Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

Stepan píše:Typickej kokůtek. Nemá to v ruce, ve zúžení se předjet bojí, ale jak stačí hodit cihlu na plyn, hned je z něj hrdina. Dneska jsem to přesně zažil. Jel jsem po D1 do Prahy dodávkou a přes 3 zúžení jsem si to napohodu sypal 95 tacho. Celou dobu v levým bez sebemenšího zaváhání. Pravej kolem 70km/h. Zamnou nikdo, předemnou taky nikdo, kromě jednoho přizdisráče s O3 Scout, který odmítal uhnout a byl zatažen do hry "Já mám otřískanou firemní dodávku a ty mi uhneš nebo tě uhnu já".

Ale hned jak zúžení skončilo, hned se na mě všichni ti obchoďáci v 1.6TDi oktách a i30 tlačili. Naštěstí jsem to měl prázdný(->lehký) a většině z nich nad 160 došla odvaha. Nebo jim to nejelo ;;)
Klasickej komplex vocasů v dodávkách... V tom levým ve zúžení nemáš co dělat, mistře, pochybuju, že je to tvoje krabicoidní žihadlo užší, než 2,2 m.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

2,375m včetně zrcátek. \m/
Jaký přesně komplex si mi to diagnostikoval? Je to stejné, jako překračovat rychlost... Pokud na nějaké porušení 361/2000Sb. mám správnou techniku, schopnosti a za daných okolností tím nikoho neohrozím/neomezím-->jedu. A je úplně jedno, jestli se bavíme o ježdění 200km/h+, odbočování na červenou doprava na přehledné křižovatce nebo o jízdě s dodávkou v pruhu, kde to není dovoleno...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Onboard videa

Příspěvek od Pavelpu27 »

No ty jsi dobrej idiot. Co se týče šířky, tak budiž, ale "buď uhneš ty, nebo tě uhnu" - to jako pod kola kamionu? To myslíš vážně? Měl by ses léčit, demente.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Zas to tak neber doslovně...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: není to tak zcela pravda. Konkrétně ve tvém případě chybí i zkušenosti, ale o to ani nejde. Jde o to, že 99 aut mineš v poho a to jedno trefíš. Buď ty jeho nebo on se víc přiblíží středu a už je to tam. A zbytek dálnice zablokovaný na x hodin. Stejné, jako kokoti, co to zkoiší projet pod mosty...v tom lepším případě se jenom šprajcnou, v tom horším rozjebou statiku mostu.
Když už se ve své argumentaci uchyluješ k demagogii, tak prosím srovnávej alespoň stejně závažné přestupky...200kmh a zákaz vjezdu jsou, i z pohledu tebou citovaného zákona, zcela odlišné přestupky :-)
Nejsem ten, co za každou cenu dodržuje předpisy...ale je porušovat a porušovat. Snad do vjemu toho rozdílu dorosteš ;-) Jenom doufám, že nepatříš k té bandě tupých, co se ještě rozčilují, když na ně někdo v tom levém zabliká nebo nedejbože zatroubí.
Btw: osobně jsem na dodávky v levém velmi alergický!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

řidičBOB píše:Jde o to, že 99 aut mineš v poho a to jedno trefíš.
Tyhle coby kdyby argumentace nemá nikdo rád. Chápu, že s věkem budu opatrnější, ale asi mi rozumíš, kam tim mířím. Já sice porušuji, ale počítám s tím, že pokud ostatní budou pokračovat ve svém chování a způsobu jízdy, nemůže se nic stát. Pokud na mě začnou najíždět, necítím vinu... Vidím v tom analogii s podjížděním.

Cpát se pod most, nebo naopak na most, pod který se nemůžu vejít nebo mě nemůže unést je úplně jiná hra. Nesrovnával bych to. Zatímco u dodávky vidím, zda se vejdu/nevejdu a rozhodit mě může jenom to, že na mě trouba vedle najede, v tvém případě nemáš odhad, protože prostě dopředu nevidíš s jakou rezervou ta značka počítá...
řidičBOB píše: Když už se ve své argumentaci uchyluješ k demagogii, tak prosím srovnávej alespoň stejně závažné přestupky...200kmh a zákaz vjezdu jsou, i z pohledu tebou citovaného zákona, zcela odlišné přestupky :-)
Doufám, že se shodneme, že závisí jak na okolnostech (můj děda jezdil skrz zákaz vjezdu k vlastnímu domu asi 30 let, protože jiná cesta tam nevedla. ) a také na technice (v mém autě je 200km/h+ v dálničních zatáčkách celkem rodeo, v otcově autě si akorát o stupínek zesílím rádio). Ale čistě teoreticky. Za 200km/h na dálnici hrozí větší postih než za zákaz vjezdu. Takže vlastně nejsem až takovej pirát. Za to vy všichni jo :D
Edit: + teda mně záleží daleko víc na tom, co se může stát za opravdový průser a ne co budu vysvětlovat na SO.

Nikdo na mě neblikal, protože mě nikdo nedojel. Kdyby dojížděl, tak uhnu. Ale naštěstí už to nemusím zjišťovat, od 15. se vracím zpátky na svoji ergonomickou židličku do klimatizovaného open spacu ;;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Na cobykdyby samozřejmě nehrajeme. Já už jsem tam takhle 2x stál vloni :-(
...a pak - ono se ti to jednou vymstí, až ti to tam nějaké rumunské (nebo podobné) hovado pustí na strěd. Věř, že s těma tunama ani nezjistí, že ti zruší půlku auta. A vina bude na tobě - ani se s tebou nebudou bavit. Ale, jak je psáno v jedné knize: každý strůjcem svého štěstí jest.
Ad věk: musím říct, že ani v 18ti jsem nejezdil jako megahovado, i když v té době jsem měl 320i R6. Vlastně nikdy jsem nějezdil tak, abych u toho nepřemýšlel - horizonty, plné čáry, zprava, rychlost - neohrozit a neomezovat ostatní - to je základ, kterého se držím. Čím je člověk ale vyježděnější (u mne už přes 2mio km na krku), tak si paradoxně víc dovoluji, pokud na to mám auto. Je jasný, že v Multivanu jezdím jinak než v GR, apod.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Stepan píše:... od 15. se vracím zpátky na svoji ergonomickou židličku do klimatizovaného open spacu ;;)
No zaplaťbůh...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »


dalsi retard, tento uz seriozny...
ide si 40-50kmh, nastavuje si GPS, zatrubim nanho zeby o mne vedel, kukne na mna, otoci sa, a tuka dalej do GPS... nechapacky
Odpovědět