Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Kolona až za Rudnou, ale pičus s hajzlákem spěchá jak o život :-w
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Kolik energie ti pitomci vynaloží na to, aby překáželi ostatním...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Někteří nevynaloží energii ani na to, aby v pravotočivé zatáčce sledovali pravým zrcátkem, zda je něco nepředjíždí zleva, (jak nečekané, že v kopci dojel pomalejšího, to je profík) a ohrozí předjíždějícího tak, že mohlo jít o neúmyslné zabití se sazbou 12let :( Stačilo se napasovat pod návěs nebo stačilo, aby ten náklaďák s vlekem a následně i bílý osobák v protisměru tak šikovně neuhnuli a jel místo osobáku druhý kamion... Běžně tam jezdí s kolem na středové čáře každý druhý! Nejde mi ani tak o to, že se to výjmečně stává, spíš mi jde o to, že jich tak polovina jezdí zcela standartně a je to na denním pořádku. Přitom tady nejde o nepředvídatelný omyl ale o zcela standartní předjížděcí manévr. Za tohle bych mu sebral né jen řidičák na doživotí ale i svéprávnost. Ukazuje to, spolu s možnými následky, že polovina těch řidičů jsou naprosté opice a to je velmi optimistický odhad, nevím na co by 12let v base pak myslel, podle mě jim to vůbec nedochází, to je celé, přitom stačilo signalizovat před započetím úkonu který byl mimochodem cela jasný o 10sec/400m dříve,ale to by se museli věnovat řízení...

přetočit na 1:10
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Spěchá s pivem...
Kdyby se debil nechal předjet, ani by nemusel ubrat plyn, jsou to zmrdi a odhad mají jak oko z Kašparovy krávy.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

buď se měl nechat předjet, nebo se řadit dřív ale vybral si třetí možnost, kterou by podle mě i debilové v ústavu nezvolili, holt jsou chytřejší, než imbeCilové se skupinou C
Taky mám C+D ale přestal jsem chodit na školení, protože to je jak sraz magorů, čest vyjímkám, ale většina je odpad. Poslední 2-3 roky to začíná být markantně horší, a už to je neúnosné, hlavně, když zjistíte, že Ti poláci, co u nás jezdí, neumí ani česky, natož, aby něco znali nedejbože respektovali, a zlatí Poláci v porovnání s balkáncema, Ti se neumí ani podepsat :(
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Se divím, že se vůbec vracel, když už tam tak hezky vyrazil.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od oxik »

Já teda nechci v nijak rejpat, ale nějak takhle za dodávkou vznikla ta nehoda po vybrzdění ne? Třeba se mu nelíbila tvoje definice bezpečné vzdálenosti :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

akorát, že já viděl, že před ním nic není + je tam slyšet adapt, který si to hlídal a byl ready zastavit....a věř, že by zastavil dost nevybíravě, kdyby to uznal za vhodné ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět