trika s logem Autofora

O všem co se týká našeho webu.
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od Pajjoun »

"K celkové objednávce bude připočteno poštovné a balné ve výši 69,- Kč."
TSs
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od pavproch »

tak ježíšek je slepý, no.... halt (stará) vrána k (starýmu) vránovi... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od Pajjoun »

Tak pokud jsou vrána a vraňák tak starý, jak o sobě tvrdí, tak se to dá omluvit, bylo to opravdu malym písmem. ;-) :D
TSs
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od pavproch »

vránovi s vránovou dohromady už táhne na devadesát... :D takže fklidu... ;)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
eshop
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: úte 08 lis 11:12

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od eshop »

pavproch píše:ježíšek si mi postěžoval, že sice už objednal triko (a to dokonce i trefil správnou velikost), ale že prý se ani nedozvěděl, kolik bude platit za poštovné, natož aby mu přišlo potvrzení o přijetí objednávky..... :-?
ty jo, ale já odepisovala dnes večer před sedmou, tak že by to nepřišlo? :-\ to je divný...
Gábina
eshop@autoforum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od pavproch »

vránová není aktuálně na mailo-příjmu, čumí na ester v telce...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od goes »

stale vam tam chybi kopec informacnich povinnosti, ktere uklada napr. OZ ;) ty OZ videt COI, tak si zgustne... ;) a to nemluve o tom pravne neplatnem ustanoveni o moznosti zruseni kupni smlouvy ze strany prodejce ;)

a at nejsem zly a pomaham, tak treba:
§ 53 - chybi vam cast 4) zcela 8)
§ 53a vetsina z (1) Při použití elektronických prostředků2c) musí být součástí návrhu kromě informací podle § 53 odst. 3 rovněž informace o tom, zda je smlouva po svém uzavření dodavatelem archivována a zda je přístupná, informace o jednotlivých technických krocích vedoucích k uzavření smlouvy, informace o jazycích, v nichž lze smlouvu uzavřít, informace o možnosti zjištění a opravování chyb vzniklých při zadávání dat před podáním objednávky a informace o kodexech chování, které jsou pro něj závazné nebo které dobrovolně dodržuje, a jejich přístupnosti při použití elektronických prostředků; to neplatí při jednání výlučně výměnou elektronické pošty nebo obdobnou individuální komunikací.
eshop
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: úte 08 lis 11:12

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od eshop »

goes píše:stale vam tam chybi kopec informacnich povinnosti, ktere uklada napr. OZ ;) ty OZ videt COI, tak si zgustne... ;) a to nemluve o tom pravne neplatnem ustanoveni o moznosti zruseni kupni smlouvy ze strany prodejce ;)
díky, že si takových věcí všímáš. Ne, opravdu. Jestli jsi v tomhle zběhlý, tak uvítám, když mi pošleš veškeré podklady, které budu potřebovat a já si to po nocích pak dám dohromady. Jen pro tvoje info, mám doma miminko, které mi zabere hodně času a moc volného už mi nezbývá. Jsem s ní totiž doma sama, babičky na hlídání nemáme a taťka pro vás testuje auta, chodí po tiskovkách a za námi jezdí na víkendy. Nestěžuji si, naopak, jsem velmi šťastná. E-shop, tedy spíš pseudo e-shop, je tu pro ty, kteří mají tyto webovky rádi. Není dokonalý, ale snažím se.... :(
Pokud tedy víš jak na to, tak mi můžeš pomoci. Pokud ne, tak mi prosím posílej tyto podněty do soukromých zpráv a nezatěžuj tím ostatní.
moc díky.

jo a navrhuji ti změnit obrázek u tvého nicku. Místo kozla si tam dej tento, hodí se k tobě víc: http://www.plesprincezen.cz/album/fotog ... ejpal-jpg/
sorry, nemohla jsem si to odpustit ;)
Gábina
eshop@autoforum.cz
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od goes »

a ani na UOOU nevidim, ze byste byli registrovani ;)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: trika s logem Autofora

Příspěvek od goes »

a jaky je na vas email, vam ty OZ poslu
Odpovědět