Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 518
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od Eda »

jo, prednost zprava jak psal Zajda na jedne z predchozich stranek a vim ze to tak rikali i kdysi v autoskole. Za sebe to ale taky beru spis jako prednost protijedoucich vozidel kdy proste pri odbocovani krizim cestu protijedoucimu :) Vysledek je stejnej
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

https://youtu.be/MgNuAuxBkMk?t=506

sice to není onboard z auta, ale vždy mi vrtalo hlavou jak někdo může skončit pod tramvají. Tady paní málem přišla o nohu
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

spooon píše:mě přijde že tak 90% podobných auto-kameristů konflikty vyvolává, a i někdy se to posere, jako na videu. Protože plno jejich incidentů normální řidič vidí dávno dopředu a přispůsobí se. A ano, pak třeba řekne že to je kretén a neměl přednost, ale lepší než prudce brzdit/narážet/vyhejbat se.
Přesně takový dojem mám taky. Problému by se dalo často vyhnout, ale pak by nebyl záběr a chechtáky z youtube. Tak všechno schválně hrotí.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

chechtaky z youtube nejsou tak jako tak pro ty cesky trapaky :D ale jo, je z toho videt, jak naschval neuhnou a neudelaj prostor kdyz by mohli, jen aby bylo video
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 354
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

mattonecz píše:chechtaky z youtube nejsou tak jako tak pro ty cesky trapaky :D ale jo, je z toho videt, jak naschval neuhnou a neudelaj prostor kdyz by mohli, jen aby bylo video
Ne všichni ;)
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 354
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Pokračujeme v lovu zážitků, tentokrát to byla jízda v závodně upravené buggy na kartcross.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Už jsem dlouho nezažil přetahovanou u zúžení s kokotem, co nezná ZIP, ale evidentně se ještě pořád tu a tam poštěstí. Hlavně, že mě po skončení zúžení musel předjet a pustit ostřikovače #-o

Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nějak nechápu, jak se mohlo zatvrzelému nepouštěči ve zúžení udělat teplo u šulínka puštěním ostřikovačů na jiné auto. U kokůtků, kteří se takto "realizují" vůči chodcům či cykloušům je to "pochopitelné", ale tady ne. :-\
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 247
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Onboard videa

Příspěvek od spooon »

Tak občas se někdo najde.
Já zase nedávno čuměl, jak nám tady krásně v Liberci nefunguje zip. Před tunelem je to svedeno do jednoho pruhu a když to tam bylo chvíli, tak většinu řidičů nenapadlo nic lepšího, než se nacpat do jednoho pruhu (samozřejmě toho, který pak pokračuje). Co z toho, že to je zrovna v zatáčce, je tam blbě vidět a druhý pruh je až k spojení pruhů volný...teď mi už přijde, že to celkem funguje. Samozřejmě až na tak 10-20% řidičů, kteří se zařazují průběžně, místo aby se řadili až na konci.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

Včera jsem předjel pitomce v Mazdě 6AE, následně jsem zpomalil kvůli policajtům. A on se přede mě nacpal a pak jel v omezení naschvál v levém pruhu. Co s ním?
Odpovědět