Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: ned 24 bře 21:42 brnenska.odchytova: No, na fb se hlavně (už) objevují právě komentáře lidí, který přesně stupidně jezdí a v těch videích se poznávaj (nepřímo, ne že by to byli přímo oni, ale udělali by to samé) - proto to nesou tak nelibě
Na YT jsou ty komentáře diametrálně jiný, protože to jsou prostě většinou vyloženě fanoušci dashcamu obecně - spousty z nich mi i vyčítá, proč kolikrát netroubím :-D

Třeba ted u Jehly byl záběr fanouška, co vytroubil ženkou, která se přes plnou cpala před fanouška a dostal celkem čočku, že měl jako ubrat místo troubení a pustit ji - jenže to je pak přesně to, co zasírá celý silnice - já taky seru na tu ženskou, proč prostě kurva nepřidá plyn a nezařadí se až za plnou čarou...?
Ona se tam nacpe, dotyčný dobrosrdečně přibrzdí... A ten za ním taky, ten za ním taky, do toho tam přesně to samý udělaj další dva a ten další už skoro stojí.. Úplně zbytečně, přitom stačilo jet jak mají
Já se tím snažil naznačit to, že ty si taky nevezmeš nic z toho, co ti tam říkaj a je jedno, kdo to říká nebo jak to říká... Takže předpokládat nebo argumentovat "že když mu to neukážeš ty, tak příště udělá to stejný" ...
Ano FB je často hodně mimo, co se komentů týče.. nemyslím si, že by se v tom ty lidi poznávali.. nevím, možná sem poslední dobou jenom víc zaujatej, ale upřímně si myslím, žes ztratil ten nadhled, "pokoru" a snahu někoho něco naučit, cos měl dřív... víc z tebe vnímám, že ostatní maj povinnost tě pustit nebo ti uhnout, ale když můžeš ukázat, že ty taky pouštíš, tak mi přijde, že to většinou "vyhrotíš" (/ troubíš)..

Ad Jehla, co ti na to mám říct? Taky mám spousu záběrů, kde mi ti fanoušci přijdou mimo a kupodivu nedostanou takovou čočku, jako by si zasloužili... právě proto mi přijde důležitý se nechovat stejně...
btw. pod moje video taky občas píšeš, proč někdo jel i když měl přednost a radši neubral, že by ho to nezdrželo (to ti nepřijde trochu pokrytecký?)
Třeba se bojí, víc jí to nejede.. tobě taky najíždění někam trvá věčnost.. a ve výsledku je fakt fuk jestli máš mrdku auto bez motoru, nebo se bojíš a nebo máš míchačku přeplněnou betonem, tak ti to nejede.. Vadí mi ten dvojí metr, že chceš, aby ti všichni ostatní tolerovali když potřebuješ / chceš jet do zákazu, nebo aby tě pouštěli protože to máš větší a pomalejší, ale už sám nejseš tolerantní k ostatním...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

btw. pod moje video taky občas píšeš, proč někdo jel i když měl přednost a radši neubral, že by ho to nezdrželo (to ti nepřijde trochu pokrytecký?)
Vytrháváš to z kontextu
1) Bud tam dotyčný letel jako debil od začátku a bylo jasný, co bude následovat
2) Nejde o troubení, ale o celkovou reakci - když je místo kudy jet, je zbytečný zastavovat (někteří i do nuly) a dá se (klidně s troubením) pokračovat dál
3) Jde o okolnosti - viz ta ženská s plnou čarou, o který jsem psal.
Kdyby potřebovala odbočit, měla tam překážku a já nevím co ještě - budiž. Jenže ona k tomu žádný relevantní důvod neměla

To je jako s překážkou v protisměru - když je místo, rovnou jedu ke kraji, at můžou jet. Když místo není, tak není a případný klakson je na místě. A všimni že jsou lidi, co snad záměrně ještě najedou na střed, aby tuplem to místo na projetí nebylo
. tobě taky najíždění někam trvá věčnost.. a ve výsledku je fakt fuk jestli máš mrdku auto bez motoru, nebo se bojíš a nebo máš míchačku přeplněnou betonem, tak ti to nejede.
Opět okolnosti.
Jedoucí traktor 30 mi nevadí - ten prostě víc nepojede.
Dement co jede 30, protože si hraje s telefonem nebo žere mě sere a at jde doprdele - hele skrz zadní okno nebo při předjíždění to vidím. Všechno to jsou telefony, máchání rukou ke spolujezdci (vykecávání se) nebo prostě žraní.
Jo, já taky dělám za volantem ledacos - ale prostě jedu normálně
ale upřímně si myslím, žes ztratil ten nadhled, "pokoru" a snahu někoho něco naučit, cos měl dřív...
To vnímáš špatně, protože reálně troubím méně než dřív. A na FB jsou všechno staré záběry z dřívějších kompilací
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: ned 24 bře 23:11
btw. pod moje video taky občas píšeš, proč někdo jel i když měl přednost a radši neubral, že by ho to nezdrželo (to ti nepřijde trochu pokrytecký?)
Vytrháváš to z kontextu
1) Bud tam dotyčný letel jako debil od začátku a bylo jasný, co bude následovat
2) Nejde o troubení, ale o celkovou reakci - když je místo kudy jet, je zbytečný zastavovat (někteří i do nuly) a dá se (klidně s troubením) pokračovat dál
3) Jde o okolnosti - viz ta ženská s plnou čarou, o který jsem psal.
Kdyby potřebovala odbočit, měla tam překážku a já nevím co ještě - budiž. Jenže ona k tomu žádný relevantní důvod neměla

To je jako s překážkou v protisměru - když je místo, rovnou jedu ke kraji, at můžou jet. Když místo není, tak není a případný klakson je na místě. A všimni že jsou lidi, co snad záměrně ještě najedou na střed, aby tuplem to místo na projetí nebylo
. tobě taky najíždění někam trvá věčnost.. a ve výsledku je fakt fuk jestli máš mrdku auto bez motoru, nebo se bojíš a nebo máš míchačku přeplněnou betonem, tak ti to nejede.
Opět okolnosti.
Jedoucí traktor 30 mi nevadí - ten prostě víc nepojede.
Dement co jede 30, protože si hraje s telefonem nebo žere mě sere a at jde doprdele - hele skrz zadní okno nebo při předjíždění to vidím. Všechno to jsou telefony, máchání rukou ke spolujezdci (vykecávání se) nebo prostě žraní.
Jo, já taky dělám za volantem ledacos - ale prostě jedu normálně
ale upřímně si myslím, žes ztratil ten nadhled, "pokoru" a snahu někoho něco naučit, cos měl dřív...
To vnímáš špatně, protože reálně troubím méně než dřív. A na FB jsou všechno staré záběry z dřívějších kompilací
To úplně nevytrhávám...
1) jel normální rychlostí, ale místo včasný brzdy troubil, pak to musel zadupávat víc nebo prostě boural... jel, protože měl přece přednost, jak se to jako liší od toho, co předvádíš občas ty?
2) zbytečný to možná je, nicméně si nemůžeš vynucovat uhejbání, ten naproti si tě prostě nemusí všimnout... Ale tj přesně vono.. chceš, aby ti ostatní uhjebali, ale sám neuhneš, nepustíš, nezastavíš dřív (jo, furt narážím na to tvoje vyběhnutí, kde byli lidi na přechodu a 2m za tím, kolona)
3) Jehlovo video sem neviděl, řeším spíš tvoje videa a reakce. Ten ve videu chtěl odbočit přece a tys ho nepustil, tak jaký okolnosti? Mezi 2 míchačky plný betonu by se řadil jenom sebevrah, možná to byl zmrd, možná mu to jenom nevyšlo..

jedoucí traktor vadí úplně stejně, jako kdokoliv jinej.. a možná víc, páč přes něj je vidět hůř... já ty pomalu jedoucí neřeším, a ani je nedávám do kompilací.. vadí mi, když mi to někdo pomalu jedoucí střelí před čumák..

To vyběhnutí bylo taky starý?
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

1) Tak jasně, pokud měl na reakci půl dne a on to ignoroval - tak to je jasný.
2) Až na to, že to vždycky bejvám já, kdo najede ke kraji
3) A zase, jiné okolnosti:
a) jsou to řidiči OA, co požadují v levém pro nákladní vozidla zákaz (tak tam je)
b) měl na to času dost, pouštět ho nemusím - naopak on má vůči mě nějaký povinnosti
c) díky těmhle místrům to stojí každý den všude
d) i mě se to stalo, několikrát - tak jsem jel dál, otočil se přes sjezd nebo jel jinudy

4) Ale traktor prostě rychlejc nepojede, není to bezdůvodně. Dement co žere nebo si hraje s telefonem, nemá žrát a hrát si s telefonem
5) Jak starý to je si nepamatuju, možná 2 roky
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Jinak všímej si, jak rozdílené komentáře jsou:

U couvajícího auta jsem se měl dle komentářů posrat, pustit ho, zamavávat mu jak je úžásný, případně mu nabídnout vykouření.
U koloběžkáře jsem měl dle komentářů vystoupit, prošlapat mu kolena, pobodat ho a koloběžku zahodit do lesa

Tak a ted mi porad, co bych si z těch komentářů měl jako vzít
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: pon 25 bře 07:41 1) Tak jasně, pokud měl na reakci půl dne a on to ignoroval - tak to je jasný.
2) Až na to, že to vždycky bejvám já, kdo najede ke kraji
3) A zase, jiné okolnosti:
a) jsou to řidiči OA, co požadují v levém pro nákladní vozidla zákaz (tak tam je)
b) měl na to času dost, pouštět ho nemusím - naopak on má vůči mě nějaký povinnosti
c) díky těmhle místrům to stojí každý den všude
d) i mě se to stalo, několikrát - tak jsem jel dál, otočil se přes sjezd nebo jel jinudy

4) Ale traktor prostě rychlejc nepojede, není to bezdůvodně. Dement co žere nebo si hraje s telefonem, nemá žrát a hrát si s telefonem
5) Jak starý to je si nepamatuju, možná 2 roky
1) to je jasný... ale sám máš kolikrát na reakci taky půl dne a místo brzdy troubíš nebo bouráš, proč teda? když u jinejch to vyžaduješ?
2) jo, ale já zmiňoval ostatní věci a u těch to ty vždycky nejseš...
3) jasný, jenže ty pak vyžaduješ, aby tě všichni pouštěli, protože se neotočíš, neprojedeš, nebo jedeš zákazem, protože sis ty nebo tvoje firma nezařídil výjimku.. A seš si jistej, že to víc nestojí kvůli těm, co se pomalu rozjížděj? Což seš třeba aji ty? ;)
4) nepojede, no.. a ty víš proč jede pomalu úplně pokaždý? Chceš tvrdit, že potkáváš jenom telefonisty nebo žrouty?
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: pon 25 bře 09:00 Jinak všímej si, jak rozdílené komentáře jsou:

U couvajícího auta jsem se měl dle komentářů posrat, pustit ho, zamavávat mu jak je úžásný, případně mu nabídnout vykouření.
U koloběžkáře jsem měl dle komentářů vystoupit, prošlapat mu kolena, pobodat ho a koloběžku zahodit do lesa

Tak a ted mi porad, co bych si z těch komentářů měl jako vzít
Tvl co bys asi řek, že si z toho máš vzít? Neumíš rozlišovat mezi dementníma komentářema, který tě dostanou do basy a mezi těma, který by přinesly trochu víc tolerance a ohleduplnosti?
U couvajícího auta, sho měl nechat se otočit... viděls ho dost dopředu (nebos ho měl vidět dost dopředu), abys mohl reagovat. Tím spíš, když na přechodu byli lidi a za přechodem stojící kolona... Možná by se to dalo zkousnout, kdyby sis ho vytroubil a pak dýl po fakáču, ale ne, že na něho budeš vybíhat jak ta nejtupější agresivní opice, co nic jinýho neumí... Ujely ti nervy - fajn... tak to tak ber a neobhajuj to, jakožes byl v právu..

koloběžkáře sem neviděl, netuším co proved... ale asi bys měl vědět, že vražda je trestná.. a to aji ta v afektu
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

1) to je jasný... ale sám máš kolikrát na reakci taky půl dne a místo brzdy troubíš nebo bouráš, proč teda? když u jinejch to vyžaduješ?
Je rozdíl něco dělat záměrně (někomu někam vjet cíleně) a přehlídnout se apod.
A seš si jistej, že to víc nestojí kvůli těm, co se pomalu rozjížděj? Což seš třeba aji ty? ;)
Pochopitelně, těžké auto se prostě nevrátí na původní rychlost hned (zda-li vůbec). A proto je důležité co? Těžké auto prostě nebrzdit stupidním a zbytečným manévrem
4) nepojede, no.. a ty víš proč jede pomalu úplně pokaždý? Chceš tvrdit, že potkáváš jenom telefonisty nebo žrouty?
Jistě že ne. Někteří tak jedou proto, protože oni maj čas a ostatní jsou jim u prdele.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 374
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

sáms několikrát napsal, žes "takový nepouštíš" nebo "že aji kdybys ho viděl, tak to do něj narveš"... vycházím z toho, jak mluvíš a jednáš.. Je fascinující, jak s určitostí víš, že to byl zmrd, co ti tam záměrně vjel a ne někdo, kdo to neodhadl nebo přehlídl že před míchačkou je další...

proč by tě měl někdo jako pouštět? abys ho pak zdržoval a ztěžoval předjíždění? ani bych se nedivil, kdyby se našel nějakej řidič, kterej kvůli tobě už nikdy nepustí žádnou míchačku :-D

a nebo se prostě bojí jet rychlejc.. protože je to na silnici samej agresivní nervák :)
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2302
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

sáms několikrát napsal, žes "takový nepouštíš" nebo "že aji kdybys ho viděl, tak to do něj narveš"... vycházím z toho, jak mluvíš a jednáš.. Je fascinující, jak s určitostí víš, že to byl zmrd, co ti tam záměrně vjel a ne někdo, kdo to neodhadl nebo přehlídl že před míchačkou je další...
Předjíždět nikdo nikde nikoho nenutí, tam je to záměr naprosto vždy... Stejně tak jízda bus pruhem atd.
Něco jiného je, pokud (v obci, kde se různě mění a střídají pruhy) někdo jede levým nebo pravým pruhem, který posléze potřebuje změnit - nebo typicky místa, kde na 50m se musíš dostat přes celou silnici (třeba v Praze u Muzea)

A taky je kurva rozdíl, jestli dotyčný volně jede s blikrem a vyhlíží možnost změnit pruh, nebo se přiřítí a nacpe se před auto a hodí kotvu
proč by tě měl někdo jako pouštět?
Nevím o čem je řeč
Chápeš to?
Odpovědět