Další zajímavá autovidea

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od EL_XEL »

Už tady byla tahle perla? :-D

Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Shr3k »

Ti si pána s exotickým příjmením teda rozebrali... :D
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Spectral »

Velmi zajímavé, a to jsem rozuměl sotva třetině. Nenašla by se hodná duše, která by to převyprávěla?
Děkuji
:ar!
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Bond007 »

Shr3k píše:Ti si pána s exotickým příjmením teda rozebrali... :D
Reagoval bys stejně, kdyby šlo o průměrného heterosexuální ho bělocha?
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Bond007 »

Spectral píše:Velmi zajímavé, a to jsem rozuměl sotva třetině. Nenašla by se hodná duše, která by to převyprávěla?
Děkuji
Jo, zkurveni fizlove na kolech buzerovali někoho za to, ze se jim zdálo, ze má moc hlučnej výfuk
;;)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Spectral »

Bond: No, to je ta část, kterou jsem pochopil :D Navíc tohle by mi asi došlo, i kdyby mluvili ve svahilštině. Spíš mě zajímá, jak to bylo s tím TUVem. On jim při kontrole dal papíry z TUV, švestkám se to stejně nezdálo, tak rozhodli o převozu na zkušebnu, kde ověří, zda ty papíry odpovídají realitě. No a pak nevím, jak dopadla ta zkouška, když měřili hlasitost výfuku, a co pak vykuchali z toho motorového prostoru... Tipoval bych nějaký tuning-bazmek, kterým se dala otvírat klapka výfuku víc, než jak bylo původně nastaveno a schváleno tím TUVem. Čili kvůli tomuto zařízení to ztratilo technickou způsobilost a na tomhle toho čmouda uvařili. Tak nějak, nebo jinak?
:ar!
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Bond007 »

Spectral píše:Bond: No, to je ta část, kterou jsem pochopil :D Navíc tohle by mi asi došlo, i kdyby mluvili ve svahilštině. Spíš mě zajímá, jak to bylo s tím TUVem. On jim při kontrole dal papíry z TUV, švestkám se to stejně nezdálo, tak rozhodli o převozu na zkušebnu, kde ověří, zda ty papíry odpovídají realitě. No a pak nevím, jak dopadla ta zkouška, když měřili hlasitost výfuku, a co pak vykuchali z toho motorového prostoru... Tipoval bych nějaký tuning-bazmek, kterým se dala otvírat klapka výfuku víc, než jak bylo původně nastaveno a schváleno tím TUVem. Čili kvůli tomuto zařízení to ztratilo technickou způsobilost a na tomhle toho čmouda uvařili. Tak nějak, nebo jinak?
Tak jsem si to pustil ještě jednou, protože tuhle část jsem předním přeskočil...první zkouškou to auto prošlo, ale nesedělo jim to k tomu jak to auto znělo den předtím a tak ho kuchali dal, až našli nějakém rádiem ovládanej ventil ve výfuku....
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Bond007 »

Ale představa ze se mi fizlove a spol vrtaji v mým autě se mi tak příčí, ze by mě spis řešili za napadeni :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od blah »

plus na konci jeste zjisti ze neplati dane, takze auto bude u fizlu dokud nezaplati. Taky zminuji ze tyhle problemy se s nim resily opakovane. A jestli spravne rozumim, prijde i o ridicak? 8-x


A celkove jde o cloveka kterej ma na krku i dost dalsich veci, corky, padelani a tak. Jak jsem obecne proti velkym pravomocem policie, myslim ze tady (spis vyjimecne) se docela trefili.
Naposledy upravil(a) blah dne stř 19 črc 18:14, celkem upraveno 1 x.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Další zajímavá autovidea

Příspěvek od Spectral »

Aha, díky. No tak to byli fakt důkladní, šmejdi. To o těch daních a řidičáku jsem vůbec nezachytil.
Ad napadení: Jo, tomu bych se nedivil.
Shodou okolností dneska ráno zase brali mě. Na začátku ostré řeči, že jsem přišel o papíry a jdeme do správního, protože jsem překročil o xxx km/h, o 2 minuty později vracel doklady s tím, ať teda jedu, ale netlačím tolik na plyn... A to tenhle patřil k těm slušnějším.
:ar!
Odpovědět