AR - OT po 104

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

S demagogem a člověkem bez skrupulí, který se neštítí lhaní, krádeže a má tady za úkol zdiskreditovat konkurenční značku, která mu již od počátky nevoní, se těžko slušně a na úrovni diskutuje, takže prozatím končím a nebudu si kazit hezký den. :-h
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od Krysa »

x_x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše: to ze je fw anteny rovnaky este neznamena ze je rovnake nastavenie. takze na teba s tym idem lebo to tak je ;) ono je to trosku komplikovaniejsie ako si myslis ale urcite chapes ze detailne to rozpisovat nebudem.
Dokonce i nastavení je stejné. Ať se Vám to líbí nebo ne.
Je s podivem, jak na jedné straně urputně bojujete proti CZ/Euro verzím u Belů a na straně druhé velmi tvrdě přesvědčujete o tom samém u Stingeru. Bylo by až neuvěřitelné, že firma, která prodala na CZ/SK desítky kusů Stingerů, pro tento trh speciální edice vyrábí a firma, která zde prodala tisíce kusů, by na ten trh kašlala. Zvlášť, když pro tento trh neumí ani správně nastavit vyhodnocení kmitočtu. To je mi opravdu slabá pohádka.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:S demagogem a člověkem bez skrupulí, který se neštítí lhaní, krádeže a má tady za úkol zdiskreditovat konkurenční značku, která mu již od počátky nevoní, se těžko slušně a na úrovni diskutuje, takže prozatím končím a nebudu si kazit hezký den. :-h
Pěkně jste se shonotil...zapomněl jste sice na pár Vašich charakterových vlastností...ale to nevadí, i tak všichni vědí, co jste zač.
A znovu Vás upozorňuji na tu krádež - to je TČ podle ustanovení trestního řádu a Vy, pokud víte, že se nějaký stal, jste povinen jej neprodleně oznámit. Tak buď tak učiňte nebo přestaňte mne obviňovat z trestné činnosti. Já také nikde nevykládám, že se v parku odhalujete a osaháváte malé děti na intimních partiích...dokonce jste za to byl obviněn. :ymcowboy:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

řidičBOB píše:
ragamix píše: to ze je fw anteny rovnaky este neznamena ze je rovnake nastavenie. takze na teba s tym idem lebo to tak je ;) ono je to trosku komplikovaniejsie ako si myslis ale urcite chapes ze detailne to rozpisovat nebudem.
Dokonce i nastavení je stejné. Ať se Vám to líbí nebo ne.
Je s podivem, jak na jedné straně urputně bojujete proti CZ/Euro verzím u Belů a na straně druhé velmi tvrdě přesvědčujete o tom samém u Stingeru. Bylo by až neuvěřitelné, že firma, která prodala na CZ/SK desítky kusů Stingerů, pro tento trh speciální edice vyrábí a firma, která zde prodala tisíce kusů, by na ten trh kašlala. Zvlášť, když pro tento trh neumí ani správně nastavit vyhodnocení kmitočtu. To je mi opravdu slabá pohádka.
interne nastavenie v antene nie uzivatelske nastavenie. uz to tu bolo velakrat vysvetlene.. vyhodnotenie signalu je spravne neboj sa nic. no a bel na cz/sk nekasle to som nikdy nepovedal. uprava samozrejme existuje a je sucastou tzv Euro verzie B-)
dnes na nenastves.. dnes fakt nie :D
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

ragamix píše: interne nastavenie v antene nie uzivatelske nastavenie. uz to tu bolo velakrat vysvetlene..
Vysvětleno nebylo nikdy nic...jenom samé mlžení...podle toho, co se zrovna hodí/nehodí.
Podívejte...nejdřívě jste začali s tím, že jiný je SW. Poté k tomu přibyl i HW. Když vyšlo najevo, že mám úplně stejný SW i HW, tak najednou přispěcháte s tím, že je jiné nastavení v HW - konkrétně v anténě. :))
Ano - je pravdou, že anténa, která umí 34,0GHz je jiná než tak, které tento kmitočet neumí. BTW: jelikož máme SW v anténě stejný (můj Stinger, i ten, který zapůjčil ynženýr na testování jednomu uživateli), tak jak poznáte mojí anténu od jeho, když ta jeho má jiné nastavení, které není zohledněno v SW nastavené, resp. v jeho čísle? =)) =)) =))
To jsou mi zase výmluvy...Vy si fakt myslíte, že jsem úplný debil a Vy letadlo?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ragamix
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 17 úno 21:15
Bydliště: Bratislava

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ragamix »

som to to presvedceny az na to ze ja lietadlo nenisom ;)
pekny vecer
STINGER je legalny & homologovany, antiradary nie!
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: AR - OT po 104

Příspěvek od Krysa »

jsi vrtulník? :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: AR - OT po 104

Příspěvek od řidičBOB »

nebo hadraplán!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: AR - OT po 104

Příspěvek od Krysa »

Na vodu byl Titanic poprvé spuštěn 31. května 1911, ale dalších deset let zabraly dokončovací práce :D
Odpovědět