Testy p. Jandy na okreskách

Zajímavá automobilová videa z celého světa.

Re: Testy p. Jandy na okreskách

Příspěvekod Bond007 » pát 15 kvě 12:31

Btw libi se mi, jak dokaze 8 let stare video zaujmout :D
X Drive 4.0 D
Bond007
Letec

Příspěvekod Bond007 » pát 15 kvě 12:33

coques píše:Z toho videa ide fakt strach, pochybujem, že by bol niečoho takého PJ schopný. Prepokladám, že aspoň nejakú základnú mieru súdnosti a zodpovednosti mal aj za mlada.

btw slo by presne konkretizovat z ceho jde strach? :) na tom videu vidim par moznosti kdy by se dalo byt rychlejsi, ale zadnej moment, kde hrozilo cokoli nebezpečného :)
X Drive 4.0 D
Bond007
Letec

Příspěvekod řidičBOB » pát 15 kvě 13:34

cajoch píše:...Janda je elegán, ctí styl, jede hlavou...

Souhlasím, ale potkal jsi ho někdy v provozu?? :))
--> Srdce má své důvody, o kterých rozum nic neví <--
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod goes » pát 15 kvě 14:17

ano PJ jezdi super, jen ho ostatni nechapou :) ja s nim jel asi trikrat nebo ctyrikrat a za tyto projizdky jsme byli 2x v situaci, kdy to nemel vubec v rukou a sve rezii, ale diky nahode to dopadlo dobre. A s ohledem na to, ze cim dele jsem ho znal, tim vice v nem bujel pocit nesmrtelnosti, neohrozenosti, sobeckosti apod. tak slo-li to timto tempem dal, tak si nedelam iluze, jak jezdi dnes.
goes
Elektro Expert

Příspěvekod x2005 » pát 15 kvě 15:20

goes píše:..... cim dele jsem ho znal, tim vice v nem bujel pocit nesmrtelnosti, neohrozenosti, sobeckosti apod. tak slo-li to timto tempem dal, tak si nedelam iluze, jak jezdi dnes.

:)) :)) :))
x2005
Letec

Příspěvekod ST4LK3R » pát 15 kvě 17:15

Mě by spíš zajímalo, kam se pjanda poděl... sice nám dělá testy ale na foru nebyl už ani nepamatuju... možná jsem něco přehlídl, ale fakt by mě to zajímalo...
ST4LK3R
Autoškolák

Příspěvekod pavproch » pát 15 kvě 21:03

goes píše:ano PJ jezdi super, jen ho ostatni nechapou :) ja s nim jel asi trikrat nebo ctyrikrat a za tyto projizdky jsme byli 2x v situaci, kdy to nemel vubec v rukou a sve rezii.

Já s nim jel jednou a i dyž sem si pak musel měnit spodní prádlo, tak musím uznat, že to měl 100% času pod elegantní kontrolou
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod KDB » sob 16 kvě 07:19

Koza má vždycky pravdu!
Tak jí to nekaž. :D
MG - radost až na kost.
KDB
Mistr volantu

Příspěvekod lampa » sob 16 kvě 10:03

Bond007 píše:
coques píše:Z toho videa ide fakt strach, pochybujem, že by bol niečoho takého PJ schopný. Prepokladám, že aspoň nejakú základnú mieru súdnosti a zodpovednosti mal aj za mlada.

btw slo by presne konkretizovat z ceho jde strach? :) na tom videu vidim par moznosti kdy by se dalo byt rychlejsi, ale zadnej moment, kde hrozilo cokoli nebezpečného :)

Na ty dalnici je to hrozne bezohledny. Stacilo by, aby v momente, kdy se nekoho rozhodne predjet, by se mu ten dotycny rozhodl uhnout prave do pruhu, kterym ho chtel predjizdet. A to prejizdeni pres tri pruhy tam a zpet, bejt tam treba ukaplej olej, tak je frajer v hodinach ani nevi jak. Taky pokud se na nekoho rozjedu dvoustovkou, tak se muze leknout a uhnout do vedlejsiho pruhu bez kouknuti do zrcatka, kde jede dalsi auto. A argument, ze to nebude chyba ridice BMW fakt neberu.
lampa
Řidič začátečník

Příspěvekod Brus » sob 16 kvě 10:20

Pravidelně potkávas na dálnici ukaply olej, ze :-)

A pokud někdo prejizdi z pruhu do pruhu bez zrcátek tak to opravdu nemůže byt chyba nikoho jiného, takový řidič by měl vrátit řidičák
"ESC Sport" - function for very experienced drivers

Pravda vyděsí
Brus
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Videa s auty a o autech