Dívka za volantem?

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Emsomsakova
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26 srp 08:38

Dívka za volantem?

Příspěvek od Emsomsakova »

Zdravím,na začátek se představím je mi 18 let, a odmalička jsem byla spíše na autíčka než na panenky :) a to mi také zůstalo do dnes. Musím říct že podle mého názoru pro většinu slečen je řízení ( učení ) se řídit noční můra ale pro někoho třeba pro mě to byla zábava která mě nikdy nepřestane bavit. Od 17 let mě přítel bral na parkoviště, stavěl mi překážky na projíždění, procouvávání a podobné i když mi to nešlo, i když se stalo že sem kužele které s každé strany od auta byly 5cm shodila vydržela jsem, jezdila a jezdila dokud to nebylo perfektní, to samé couvání. Smykovat a učit se správně ze smyku vracet volat na zasněženém parkovišti které má 50x50m jsem vydržela hodiny a hodiny. Učit se dávat mezi-plyn byla sranda. Rozhodující bod nastal když se přítel koupil BMW E36 2,5l, kdyby jste viděly můj výraz když mi poprvé v zatáčce ustřelil zadek auta, bylo to užasné následovalo neustále jezdění na parkoviště a tam blbnou, pálit kola na dráty. A právě proto se vás ptám kde slečna v České republice najde uplatnění mezi tolika chlapama které babu za volantem nemůžou vystát ? :)

Děkuji za odpovědi na fóru ale i za váš čas.

Em ;)
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od d1.8t »

Jak by sis to uplatnění představovala? :-?
RWD
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od karelpipa »

:x
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16360
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od pavproch »

no nevím, nevím, to uplatnění sa těžko bude hledat bez uvedení základní i příplatkové výbavy, stavu, provedené údržby, fotek exteriéru i interiéru.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od mmira »

kdybych nebyl gentleman, tak bych vzhledem k davno zavedenym zvyklostem zadal o zverejneni fotky za volantem driftujici 325i s ceduli Autofoum a dnesnim datem.

protoze ale jsem gentleman, tak ji hezky privitam, popreji hodne stastnych kilometru za volantem a doplnim to pozvanim na nekterou z nasich zridka poradanych akci :-).

a dodam, ze u nas je vitan kazdy bez ohledu na pohlavi. uz jsme tu jednu takovou zavodnici, co si troufla na Nordschleife, meli. jen na nas v posledni dobe nejak kasle.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od d1.8t »

pavproch píše:no nevím, nevím, to uplatnění sa těžko bude hledat bez uvedení základní i příplatkové výbavy, stavu, provedené údržby, fotek exteriéru i interiéru.... :D
Jaká údržba? Ta bude sotva zajetá. ;;)


A teď vážně. Co může člověk mít proti takovýhle ženský?

RWD
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od Bond007 »

d1.8t píše:
pavproch píše:no nevím, nevím, to uplatnění sa těžko bude hledat bez uvedení základní i příplatkové výbavy, stavu, provedené údržby, fotek exteriéru i interiéru.... :D
Jaká údržba? Ta bude sotva zajetá. ;;)


A teď vážně. Co může člověk mít proti takovýhle ženský?

tak drifting mi prijde takova ujeta zabava, ale zas když to někdo umi tak se na to da i divat :) skoda ze je tam videt jen v aute, a nevyleze ven :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27034
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od řidičBOB »

mmira: Simonka?? ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od d1.8t »

Bond007 píše: tak drifting mi prijde takova ujeta zabava, ale zas když to někdo umi tak se na to da i divat :) skoda ze je tam videt jen v aute, a nevyleze ven :D
Důležitý je, že s tím koláčem umí točit dost dobře, ne? :)
RWD
milho
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29 srp 12:58

Re: Dívka za volantem?

Příspěvek od milho »

buď jdi jezdit rally slalomy nebo zkus taxi :)
Odpovědět