Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Onboard videa

Příspěvek od Pavelpu27 »

Je to právě naopak. Pokud by se všechna auta svědomitě zařazovala doprava, vznikl by prostor na předjíždění. Takhle se vytvoří vláček za prvním blbem v levém pruhu, který nelze legálně předjet. KJe zajímavé, jak zrovna MrBob, který na jiných svých videích tepe za sebemenší náznak přestupku, tady prasí a omezuje a ještě to omlouvá.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Není to naopak. Honziss to popsal velmi dobře. Za ty kilometry, co mám v rukou, už tak nějak poznám, kdo chce jet rychleji a skutečně rychlejší je a kdo ne. Ne zřídka se stává, že se někdo rozohní z kopce, přiřítí se za prdel a zuřivě bliká, přejíždí z pruhu do pruhu a najíždí na auto před sebou, které má ovšem značně vyšší výkon, tudíž není důvod mu uhnout, protože když se levý pruh uvolní, tak nemá sebemenší šanci.
Na tomhle videu to tak sice nebylo, ale auto se přiřítilo (na to blikátko v masce zapomeňme, protože nemělo žádný význam) za vůz s kamerou, který měl před sebou 1,2,3-5 aut(?) a jel ve vláčku jako poslední. Věř, že i ostatní řidiči poznají, že chci jet rychleji než oni. Když uhnou, přidám. A v tomto případě ta A8 není rychlejší než auto, ve kterém jsem jel.
Tvou logikou, kdybych mu uhnul a pak se za něj zařadil a začal ho problikávat, tak by mi měl taky uhnout? To je to prasení a omezení? Vaříš z vody - stejně, jako při našem posledním sporu. Asi ti zůstala nějaká pachuť na patře a máš pocit, že teď mi to můžeš nandat...jako děcko, když mne budeš nazývat MrBob :-)

snad najdeš 10 rozdílů mezi tímto videem a videem, kvůli kterému si léčíš mindráček z mé existence:
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne úte 06 bře 15:51, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Pavelpu27 píše:Je to právě naopak. Pokud by se všechna auta svědomitě zařazovala doprava, vznikl by prostor na předjíždění. Takhle se vytvoří vláček za prvním blbem v levém pruhu, který nelze legálně předjet. KJe zajímavé, jak zrovna MrBob, který na jiných svých videích tepe za sebemenší náznak přestupku, tady prasí a omezuje a ještě to omlouvá.
Tak jeste jednou! Papir, fixka, anglicaky a jedem! :D :D :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

A co začít zákonem?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No tak šup ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Onboard videa

Příspěvek od Pavelpu27 »

Je to marný. Všechny světové zákony, modely i výzkumy se mýlí, protože MrBob to tak nějak pozná. Já to vzdávám. Budeme jezdit vlevo všichni a na světě bude líp.

Edit: promiň, ale po tom, jak se tady dlouhodobě prezentuješ, tě nemůžu považovat za řidiče, i když to máš v nicku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Tak proto je lepší, když dojdou argumenty, raději dotyčného přezdívku “zesměšňovat”. Tak to potom jo ;-)
Btw: nepředložil jsi zde jediný zákon, výzkum nebo model, který by byl zcela nepochybně porušen. Jenom pindy a invektivy...ty modele.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

řidičBOB píše:No tak šup ;-)
No tak pro začátek třeba:
Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačených na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění, otáčení nebo odbočování.
Řidič nesmí předjíždět
a) nemá-li před sebe rozhled na takovou vzdálenost, která je nutná k bezpečnému předjetí
b) jestliže by se nemohl bezpečně zařadit před vozidlo nebo vozidla, která hodlá předjet,
;)
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1533
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

sa cudujem ze mu vobec nieco vysvetlujete :)

dotycny o to ocividne nestoji, nechce tomu chapat, argumenty proste odignoruje, a bude mliet donekonecna to iste... proste Bob je hnup co blokuje lavy. Preco? No lebo preto!
Naposledy upravil(a) abgx1 dne úte 06 bře 21:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Ale já to nechci tahle hrotit, já s tím problém nemám... Já jen, že tedy striktně podle zákona... :D
Odpovědět