Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

tohle je standard, vybírají řidiče podle toho, kdo jezdí víc v prostředním...
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Onboard videa

Příspěvek od Pavelpu27 »

To rhinos - to si léčíš mindráky, nebo to myslíš vážně? Podíval jsem se na tebou prezentovaná videa a v drtivé většině jsi to ty, kdo se chová jako imbecil. To, že ti někdo vjede 200m před auto z vedlejší, že si někdo splete výjezd z kruháče a otáčí se, že někdo nepochopí skutečně debilní zatáčku někde za Plzní - co je na tom? Ty ses nikdy nespletl? Přestaň si tady honit ego a začni se chovat trochu ohleduplně.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5517
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Autobusáci mě osobně už asi ničím nepřekvapí, procento dementnosti je tam vysoké.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

...zejména u žluťáků je snad demence základním předpokladem k přijetí do pracovního poměru.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od oxik »

Pavelpu27 píše:že si někdo splete výjezd z kruháče a otáčí se, že někdo nepochopí skutečně debilní zatáčku někde za Plzní - co je na tom? Ty ses nikdy nespletl? Přestaň si tady honit ego a začni se chovat trochu ohleduplně.
Taková ta klasická poučka z autoškoly - počítat se zajetím ti nic neříká? Když přejedeš výjezd na dálnici, taky začneš couvat?.. Tolerovat se dá hodně věcí, ale je třeba si nastavit nějakou hranici, protože jinak za chvíli můžeme tolerovat znásilňování a zabíjení.
ninko
Autoškolák
Příspěvky: 47
Registrován: pát 14 čer 09:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od ninko »

ja sa stale drzim mr. beana. ak si nie som isty vyjazdom, otocim sa este raz. a blinker dolava na kruhaci je zbytocny ;)
thesis, c3, bravo
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27129
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To je právě ono - člověk si řekne: no co, spletl jsem si odbočku, dyť se z toho nikdo neposere...nezastavil jsem na STOPce, dyť se z toho nikdo neposere...nedám přednost v jízdě, dyť má snad blbec na hlavní brzdy... Ale takhle to nefunguje. Dokud to nikoho neomezuje, ať si každý dělá, na co má koule...ale legrace končí tam, kde začne někoho jiného omezovat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Onboard videa

Příspěvek od rhinos »

Pavelpu27 píše:To rhinos - to si léčíš mindráky, nebo to myslíš vážně? Podíval jsem se na tebou prezentovaná videa a v drtivé většině jsi to ty, kdo se chová jako imbecil. To, že ti někdo vjede 200m před auto z vedlejší, že si někdo splete výjezd z kruháče a otáčí se, že někdo nepochopí skutečně debilní zatáčku někde za Plzní - co je na tom? Ty ses nikdy nespletl? Přestaň si tady honit ego a začni se chovat trochu ohleduplně.
a kdyby se také oni chovali ohleduplně tak hodinu nepřemýšlí na vjezdu na hlavní a nevrazí to tam když už to zavání minimálně omezením druhého řidiče, nezlob se na mě ale nikdy by mě nenapadlo otočit se na sjezdu z kruháče. Nenapadne mi vjet někomu do cesty aby on musel výrazně brzdit. To jsou pro mě základy slušného chování k ostatním řidičům. Pokud je pro tebe normální vjet na hlavni před přijíždějící vozidlo a dál si to ploužit svou bezpečnou třicítkou mimo obec tak mě to normální nepříjde.
Taky jsem zažil jednoho co se spletl a přejel svůj stojan na benzince a pak bez kouknutí do zrcátka do mě kvalitně nacouval....když couval poprve tak jsem ještě stihl uhnout ale podruhe už jsem neměl kam...taky jen drobná chybička a každý děláme chyby... :)
Mimochodem nikdo tě nenutí se na ty videa dívat :D
a navic jsme mimo tema ;)
Citroen C4 GP
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Onboard videa

Příspěvek od Pavelpu27 »

Zkusím odpovědět na některá ta videa konkrétně:
1. Pokud jsem to video dobře pochopil, tak někdo zvolil na kruháči špatný výjezd. Uvědomil si to hned a chtěl se otočit kolem ostrůvku. Nevyšlo to a musel si couvnout. To se jako nikdy nikomu nestalo? Já klidně přiznám, že mě jo.

2. Superb - z videa je vidět, že těsně před supem jede ještě černá octávka. Takže je velmi pravděpodobné, že sup dával při připojování přednost ještě právě té oktě. Vzhledem k tomu, že je to ta octa, která jede pomalu, protože jinak by superbu ujela, tak si fakt nemyslím, že je to chyba superba. A přednost je, že ty nemusíš NÁHLE měnit rychlost jízdy. Tohle myslím, bylo ještě celkem OK. Chápu, že to nepotěší, ale prezentovat to jako prasárnu?
Edit: tak ne, okta se napojovala spolu se supem, který si klidně mohl myslet, že stihne v pohodě zrychlit na přiměřenou rychlost. celý problém způsobil strejda v oktávce, který jel příliš pomalu. Řidič supa byl zřejmě stejně nasr..., jako ty.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Onboard videa

Příspěvek od rhinos »

já už na to nechtěl reagovat protože vlákno je o videích.
Ale co už ;)
Neříkám že to občas neprasím ale v jiné rovině než že někam někomu vjedu.

ad1: tohle by mě opravdu nenapadlo. Stejně jako když přejedu odbočku tak se přece neotočím do protisměru ale pojedu v klidu dál a sjedu jinde

ad2:ano teď to máš dobře ;) ale přesto je tam STOP a on prostě vyjel hned za tím octavistou a kdyby se rozhlídl...on se podle mě nerozhlédl a prostě jel. Je možné že o mě ani moc nevěděl a nemohl zhodnotit správně dopravní situaci. Ale to už je na něm...na druhou stranu jsem na jeho konto nic expresivního nenapsal. Nazval jsem ho jen supermanem :D
Citroen C4 GP
Odpovědět