Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1946
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Fakáček skutečně na videu díky nízkému bitratu i přes vysoké rozlišení rozpoznat prakticky nelze, ale podle toho, jakým způsobem měl podezřelý vysunutou ruku z okýnka, tam s největší pravděpodobností hraničící s jistotou byl přítomen.

GH a MJ si mohou zopakovat teorii autoškoly, aby nebyli za debyli, a řB si třeba sníží dávky testosteronu v rámci TRT, aby si zbytečně neobíjel klouby na rukou o tvrdé sklo. :ymhug:
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Onboard videa

Příspěvek od MadJoe »

Kdo rika, ze mam ridicak? :)) B-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27107
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Nikoliv na základě přestupku...na základě jeho dalšího chování.
Nevím jak ty, ale já, když udělám něco podobného a někdo na mne zatroubí/zabliká, tak se omluvím a neukážu mu fakáče...ale asi jsme každý krapet jiní.
Btw: moje poznámka o jeho přestupcích nebyla proto, co sis z toho vytáhnul ty, ale proto, že ve svém postu jsi vytýkal mě, že jsem přejel zebru, ale na o jeho jednání v podstatě nic - jenom, že vlastně v pohodě. Chápeme?
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne čtv 07 kvě 11:02, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27107
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

LB: tesťák neberu ;-) A klouby/kosti jsem měl dycky cajk :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

Jednoznacne ten typek bol curacik na ntu. Ako pochopim, ked nemal SPZ z daneho kraja, resp. ze to bol cudzinec a len zle sa zaradil do pruhov, aj ked su samozrejme navestne tabule ,ale vacsina vodicov na to ani nepozera, ako je radenie pruhov v krizovatke.
A ako sa spominalo, namiesto toho, aby sa ospravedlnil, lebo urobil curakovinu, tak este bude hrat frajera.
Neznasam hovada,co vie,ze spravil zle, ale uz nema to ego na to si to priznat. Ja tiez s tym nemam absolutne problem sa ospravedlnit, ked vystrojim blbost. Co sa mi uz ale nastastie dlho nestalo. O:-)
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Onboard videa

Příspěvek od MadJoe »

řidičBOB píše:Nikoliv na základě přestupku...na základě jeho dalšího chování.
Nevím jak ty, ale já, když udělám něco podobného a někdo na mne zatroubí/zabliká, tak se omluvím a neukážu mu fakáče...ale asi jsme každý krapet jiní.
Btw: moje poznámka o jeho přestupcích nebyla proto, co sis z toho vytáhnul ty, ale proto, že ve svém postu jsi vytýkal mě, že jsem přejel zebru, ale na o jeho jednání v podstatě nic - jenom, že vlastně v pohodě. Chápeme?
Chapeme az moc dobre. Na zaklade jeho prestupku jsi je zacal delat taky a jeste ses zacal chovat horsim zpusobem nez on sam.
Kazdy ma obrazek :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27107
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Rozumím: vrána vráně oko nevyklove ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27107
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Tak dneska další...pokusil se mne vytlačit z pruhu, ve kterém jsem jel, protože se tam prostě chtěl najednou zařadit, i když jel celou dobu vlevo. Po zatroubení se o to pokusil ještě jednou, tentokráte při přejezdu do levého (asi aby mne vytrestal) a pak následoval fakáček. Zastavit nechtěl, místo toho zavolal 158 a nahlásil mne za agresivní jízdu. S PMJ jsem si to vysvětlil u videa, které sem dávat zatím nebudu, protože na dotyčného jsem podal oznámení.
Screenshot 2020-05-07 20.46.54.png
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

je to tím, jak dneska mají všichni pocit, že mají na všechno právo... pár let nazpátek jsme se tu bavili kompilacemi z ruských silnic a teď už to tady máme skoro taky
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

no to ma pose... Fakt tym ludom kvalitne praska na zavity. Lenze to si podakujme nasim aparatom. Oni nechcu takych ludi dostat z ciest, lebo to by potom nemali komu predavat auta, poistky, nemal kto platit pokuty, kto tankovat pohonne hmoty, kto platit servisy. Ale to je na tom to smutne, nejaka bezpecnost a pravidla je tym hore u kakaovej dierky.
Odpovědět