oficiálním verzím!!!a aby aspoň na chleba bylo tak musíte prodávát šedivky na které jste několik let nadával jak vám šedí dovozci berou kšefty....všechny přesvědčoval že jen ty vaše jsou OK atd......a teď jakože jste něco odhalil???? :)) :))
jen se pokoušíte špinit to za co jste se pral když ste to měl....teď když nemáte tak hold šedý dovoz chválit musíte.
předvedete zájemci rozsah detektoru na laditelném imitároru jako to dělají jiní dobří prodejci nebo jen pustíte nějaké promo video??? =))
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Jasně, když dochází argumenty, tak se oponent nazve lhářem a dle možností zesměšní. Nebo je to vztek za to, že jste byli napálení a pokus omluvit si sám před sebou předražený nákup od kolegu z fóra? Kdyby jste své antiradary poptali na antiradar-shop.cz, tak byste se asi hodně divili, že Vám Vám stejné detektory, ale o 1/2 levněji nabízí člověk, kterého znáte z fóra jako zaměstnance Výhradního! ;)

Mimochodem, spolupráci s ním jsem ukončil já a ne on se mnou a rovněž jsem odmítl několikáté pokusy ke smíru, takže mojí novou orientaci na funkční a levné detektory pro každého prezentovat jako z nouze ctnost je směšné! B-)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

je zaujimave sledovat reakcie "bojovnikov za pravdu" (bob, vs ale aj dalsi).. namiesto kritizovania toho kto vedome klame o CZ verziach sa to snazite zakryt utokom na cloveka ktory na toto poukazal. ale to sa dalo cakat od takych ludi ze...
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:... že Vám Vám stejné detektory,
...a já myslel, že při psaném projevu koktat nejde... :-?
BTW: z Vás si už člověk může dělat jenom legraci...protože celej jste k smíchu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše:je zaujimave sledovat reakcie "bojovnikov za pravdu" (bob, vs ale aj dalsi).. namiesto kritizovania toho kto vedome klame o CZ verziach sa to snazite zakryt utokom na cloveka ktory na toto poukazal. ale to sa dalo cakat od takych ludi ze...
Od jakých lidí? Čím mne Vy chcete nazývat?? Vy, který na jedné straně prodáváte detektory a na druhé straně se bratříčkujete s PSR a jste přímo zainteresován na prodeji měřící techniky tomuto orgánu?! Vy chcete o něčem kázat??
Nebo když nejde obchod s AR technikou (pokud vím, tak zastoupení na Laser Interceptor Vám už pro neschopnost sebrali), tak alespoň budete podjebávat své zákazníky na druhé straně barikády?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Správné vysvětlení celé situace je na http://www.antipokuty.cz/cz/antiradary/ ... ntiradaru/!
No vidíte..a já si pamatuji doby, kdy jste firmě, kterou nyní postujete v odkazech, nemohl přijít na jméno. Ale je vcelku normální, že komunisti převlékají kabáty podle toho, odkud vane vítr. Je mi z lidí, jako jste Vy, na zvracení!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět