trackday

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.

Re: trackday

Příspěvekod Vrooom » úte 20 bře 08:29

Jako myslis, ze by sis to mohl mezi nakupem na pokladne a prichodem k autu rozmyslet? :-D
Vrooom
Letec

Příspěvekod Bond007 » úte 20 bře 08:39

nepridate se nekdo 10.5. do mostu na akci KSA?
pocket rocket 40i
Bond007
Letec

Příspěvekod Vrooom » úte 20 bře 08:50

jarka píše:Jestli budu mít natuněný auto, volnej den o víkendu a počasí nebude na ho.no jako teď a bude se mi chtít :) - tak možná pojedu s kámošem do Mostu v rámci nějaký akce 29.3. s AMB (150,- za 10min). Takový malý test novýho nastavení před Ringem (btw: tam budeme o víkendu po 27.4. kdyby někdo jel ;) ).

Je k tomu vic info? Jak je to s ubytovanim a tak?

Bond: o co go? Nejaky dalsi info?
Vrooom
Letec

Příspěvekod jarka » úte 20 bře 09:08

Jsem na týhle akci jen přílepek, takže s ubytkem bohužel nepomůžu. Jinak podle plánu, bychom tam rádi byly už na páteční jízdy. Jestli pojedu (nevím jak na tom bude auto - doufám, že jo), tak jsem si říkal že bych vyjížděl už ve čtvrtek a spal někde na půl cesty a v pátek tam dorazil čerstvý. Takový malý road-trip :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jarka
Letec

Příspěvekod M.Z. » úte 20 bře 09:28

Vrooom píše:Jako myslis, ze by sis to mohl mezi nakupem na pokladne a prichodem k autu rozmyslet? :-D

Dá se objednávat i onlajn.
M2
Coupe JCW
M.Z.
Letec

Příspěvekod Bond007 » úte 20 bře 09:55

Vrooom píše:
jarka píše:Jestli budu mít natuněný auto, volnej den o víkendu a počasí nebude na ho.no jako teď a bude se mi chtít :) - tak možná pojedu s kámošem do Mostu v rámci nějaký akce 29.3. s AMB (150,- za 10min). Takový malý test novýho nastavení před Ringem (btw: tam budeme o víkendu po 27.4. kdyby někdo jel ;) ).

Je k tomu vic info? Jak je to s ubytovanim a tak?

Bond: o co go? Nejaky dalsi info?

Čtvrtek 10.května 2018 - Popis akce: volné klubové jízdy po celý den

Přibližný program: jízdy na okruhu od 09:00 do 18:00 (běžná klubová akce)
polední přestávka 13:00 – 14:00
(může se změnit) hodinové teoretické školení o sportovní jízdě (pokročilé i začátečníky)
catering a VIP salonek po celou dobu konání akce
pocket rocket 40i
Bond007
Letec

Příspěvekod Vrooom » úte 20 bře 11:01

M.Z. píše:
Vrooom píše:Jako myslis, ze by sis to mohl mezi nakupem na pokladne a prichodem k autu rozmyslet? :-D

Dá se objednávat i onlajn.

toho 2.4. jen na miste.

jarka píše:Jsem na týhle akci jen přílepek, takže s ubytkem bohužel nepomůžu. Jinak podle plánu, bychom tam rádi byly už na páteční jízdy. Jestli pojedu (nevím jak na tom bude auto - doufám, že jo), tak jsem si říkal že bych vyjížděl už ve čtvrtek a spal někde na půl cesty a v pátek tam dorazil čerstvý. Takový malý road-trip :) .

Hm, mne taky neco boucha vzadu, jakoby od diffu, ted to stalo snad 3 tydny v servisu a nic spatnyho nansli :-( ...
Vrooom
Letec

Příspěvekod jarka » stř 21 bře 09:07

Tak to já doufám, že nějaký skrytý šotek není - jen prostě čekám ve frontě za závoďákama, než se na mě dostane řada na klasický malý zbrojení. Dneska jsem měl nějaký malý splín, tak jsem to vyřešil novou koncovkou výfuku, kterou jsem dlouho zvažoval a teď byla v akci za dobrý peníz. Těším se až se to všechno nazbrojí, jak to zas bude trochu jiný auto.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jarka
Letec

Příspěvekod Snowman000 » stř 21 bře 13:28

Na nieco takoveto bych chcel niekedy ist :ymhug:

Tiez by ma zaujimalo ze jak sa k niecomu takemu da dostat z tej opacnej strany, ze jak sa clovek stane tym spolusediacim ;;)
"If in doubt, flat out" - Colin McRae 1968-2007

"Co si sami neodřídíte, to nemáte, na všechno ostatní je tady Playstation." - Pavel Janda
Snowman000
Letec

Příspěvekod Vrooom » stř 21 bře 20:29

jarka píše:Jsem na týhle akci jen přílepek, takže s ubytkem bohužel nepomůžu. Jinak podle plánu, bychom tam rádi byly už na páteční jízdy. Jestli pojedu (nevím jak na tom bude auto - doufám, že jo), tak jsem si říkal že bych vyjížděl už ve čtvrtek a spal někde na půl cesty a v pátek tam dorazil čerstvý. Takový malý road-trip :) .

Nevis jak je to se shanenim ubytovani treby tyden pred odjezdem? Byva to zaplneny? Nejaky doporuceni na hotel? Rad bych se tam vydal a mel sebou nejakyho pruvodce :-)
Vrooom
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Naučte se lépe řídit