Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

řidičBOB píše:Ani jedno.
Ta je na novou zástavbu àla Octavie3. Hradní Superby jsou první Superby, co jí také používají. A nové přírůstky z posledního tendru na měřící speciály je budou mít také.
Btw: a není to výjimka - homologace říká, že tohle odpovídá ustanovení: na pokud možno nejvyšším bodě karoserie, atd.
Jde mně o to, jestli to mají posichrované tak, že pokud jim neuhnu (nevidím majáček na střeše), tak páchám hrůzný zločin.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Ano - páchal bys. Tahle auta mají právo přednosti v jízdě, protože jejich ta blikátka uvnitř, jsou homologovaná jako zvláštní výstražná světla.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od oxik »

S 0:38 nemám problém..viděl, nic nejelo, nikoho neohrozil ani neomezil..mimochodem za tou křižovatkou je strašně zbytečně dlouhá plná čára, na kterou osobně taky seru
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Já s tím problém mám...co kdybych se choval stejně, jenom místo nerespektování vodorovného značení, já pro změnu nedal blinkr a jal se odbočovat vlevo? ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

A nemal by si v tom pripade povinost dat predost v jazde autu(teda jemj) iducom vo vedlajsiom(odbocovaciom) pruhu?
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od oxik »

No, pak by samozřejmě nesl následky, ale s tím musí počítat, když se rozhodne takovou věc udělat, ne?
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Když už tak nutně potřeboval předjíždět, měl úkon až zahájit za křižovatkou (na plnou čáru sere bílý tesák, mám-li jako relativně zkušený vodič dostatečný výhled). Ovšem pan nedočkavý akceleroval v části vozovky určené k zpomalování a odbočení, tedy zachoval se velmi nepředvídatelně. Rozhodne-li se podobně nepředvídatelně např. lokality neznalý/nesoustředěný řidič jedoucí pomaleji v pravém pruhu náhle odbočit doleva a brzdit před odbočením, rozdíly v rychlosti při případném střetu už můžou být dost nebezpečné.
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

abgx1 píše:A nemal by si v tom pripade povinost dat predost v jazde autu(teda jemj) iducom vo vedlajsiom(odbocovaciom) pruhu?
Pokud je to na mne, tak se přiznám, že nerozumím otázce...a nebude to jazykovou bariérou, bo slovensky mluvím dost dobře ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Netrap ho a nahrej mu trochu ;)
To už tu na videu bylo, jak předjížděný sestřelil (Octavií myslím) předjíždějícího odbočováním bez signalizace včas před započetím úkonu akorát nevím, jak to tenkrát vyhodnotili, protože tam šlo o nesprávné předjíždění a nesprávné odbočování stejně jako tady :ymparty:
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět