Czechring - jarní poježdění

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bambus
Pan Řidič
Příspěvky: 270
Registrován: pát 09 zář 11:26
Bydliště: <>

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od bambus »

Zajímavé, že jsem vždy na špatné straně objektivu ;) Nájezdovou rychlost nevím, pořád se mi nedaří propojit Torque a Google earth. Asi to bylo větší než malou rychlostí.

Aktualizace, odnesl to pomocný rám pod motorem držící chladiče.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2807
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od jarka »

Tipuju 59kmh dle gps - jsi neskutečnej letec. Já měkota jsem se tenhle rok poprvé odhodlal k 60kmh dle proměřujícího tachometru (reál tak 52) a auto se jen nadneslo. Budou fotky pls?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
opc
Autoškolák
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 02 dub 08:59

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od opc »

Měl bych dotaz na místní návštěvníky okruhů. Neplánujete nějakou podobnou akci na větším okruhu (Most, Brno)? Já jsem jezdil zatím jenom v Sosnové. Vždycky si to tam užiju (samozřejmě tam za den oddělám pneumatiky, ale to k tomu tak nějak patří), ale chtěl bych někdy zkusit i větší okruh. Rád bych se ale přidal k někomu kdo už to zná, trochu poradí co a jak a nebudu na to sám.
OPC
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od mmira »

organizace takove akce na velkem okruhu je problem, stoji to hodne penez a tim je potreba zajistit ucast velkeho poctu ucastniku. takze tezko se neco takoveho uskutecni. doporucuji mrknout na terminy volnych jizd v brne a zkusit se domluvit treba s jarkou.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2807
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od jarka »

Je to jak píše Míra, velký okruh už je v takovýmhle formátu o velkých penězích a to už je problém. Nejlepší jsou volné jízdy. V Brně je to dost omezený - pořádají testování pro veřejnost vždycky dvě 25min jízdy po sobě nějak navečer. Sice je to za lepší peníze (myslím 500 za stint), ale termínu je málo a lidí na okruhu docela hodně. Most je lepší (termíny, počet lidí na trati), jen cenově to vychází na 1100 za 25min stint. Předběžně plánuju jet jezdit 5.5 do Mostu, ale tam jsou jen 4 stinty tak bude málo času. Ale třeba na správnou stopu a zorientování ti dost pomůže simulátor a pak už je to jen o ježdění a tom co vydrží technika. Auto by mělo být 100% v cajku, olej na horní měrce a před jízdou je potřeba ufouknout gumy (mám zkušenosti jen s fwd, tak na předku dejme tomu cca 0,3-0,4bar zadek 0,2-0,3bar). Ideální dát první stint poznávací, zkontrolovat tlaky a pak dát druhý rychlý. Pokud si nejsi jistý brzdama, tak třeba prokládat rychlý kolo jedním chladícím.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
bambus
Pan Řidič
Příspěvky: 270
Registrován: pát 09 zář 11:26
Bydliště: <>

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od bambus »

Fotky jsou ke stažení zde. heslo je: flylagunafly
Neměl jsem moc prostoru na úpravy, spousta fotek je relativně rozmazaných (zejména ty focené na automat. režim).
Na fotkách by neměl být nikdo, kdo si to nepřál. Pokud by někdo chtěl, tak mohu zaslat RAW v plném rozlišení.
Francisovi dodatečně díky za fotky, na jeho výraz při druhém průletu přes most dlouho nezapomenu...
Naposledy upravil(a) bambus dne úte 05 kvě 08:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
opc
Autoškolák
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 02 dub 08:59

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od opc »

Díky za info. Samozřejmě jsem nepředpokládal žádnou organizovanou akci. Spíš mě zajímala možnost přidat se k někomu při volných jízdách, projet si s ním stopu, apod. Neplánujete někdo 14.5. Brno? Mám to tam o dost blíž než do Mostu.
OPC
Robert
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11 bře 20:45
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od Robert »

Díky za fotky!

Budou ještě videa z GOPRO, jen je problém se stávkujícím počítačem v kombinaci s nemocí kolegy, kterej video zpracovává. Snad v nejbližších dnech...
Uživatelský avatar
Raďas
Autoškolák
Příspěvky: 97
Registrován: úte 19 srp 20:35

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od Raďas »

A co Vysoké Mýto? Je to malicky, ale...
Uživatelský avatar
Ihope995
Autoškolák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 20 čer 07:34

Re: Czechring - jarní poježdění

Příspěvek od Ihope995 »

Hoši, sorry za zpoždění jsem nějakej nemocnej tak mi to trvalo, navíc můj notebook není zrovna udělanej na dělání Videí. Takže místo GoPro Studia jsem to dělal v Movie Makeru (tomu odpovídá kvalita videa). O víkendu zkusím udělat nějakou lepší verzičku. :-bd

Jinak za mě akce byla super, mockrát děkuju všem co mě svezli a doufám že ještě nějaký ten okruh podniknem. B-)

A tady máte video :ymhug: :)
Nebát se.... !
Odpovědět