Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Někteří "dědci" mají v 69 lepší kondičku a celkový zdravotní stav než mnozí dnešní "borci" v 25-30.
Ovšem pokud přežil, doporučil bych mu jako obhajobu osvědčený epileptický záchvat.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od Spectral »

Nepřežil, rovnou na místo pro něj dojel pohřebák, takže problémy tohoto světa už řešit nemusí.
Mimochodem, ten řidič odtahovky má také těžká zranění.
:ar!
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

já si právě myslel, že ten v tý odtahovce to musel taky pekně koupit. ty dodávky nejsou kamiony a takovýhle bouračky nenosou moc dobře. takže bylo v jeho zájmu uhybat
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Právě proto mi nejde do hlavy, proč jel rovnou na něj. Dodávky tohoto typu jsou pojízdné rakve.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

Tak já si umím představit, že v té dodávce i zazmatkoval/ztuhnul. Ne nadarmo se říká, že v kritické situaci máme koukat tam, kam chceme uhnout a ne na problém samotný. Takže jestli týpek v odtahovce čuměl na Renault místo aby hledal únikovou cestu, tak to dopadlo, jak to dopadlo.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

řidičBOB píše:Naopak. Když se s někým potkat v podobné situaci, tak čelně. Na to je to auto stavěné. Alespoň tak praví teorie.
Tam se dalo projet druhou dodávkou, místa bylo dost, a když by ne, tak se to řeší vytlačením aut, co jedou stejným směrem.
Čelní střet je nejhorší varianta.
V Laguně zkušených řidičů moc nepotkáš, spíš kliďas nebo šílenec.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

EL_XEL píše:Tak já si umím představit, že v té dodávce i zazmatkoval/ztuhnul
Nezazmatkoval, myslel jsi řidiče ODTAHOVKY. Jednak nebyl "FURT VE STŘEHU" a potom patří do kategorie, co zásadně neuhýbá ničemu. "RADŠI MRTVÝ NEŽ UHNOUT" a kromě toho nedodržením odstupu neměl čas na reakci. Hlavně že má profesák \m/
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od x2005 »

18 mesiacov nepodmienečne a zákaz šoférovania na 9 rokov

https://www.expres.sk/131573/pamatate-s ... a-natvrdo/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Možná někde do 20sec bych řekl, že jako OK, není třeba hned skákat do škarpy, stačí plynule.
Ale dál už bych ho zavřel okamžitě i kdyby nedošlo k tomu vyvrcholení.
To evidentně nebyl jeho ojedinělý exces ale zásada, protože to není normální...

Z jiného soudku.
Mluvčí od dopraváků už dával médiím vyjádření, že na základě videa, budou postihovat řidiče, kteří neudělali na zablokované dálnici pruh pro IZS, 2500kč zpětně, tak jsem zvědav, zda to učiní. Jak jsem viděl včera nové videa z té kalamity 16.1 na D1, běhali tam záchranáři pěšky, protože neprojeli, nejdřív kamiony posunovali naváděli, pak už nebylo kam, a běhali s nosítkama, a zraněné přehazovali i přes svodidla do protisměru, aby prošli :-s
Někteří řidiči jsou HOVADA TOTÁLNÍ.
Že osobák neví která bije, no co se dá dělat, ale že to dělají profesáci, co tohle mají od roku 2006 každý rok na školení ??? WTF???
Za to bych nedával 2500czk ale 2500euro
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět